Skocz do zawartości

E90 felgi ET


Słowik

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie takie czy ktos jezdzi na rozmiarze 225/45 r18 ?? i moze sie wypowiedziec mam teraz 225/40 r18 pirelli p7 Run flat i jest dramat :/ twardo masakrycznie domyslam sie ze to przez run flat ale mam chec stawienia na profilu 45 zeby jeszcze poprawic konfort wiem ze same opony bez run flata sa mieksze ale mysle nad tym profilu 45 rowniez bez run flat , jezdze glownie po miescie i wiadomo jakie sa drogi... chodzi mi czy ktos ma takie opony i moze cos powiedziec jak sie jezdzi czy wszystko jest ok itp...

 

Dla jasnosci :

((( Czytalem posty z tym zwiazane sa rozne opinie za duze zle bo ma byc orginal na 40 itp... ale chodzi mi czy ktos ma takie zalozone i moze sie wypowiedziec ? )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Będzie podobnie jak fabrycznie, bo et jest przeważnie 34 i podobnie jak te, które masz, bo są 7 calowe.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się pod temat.

 

Szukam 17" felg aluminiowych do e91-2006. Jak to jest z tym ET w felgach do tego auta? Na forum znalazłem taka informację http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=464, odnośnie oryginalnych alusów do modelu. Sprawdziłem też jakie aktualnie mam alusy na lato:

Nazwa: Felgi 17" 6785240 BMW Z4 F10 F11

Parametry: 8J x 17

Rozstaw śrub: 5x120

3f4c9ca8421a99d5909ae1dfd370.jpg

 

Moje pytanie, jak można sprawdzić czy dana felga będzie pasować (bez dystansów), jak jest z tym ET? Oryginalne felgi (do e91) mają 34-37ET, a u mnie ET29? Felgi od np. e60 czy F30/31 będą pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wejdą inne, ale co to za pytanie jak nie podałeś konkretnych parametrów felg, które Cię interesują? :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeżeli mają odpowiedni otwór centrujący to będą pasować, ale et trochę większe niż fabrycznie i felga węższa, więc będą bardziej schowane, przydałoby się dać dystanse.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Leca konkrety:

 

BMW A356 0 7,5 J x 17 H2 K2 IS (ET) 37 pasuja do e91? takie :https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=335391&p=2449217#p2449217

przy takiej szerokości i ET te felgi będą wyglądały nijak ale każdy ma swój gust...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Podejdą na 100%. Ale na przód przydały by sie dystanse tak 20mm na strone a na tył tak 10mm na strone i bedzie ładnie. Jeśli chodzi o opony to też mam taki sam rozmiar i opony 225/40 i jest delikatny naciąg. Na prawde delikatny. Jak coś to na moge podesłać jakies zdjecia jak to u mnie wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeć bo felga bedzie bardziej schowana do środka. U mnie przy pełnym skręcie nić nie obciera, i przy pełnym skręcie między opona a nadkolem jest może 1cm luzu. Dystansów bym sie jakoś nie bał zakładać tylko kup jakieś z wyższej pułki :D a nie najtańsze. A opony jak Ci sie widzą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.