Skocz do zawartości

tuning Z3


carrol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , kupiłem nie dawno Z3 i po kliku dniach użytkowania stwierdziłem , że autko zostanie w " rodzinie" na długo gdyż jest totalnie wyjątkowe:) Idzie zima i pomyślałem , że jest to dobry czas aby poświęcić nowym czterem kółkom troche czasu i kasy tak więc prosze bardzo o podanie stron www ( po za allegro) gdzie można kupić części do tuningu tego modelu , pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłości jak tylko znajdę lakiernika , któremu będę mógł zaufać zamierzam nadwozie zmienić na dwukolorowe część maski od lamp i boki czarne , reszta w srebrze , a co skoro ma zostać na lata to mam na necie jeden model , który będzie dla mnie wzorcem ...... jak wklejać zdjątka ?http://fiestastyle.skynetblogs.be/archive/2006/09/10/bmw.html Edytowane przez carrol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie ! Proszę nie okaleczaj auta 2 kolorami :mad2: Jeśli chodzi o tuning w Z3 to poprzestań na fajnym modelu felg i może 'wybieleniu' kierunkowskazów..

 

A fotki wkleja się następująco. Załaduj fotkę na www.imageshack.us i link do niej wklej pomiędzy to :

 

tu%20wklej

 

I pokaż ten wzór do naśladowania.. jestem ciekaw co to za rodzynek :)

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej juz nie pokazuj tych zdjec, bo mysle ze moga one co u niektorych wzbudzic odruchy wymiotne :lol: . Domyslam sie jak "to" wyglada.

Swojej moze tez juz nie pokazuj jak nie chcesz narazic sie na wysmianie. chromy na blotnikach :duh: ...chromy w srodku na wlotach powietrza. :cry2:

 

Jak masz takie bujne plany to mysle ze nie bedzie na tym forum speca ktory bedzie ci w stanie pomoc w dziedzinie tuningu z3.

 

Dziekuje, dobranoc.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

'RODSTAR' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.....Ja bym to widział tak :

oprócz wspomnianego lakieru dwukolorowego i nadkoli chromowanych jeszcze jakieś naklejki w stylu szybcy i wściekli(ognie ,smoki itp), czarne szyby ( im czarniejsze tym lepiej)dodatkowe halogeny z przodu najlepiej przed maską , i pełno ledów dookoła , z boku ,z przodu i pod autem oczywiście, lusterka z migaczami koniecznie chromowane do kompletu, pasek z tapety samoprzylepnej na przednią szybę , CD na lusterko (lub kilka,ew. pełno choinek zapachowych min. 5szt im iwęcej tym lepiej) , koniecznie nie można pominąć świateł typu lexus (muszą być bardzo odstające w stylu lat 60tych), zapinki na przednią maskę no i do tego wlot powietrza WRC , antena CB, antera radiowa,antena GSM , antena GPS , co do mechaniki obciąć spręzyny ile się da, wyciąć wszystko od kolektora , dalej rura i na koniec tłumik z dwoma końcówkami koniecznie (opcja - można same koncówki dokręcić do zderzaka po drugie stronie i bedą cztery !!!), no i lista modyfikacji wyklejona z boku na drzwich (zmieści się więcej), nakładka na kierownicę (skaj/chrom,kożuszek ,jak kto woli ),chromowane wycieraczki , świecące spryskiwacze, WSZYSTKO KONIECZNIE "TYPE R" , na wentyli świecące nakrętki , na zderzak odstraszacz ultradzwiękowy zwierząt,klakson melodyjka(obowiązkowo z opcją policyjnej syreny),i jako przysłowiowa wisienka na torcie jakiś super bryloczek lub smycz z dużym napisem BMW (jak wyciągniesz przed laską takie kluczyki to sama wskoczy do auta).

Auto moich marzeń :wink: :)

 

ps. jeśli coś istotnego pominąłem dopiszcie do listy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę wariować, namierzyłem w Toruniu Pana który wykonuje i zakłada podświetlane ledami gałki zmiany biegów , fajne bo świeci w kolorze deski :)

Cześć. Tu masz boską kobre z podświetlanymi oczkami:

http://www.tuning.shop.pl/p/pl/7290/galka+zmiany+biegow+-+kobra+podswietlana.html

A pan z torunia niech Ci podepnie pod stycznik załączania sprzęgła że jak wciśniesz spolerowany pedał to kobra błyśnie oczkami. Będziesz jak Burt Reynolds w swoim Firebirdzie. Aha nie zapomnij kapelusza kowboju żeby fantazja nie uciekła ;-)

Kupię kierunek biały, lewy do Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) zetka moja i traktuje ją jak zabawke gdyż jazda nią ma być zabawą , wiadomo , że tuning auta to nie jakaś kobra czy naklejki a tak na marginesie jaki musisz być zdesperowany aby poświęcić tyle czasu na barwny opis Twojej wersji tuningu . Praca która mnie czeka to setki godzin , setki złotych i efekt Wam prześle na wiosnę . Jeżeli tak bardzo Wam zależy na trzymaniu oryginału to chyba nie ten model , bo za młody - mam do sprzedania forda mustanga z 1966 , 99,9 % oryginalnych części i ........ tej maszyny na pewno nie malowałbym w dwa kolory . Wymyśle jeszcze jakieś "mądre" pytanie abyście mogli się ponabijać na forum ....bo chyba tylko do tego służy , pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) zetka moja i traktuje ją jak zabawke gdyż jazda nią ma być zabawą , wiadomo , że tuning auta to nie jakaś kobra czy naklejki a tak na marginesie jaki musisz być zdesperowany aby poświęcić tyle czasu na barwny opis Twojej wersji tuningu . Praca która mnie czeka to setki godzin , setki złotych i efekt Wam prześle na wiosnę . Jeżeli tak bardzo Wam zależy na trzymaniu oryginału to chyba nie ten model , bo za młody - mam do sprzedania forda mustanga z 1966 , 99,9 % oryginalnych części i ........ tej maszyny na pewno nie malowałbym w dwa kolory . Wymyśle jeszcze jakieś "mądre" pytanie abyście mogli się ponabijać na forum ....bo chyba tylko do tego służy , pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszcie co tam chcecie i tak zrobie swoją tak : http://fiestastyle.skynetblogs.be/archive/2006/09/10/bmw.html .

 

95% mojego opisu powyżej, a ta kobra z linku co zapodał Marqz_sfd śniła mi się przez dwie noce z rzędu .... na wypłatę będzie moja :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95% mojego opisu powyżej, a ta kobra z linku co zapodał Marqz_sfd śniła mi się przez dwie noce z rzędu .... na wypłatę będzie moja :cool2:

No też się napaliłem, Wania podlinował mi jeszcze koberki na wentylki ;-)

http://allegro.pl/nakretki-na-wentyle-cobra-tuning-i1848780613.html

 

A co do ideału to wyrywa z butów i stawia obok, istny pożeracz krawężników. Pozwolę sobie zacytować wieszcza z Czarnolasu "wsi spokojna, wsi wesoła, który głos Twej chwale zdoła ?" :mrgreen:

Kupię kierunek biały, lewy do Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.