Skocz do zawartości

E90 felgi ET


Słowik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Witam zmierzam wrzucic na lato nowe felgi i chciałbym by nie były schowane a nie chce wkładac dystansów. na tył chce dac 9.5j et22 na oponie 235/35 i wiem ze tył spoko ale na przod chce dac tez felgi 9.5j et 35 i nie wiem czy felga wejdzie , tzn czy zmiesci sie z amorem, mialem wczesniej na tyle 9.5j et 36 i załozyłem je na probe na przod, i z błotnikiem spoko lezało tyle ze nie sprawdziłem jak z amorem wyglada sprawa . wejdzie 9.5 j na przod?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, a więc kupiłem felgi styling 132 o szerokości 9,5 cali przód i 10 cali tył. jaki rozmiar opon polecacie założyć, teraz mam z naciągiem przód 215/35/19 a tył 225/35/19. A raczej chciałbym założyć normalnej szerokości opony, a nie z naciągiem :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Siema, a więc kupiłem felgi styling 132 o szerokości 9,5 cali przód i 10 cali tył. jaki rozmiar opon polecacie założyć, teraz mam z naciągiem przód 215/35/19 a tył 225/35/19. A raczej chciałbym założyć normalnej szerokości opony, a nie z naciągiem :8)

Jakie masz et że wchodzi 19 9.5j na przód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłem jeszcze pytania odnośnie moich nowych felg do E91


Styling 135 18 cali, ET43 8J

Opony chcę kupić nowe 225/40/18 (mam 136km więc nie widzę sensu szerszych pchać). Nie mam w pobliże sklepu z dystansami, więc chcę zamówić odpowiednie wcześniej. Zależy mi na wyciągnięciu koła do bezpiecznej granicy (bez obcierania). Aktualnie mam Styling 156 16' Bodajże 7j i ET34 (takie info znalazłem w sieci odnośnie tego modelu.


Proszę także coś polecić bo nie chcę się martwić i sprawdzać co miesiąc czy dystanse są całe.

https://allegro.pl/oferta/dystanse-do-bmw-e36-e46-e60-e90-20mm-5x120-sruby-7485295507

Takie wystarczą jeżeli chodzi o markę/jakość, czy lepiej wybrać coś markowego?


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Siema, a więc kupiłem felgi styling 132 o szerokości 9,5 cali przód i 10 cali tył. jaki rozmiar opon polecacie założyć, teraz mam z naciągiem przód 215/35/19 a tył 225/35/19. A raczej chciałbym założyć normalnej szerokości opony, a nie z naciągiem :8)

Jakie masz et że wchodzi 19 9.5j na przód?

sorry 9 cali z przodu jest, felgi to styling 132

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie na 18" w E90 montowano 225/40R18 przód (felga 8.0"), i 255/35 na tył (felga 8.5").


Mam u mnie w E90... BMW STYLING WZ-135 18 CALI, ET 47 przód, ET 50 tył , dystanse 2cm i 2,5cm. Idealnie zlicowane z nadkolami :)


Nic nie obciera, nic nie chaczy :)


Chciałem wstawić foto ale coś nie poszło, chętnym mogę na PW wysłać foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


Mam pytanie felgi 18 styling 118 8j et 14 czy mogę założyć je do e90 na oponach 225/40/18 ? wiem że przód będzie troszkę wystawał ale czy będzie coś obcierało o przednie nadkole ? Dostałem te felgi od kolegi z oponami 245/40/18 wsadziliśmy na przymiarkę i niestety gdy skręcę koła to nie wsadzę palca pomiędzy oponę i nadkole :D czy opony 225 zniwelują ten problem ? Proszę o wyrozumiałość jestem w tym temacie zupełnie zielony.


Znalazłem takie foto i do e91 widzę że wlazło


https://www.google.pl/search?q=e91+styling+118&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiSzqmU7anhAhUFmYsKHdFSAJUQ_AUIDigB&biw=1024&bih=677#imgrc=x18q9Tu5VsiB2M:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.