Skocz do zawartości

e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty


damp21plbe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sadze ze zdjecie nie oddaje jakosci odczuwalnej jak sie stoi obok ! A to jest super wazne. Tu jest tyle roboty i wysilku ze trudno sobie z tego zdac sprawe jak sie przynajmniej nie musnelo tematu (a ja go ledwie musnolem w porownaniu do ciebie). To nie ma nic wspolnego z dodaniem mpkietu ktory pasuje plug&play.

 

Nie bede plecil banalow ze jest piekny itd, ze jestem pod wrazeniem roboty itd bo bedzie na to czas. tak naprawde to jedna z glownych przyczyn po co jade na ulez i to interesownie potrzebowal bym zmierzyc jak u ciebie jest z szerokoscia i roznica w wymiarach katow z przodu w porownaniu do mnie bo musze dostosowac czesc ktora wchodzi na OEM do mojego chinola.

 

Tak samo jak w mojej akcenty czerwone w tych miejscach mi sie nie podobaly tak samo tutaj, czerwone szczegoly sa do przemyslenia uwarzam. Ja niestety nie bede mial zmiany koloru przed ulezem bo grafik potrzebowal dwoch tygodni aby zrobic wizualizacje :( i bedzie w sierpniu ale nie da sie wedlug mnie tak prosto zalatwic tego problemu jednolitej bryly. Przynajmniej ja znalazlem tylko jeden :zmienic calosc na gotowy projekt a przy okazji pozbede sie pracy "lakiernika"... wole sie pobawic folia. Ty Masz strasznie trudny kolor dodatkowo, duzo trudniejszy niz czarny, bialy czerwony lub granatowy. To tez bedzie niezle wyznanie, bo osobiscie uwarzam ze mozna lepiej dopiescic te szczegoly a warto biorac pod uwage unikata ktory powstal. Wyprzedze wszystkie posty, tak wiem to jemu ma sie podobac, i tak ja tylko daje moja skromna opinie.

 

Jak juz zmieniales pedaly to mogles sie posilic o podstopnice M :mrgreen: no i Deska juz naprawde nie przystoi do tego dziela sztuki :)

 

moze dac jakies zdjecie tylu ? lamie sie miedzy tylem od mki a Mpakiet + dyfuzor ac schnitzer i czekam na koncowy efekt u ciebie

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak juz zmieniales pedaly to mogles sie posilic o podstopnice M :mrgreen: no i Deska juz naprawde nie przystoi do tego dziela sztuki :)

 

moze dac jakies zdjecie tylu ? lamie sie miedzy tylem od mki a Mpakiet + dyfuzor ac schnitzer i czekam na koncowy efekt u ciebie

 

Podstopnica dziś dotarła.

 

Zdjęcia tyłu dodam jutro jak ogarnę lampy i końcówki wydechu.

 

Zderzakowi od M3 e90 brakuje wg mnie tego czegoś, tych przetłoczeń, które ma zderzak w M3 e92. Ja na razie spróbuję te braki nadrobić jakimś carbonowym dyfuzorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm zgadzam sie dlatego sie wacham ale biorac pod uwage ze jezeli dobrze rozumiem komponowales zderzak z Mpakietu + M3 E90 tyl czy nie dalo sie po prostu wziasc z M3 E92 ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zderzak robiony jest z dwóch: seryjnego z e91 i z M3 e90. Nie można było wziąść mojego i z M3 e92. Jedyne wyjście żeby było z przetłoczeniami to robić z trzech. Czyli to co ja robiłem plus dół z przetłoczeniami z M3 e92. Może kiedyś się szarpnę na taki. Na razie do tego co mam chcę dołożyć jakiś skromny CF dyfuzor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi to podstawa, bez relingow auto traci tak jak to zreszta co dales, lepiej by wygladalo z czarnymi relingami ktore oprocz byc relingami nie sa do niczego potrzebne nota bene :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak malym czasie to i tak zrobiles po prostu robote tytana, brak kilku szczegolow nie zmienia faktow ze to pojazd nadzwyczajny. Ja mialem prawie dwa razy wiecej czasu i polowy rzeczy nie udalo mi sie dokonczycz.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
na żywo auto znacznie lepiej wygląda, zdjęcia nie oddaja... gratuluje super roboty, żałuje :cry2: jedynie że nie wygrałeś na zlocie na najładniejsze auto współczesne, bo w/g mnie nie było lepiej porobionego samochodu :cool2: , chętnie bym naciagną kwarc :D
sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo auto znacznie lepiej wygląda, zdjęcia nie oddaja... gratuluje super roboty, żałuje :cry2: jedynie że nie wygrałeś na zlocie na najładniejsze auto współczesne, bo w/g mnie nie było lepiej porobionego samochodu :cool2: , chętnie bym naciagną kwarc :D

 

 

Zgadzam się, zdjęcia nie oddają tego co jest na żywo. Przydałaby się może profi sesja. No niestety nie wygrałem, ba nawet nie załapaliśmy się na pudło z czerwonym330d i jego równie pięknym e91. Szczerze mówiąc liczyłem, że któreś z tych dwóch e91 załapie się w trójce. Cóż, tak głosowali uczestnicy zlotu. Swoją drogą to nawet nie wiem, które auta zajeły pierwsze i drugie miejsce bo ich własciciele nie zostali do końca. Co do kwarcu to tak czy inaczej możemy naciągnąć gdzieś w jesieni, bo teraz już nie będę miał czasu, kończy mi się urlop i pobyt w PL. Dzięki za głosy i miłe słowo o moim szczepanie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zagladalem :duh:

Gruuubo poszedles :cool2:

Podoba mi sie zderzak od m3 ze spliterami. U siebie tez chce taki tylko ze replike :mrgreen: nie moge znalezc do niego spliterow i to mnie powstrzymuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
na żywo auto znacznie lepiej wygląda, zdjęcia nie oddaja... gratuluje super roboty, żałuje :cry2: jedynie że nie wygrałeś na zlocie na najładniejsze auto współczesne, bo w/g mnie nie było lepiej porobionego samochodu :cool2: , chętnie bym naciagną kwarc :D

 

 

Zgadzam się, zdjęcia nie oddają tego co jest na żywo. Przydałaby się może profi sesja. No niestety nie wygrałem, ba nawet nie załapaliśmy się na pudło z czerwonym330d i jego równie pięknym e91. Szczerze mówiąc liczyłem, że któreś z tych dwóch e91 załapie się w trójce. Cóż, tak głosowali uczestnicy zlotu. Swoją drogą to nawet nie wiem, które auta zajeły pierwsze i drugie miejsce bo ich własciciele nie zostali do końca. Co do kwarcu to tak czy inaczej możemy naciągnąć gdzieś w jesieni, bo teraz już nie będę miał czasu, kończy mi się urlop i pobyt w PL. Dzięki za głosy i miłe słowo o moim szczepanie :cool2:

 

przed następnym zlotem chetnie wyszykujemy twoje auto za darmo :8)

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zgadzam się, zdjęcia nie oddają tego co jest na żywo. Przydałaby się może profi sesja. No niestety nie wygrałem, ba nawet nie załapaliśmy się na pudło z czerwonym330d i jego równie pięknym e91. Szczerze mówiąc liczyłem, że któreś z tych dwóch e91 załapie się w trójce. Cóż, tak głosowali uczestnicy zlotu. Swoją drogą to nawet nie wiem, które auta zajeły pierwsze i drugie miejsce bo ich własciciele nie zostali do końca. Co do kwarcu to tak czy inaczej możemy naciągnąć gdzieś w jesieni, bo teraz już nie będę miał czasu, kończy mi się urlop i pobyt w PL. Dzięki za głosy i miłe słowo o moim szczepanie :cool2:

 

wiekszosc ludzi ma prosty lub brak gustu (Tym bardziej trudno go wyrobic jezeli jest opinia ze gustow sie nie krytykuje ale miejsza z tym :) ) a twoje auto nie jest proste. Auto jest genialne, wywazone i wykonane perfekcyjnie ale bledem bylo by oczekiwac w polsce uznania jezeli 95% ludzi uwarza ze wyjscie poza mpakiet lub zmiane lift post lift, lub jednolity kolor nadwozia to jest rzezbienie albo inne tego typu opinie. Zacznijmy od tego ze ludzie nie wiedza nawet co zrobiles bo patrza tylko na coupé :)

 

dopasowanie kolorow jest w realiach genialne, zdjecie oszukuje rzeczywistosc, po prostu dzielo sztuki ! Teraz tylko deska odstaje od reszty :cool2:

 

Bylem tam zeby zobaczyc cos ciekawego z punktu widzenia modyfikacji estetycznych na pomysl i powiem ze sie troche zawiodlem bo nie bylo roznorodnosci : ciekawe byl oczywiscie twoj, E91 czerwonego, manhart i stormtrooper wlodiego z bialymi felgami mi sie podobal... reszta w wiekszosci to byla fabryka bez pomyslu lub tego cos (byly jeszcze trzy cztery ciekawe auta ale widzialem je wczesniej). Nie mowie ze auta byly brzydkie bo jednak to fanatycy ktorzy pielegnuja swoja bryke ale brakowalo mi roznorodnosci i troche wiecej polotu. czasem byl fajny pomysl jak np felgi. Mam wrazenie ze przez wiejski tuning 10 lat temu ludzie teraz ludzie sie boja zamonotowac lub zrobic cos co nie jest seria aprouved by BMW.

 

Dobra organizacja i ekspertyza renowacji felg mi troche zrekompensowala braki u uczestnikow :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Auto jest rewelacyjne, szczerze gratuluję ! Spasowanie, dobór odcieni przez lakiernika itp - wszystko naprawdę na 5+ !

Ale faktycznie dużo ludzi nie wiedziało o co chodzi, jest tak dobrze zrobione że myśleli że tak wyszła z fabryki :mad2: :)

Następnym razem można urozmaicić zlot wjazdem najciekawszych / najbardziej pomodzonych aut na jakiś specjalny "dywanik" i omówieniem ich do mikrofonu dla szerszej publiczności. Wtedy nie tylko próby sportowe byłyby w centrum uwagi :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Auto jest rewelacyjne, szczerze gratuluję ! Spasowanie, dobór odcieni przez lakiernika itp - wszystko naprawdę na 5+ !

Ale faktycznie dużo ludzi nie wiedziało o co chodzi, jest tak dobrze zrobione że myśleli że tak wyszła z fabryki :mad2: :)

Następnym razem można urozmaicić zlot wjazdem najciekawszych / najbardziej pomodzonych aut na jakiś specjalny "dywanik" i omówieniem ich do mikrofonu dla szerszej publiczności. Wtedy nie tylko próby sportowe byłyby w centrum uwagi :cool2:

Podbijam, bardzo słuszna uwaga

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
auto na żywo petarda. myślę,że wszyscy użytkownicy e9x byli w stanie docenić i zauważyć wkład włożony w modyfikacje. należało się miejsce na podium. też mnie zastanawia jakie auta pokonały to cudo :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
auto na żywo petarda. myślę,że wszyscy użytkownicy e9x byli w stanie docenić i zauważyć wkład włożony w modyfikacje. należało się miejsce na podium. też mnie zastanawia jakie auta pokonały to cudo :?:

e46 M3, ale nie wiem jak wyglądało jakos nie zwróciło mojej uwagi, może to od tej wściekłej laski co upalała :mrgreen:

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.