Skocz do zawartości

Srebrne bmw rej.FGW - prośba o kontakt . Gorzów i okolice !


Wika

Rekomendowane odpowiedzi

Niby pisałeś że nie chcesz umoralniających gadek, ale sorry- nie mogę się powstrzymać. To co aktualnie robisz jest strasznie frajerskie. Nie wiem ile masz lat ale zachowujesz się na 13 (i wiedz że obrażam w tym momencie rzeszę 13-latków którzy są bardziej odpowiedzialni od Ciebie)... Jeżeli masz jaja na tyle że jeździsz za jakimiś laskami mając żonę, to miej je także mówiąc swojej żonie że coś w waszym związku jest nie tak i że czas to zakończyć. Rozterki które posiadasz w tym momencie są do przyjęcia w gimnazjum, także zastanów się nad sobą, może spróbuj z kimś o tym porozmawiać. A co zrobisz jak poznasz tą dziewczynę? Po prostu z dnia na dzień powiesz swojej żonie że kogoś poznałeś? Jeżeli tak to z całą odpowiedzialnością życzę Ci żeby obecna żona zaskoczyła Cię któregoś pięknego dnia informacją że poznała kogoś i że po prostu odchodzi, a zaufaj mi że po czymś takim zmienisz podejście do życia w tej kwestii o 180 stopni. Swoją drogą dziwne jest że wszystkie komentarze są typu "ooo super, powodzenia w poszukiwaniach"... No sorry ale widze że w dzisiejszym świecie chęć posiadania jest najwyższą wartością... Żal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Temat zrobil sie bardzo tendencyjny. Nie ma nic wspolnego z mechanika w serii 3 e46.

Jasiel1 co do twojego stwierdzenia ze dziwi cie ze wszyscy pisza ooo super, powodzenia. Zauwaz ze wczesniej nie bylo mowy ze autor watku jest zonaty. Takze nie oceniaj zle bo pierw kazdy mial dobre intencje.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby pisałeś że nie chcesz umoralniających gadek, ale sorry- nie mogę się powstrzymać. To co aktualnie robisz jest strasznie frajerskie. Nie wiem ile masz lat ale zachowujesz się na 13 (i wiedz że obrażam w tym momencie rzeszę 13-latków którzy są bardziej odpowiedzialni od Ciebie)... Jeżeli masz jaja na tyle że jeździsz za jakimiś laskami mając żonę, to miej je także mówiąc swojej żonie że coś w waszym związku jest nie tak i że czas to zakończyć. Rozterki które posiadasz w tym momencie są do przyjęcia w gimnazjum, także zastanów się nad sobą, może spróbuj z kimś o tym porozmawiać. A co zrobisz jak poznasz tą dziewczynę? Po prostu z dnia na dzień powiesz swojej żonie że kogoś poznałeś? Jeżeli tak to z całą odpowiedzialnością życzę Ci żeby obecna żona zaskoczyła Cię któregoś pięknego dnia informacją że poznała kogoś i że po prostu odchodzi, a zaufaj mi że po czymś takim zmienisz podejście do życia w tej kwestii o 180 stopni. Swoją drogą dziwne jest że wszystkie komentarze są typu "ooo super, powodzenia w poszukiwaniach"... No sorry ale widze że w dzisiejszym świecie chęć posiadania jest najwyższą wartością... Żal.

 

Popieram kolegę jasiel1. Cały ten wątek to w ogóle jakiś cyrk. Nie spotkałem się jeszcze z takim desperatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby pisałeś że nie chcesz umoralniających gadek, ale sorry- nie mogę się powstrzymać. To co aktualnie robisz jest strasznie frajerskie. Nie wiem ile masz lat ale zachowujesz się na 13 (i wiedz że obrażam w tym momencie rzeszę 13-latków którzy są bardziej odpowiedzialni od Ciebie)... Jeżeli masz jaja na tyle że jeździsz za jakimiś laskami mając żonę, to miej je także mówiąc swojej żonie że coś w waszym związku jest nie tak i że czas to zakończyć. Rozterki które posiadasz w tym momencie są do przyjęcia w gimnazjum, także zastanów się nad sobą, może spróbuj z kimś o tym porozmawiać. A co zrobisz jak poznasz tą dziewczynę? Po prostu z dnia na dzień powiesz swojej żonie że kogoś poznałeś? Jeżeli tak to z całą odpowiedzialnością życzę Ci żeby obecna żona zaskoczyła Cię któregoś pięknego dnia informacją że poznała kogoś i że po prostu odchodzi, a zaufaj mi że po czymś takim zmienisz podejście do życia w tej kwestii o 180 stopni. Swoją drogą dziwne jest że wszystkie komentarze są typu "ooo super, powodzenia w poszukiwaniach"... No sorry ale widze że w dzisiejszym świecie chęć posiadania jest najwyższą wartością... Żal.

Hmmm ja jakoś nie zauważyłem tego że Wika napisał że jest żonaty dlatego życzyłem powodzenia ale jeśli jest tak że jest żonaty to w 100% się z tobą zgodzę poprostu teraz cwaniak bo nie wie jak to jest znajdzie się w takiej sytuacji to mu się odechce takich numerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o powstrzymanie się od złośliwych komentatrzy ale zawsze znajdzie się ktoś bardziej święty od papieża i wstawia moralizatorskie teksty a nie o to przecież chodzi w tym temacie .

Jasiel1 i inni krytykujący - teoretycznie macie 100 % racji ale w życiu nie wszystko jest zawsze czarno-białe i nie zawsze jest tak jakby się chciało .

13 lat to będę miał ale ... stażu w małżeństwie ( prawie ) i wiem już jak życie smakuje , wiem jak jest słodkie i jakie potrafi być gorzkie .

Temat faktycznie nie ma wiele wspólnego z E46 ,nie chcę też go bardziej rozwijać i dolewać oliwy do ognia , wszyscy jesteśmy dorośli i znamy konsekwencje swojego postępowania dlatego nie będę wiecej pisał na ten temat .

Można go zamknąć a jak ktoś ma do mnie jakieś uwagi bądź info , to proszę pisać na prive i tyle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko ale się patos zrobił, najpierw wszyscy Wika jesteś super a teraz wszyscy na niego wrzucają. No proszę Was ręce opadają. Każdy jest dorosły i może robić to co chce. Jeżeli kolega potrzebuje pomocy to trzeba mu jej udzielić i tyle. Jeśli ktoś nie chce to jego sprawa. Jeżeli każdy byłby taki mądry to nie byłoby rozwodów, zdrad i w ogóle robi się tak trochę Rozmowy w toku a nie forum BMW. jak ktoś będzie widział taką betę to niech napiszę i tyle, autor prosił żeby powstrzymać się od świętych opinii i radzę to uszanować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do jednego : każdy robi ze swoim życiem co chce i nikomu nie wolno mówić co ma robić a czego nie, chyba że się ma zapędy zostać księdzem :mrgreen: .

Temacik dotyczy pomocy przy poszukiwaniach i tego potrzebuje piszący post. Pewnie że jest lekko offtopic, lecz jak ktoś czyta to odpowiadajac niech pisze na temat. To tak jakby szukający pomocy przy silniku dostał odpowiedź o wycieraczkach :duh: , tym bardziej że kolega poprosił o wykluczenie moralnych aspektów.

Więc, kolego, tak jak pisałem - Wydział Komunikacji - tam szukaj dojścia albo do pani urzędniczki wal od razu z kwiatami i w gajerze.... przecież masz już wprawę... :norty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.