Skocz do zawartości

Złodziejskie mendy zaatakowały! Radia nie ma!


vero

Rekomendowane odpowiedzi

szyba - zadzwon do rutkowskiego .......

 

powiem ci lepsza historie - ostatnio (tydzien temu ) ukradli mojemu koledze radio z poloneza - firmy medion - ale odtwarzało mp - zrobili to tak kulturalnie ze niczego nie uszkodzili - weszli do samochody drzwiami , wyciagneli radio , wypieli kostki i poszli ........ :duh: i nikt nic nie widział - środek krakowa......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczescie ze ci tapicerki nei zniszczyli, ja mialem radio wytargane na chama i to pewnie jakims srubokretem. Wokol radia wszystko pogiete i komputer pokladowy zniszczony :( A szybe zamiast stluc normalnie to chcieli podwazyc i listwy pogiete byly :( To bylo jakies 2 lata temu, panel mialem sciagniety, wytargali sama "dupe" :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za radio było? Czy poszło z panelem, czy bez...

Przeważnie tak jest, że centrum miasta i nikt nic nie widział. Przecież żeby szybę rozbić, to nie wystarczy się o nią oprzeć.

 

 

Nie ma sprawiedliwości... niby oko za oko, ząb za ząb, tylko... czemu [BAD] za pieniądze?

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za radio było? Czy poszło z panelem, czy bez...

Przeważnie tak jest, że centrum miasta i nikt nic nie widział. Przecież żeby szybę rozbić, to nie wystarczy się o nią oprzeć.

 

Nie ma sprawiedliwości... niby oko za oko, ząb za ząb, tylko... czemu [bAD] za pieniądze?

 

To byl fajny Blaupunkt, czarny z podswietleniem idealnie pasujacym do BMW (bursztynowy), wtedy kosztowal 1000zl. Panel mi zostal i sprzedalem na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za radio było? Czy poszło z panelem, czy bez...

Przeważnie tak jest, że centrum miasta i nikt nic nie widział. Przecież żeby szybę rozbić, to nie wystarczy się o nią oprzeć.

 

Nie ma sprawiedliwości... niby oko za oko, ząb za ząb, tylko... czemu [bAD] za pieniądze?

 

To byl fajny Blaupunkt, czarny z podswietleniem idealnie pasujacym do BMW (bursztynowy), wtedy kosztowal 1000zl. Panel mi zostal i sprzedalem na allegro :)

No i właśnie między innymi przez takie coś, że ofiara kradzieży sprzedaje później panel na allegro, złodzieje mają sporo zajęcia i zbyt na same radia (bez paneli) bo potem sami właściciele opylą im za marne grosze panel i już mają całe radio. Rozumiem że chciałeś odzyskać chociaż cokolwiek, ale ja osobiście jak bym sobie wyobraził że ktoś rypnął mi radio i potem za bezcen sprzedałem mu do tego panel to by mnie chyba szlag jasny trafił!

www.sosen.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosen zgodze sie z toba, ale sam panel bylby bezuzyteczny a przynajmniej odzyskalem 20% wartosci radia.

 

A jak juz mowa o szybach to wyjatkowo wbili mi sie od strony pasazera. A wiecie ile jest sprzatania malych kawalkow szkla po calym aucie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak juz mowa o szybach to wyjatkowo wbili mi sie od strony pasazera. A wiecie ile jest sprzatania malych kawalkow szkla po calym aucie :/
Mi też się wbili od strony pasażera, i były problemy z załatwieniem szyby [będę miał dopiero we wtorek], pewnie mi wszystko w środku zamarznie. A sprzątania to było chyba na godzinę za hakiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczescie ze ci tapicerki nei zniszczyli, ja mialem radio wytargane na chama i to pewnie jakims srubokretem. Wokol radia wszystko pogiete i komputer pokladowy zniszczony :( A szybe zamiast stluc normalnie to chcieli podwazyc i listwy pogiete byly :( To bylo jakies 2 lata temu, panel mialem sciagniety, wytargali sama "dupe" :/

Bo szyby załatwiają na dwa sposoby:

1). tak jak u Ciebie czyli włożyli śrubokręt między ramkę i szybę

2). porcelana.

 

Ja już dwa razy miałem spotkanie z "kolesiami" pierwszy raz radio z panelem z Audi bo panel w schowku zostawiłem :duh: ,

Nauczony tym spotkaniem panel w kieszeni i jak zmieniłem na Volvo to "tylko" szybę straciłem a schowek był otwarty :mrgreen:

Najgorsze, że Policja odcisków nie mogła zdjąć bo chamisko miał rękawiczki a za późno było od włamania żeby pies podjął trop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.