Skocz do zawartości

F30 Nowe bmw serii 3


grzechusk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mówiąc o spartańskim wnętrzu bardziej chodziło mi o stylistykę, niż jakość wykonania. :)

 

Z ważniejszych elementów jakie wybrałem:

- oczywiście wersja sport line

- kolor czerwień melbourne

- automatyczna sportowa skrzynia

- reflektory adaptacyjne

- biksenony

- asystent świateł drogowych

- navi

- przyciemniane szyby

- czarna skóra z czerwonym szwem

- podsufitka w kolorze antracytowym

- active protection

- internet

- Hi-Fi Harman Kardon

- Sportowe zawieszenie M

- felgi 18" wzór 397

 

To chyba ważniejsze elementy. Powiem tak, będzie to moje pierwsze BMW i mam nadzieję, że się nie zawiodę...

 

Jedno pytanie... how much ? myślę o podobnej konfiguracji, gratuluję wyboru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem jeszcze przed dniem od kiedy dealerzy ugadali się co do zasad rabatowania. Dostałem 4%. Ja niestety nie mam czasu na czekanie na M-pakiet, ponieważ po spotkaniu z sarnami i drzewem zostałem bez auta. To i taj jest poświęcenie, żeby czekać od początku listopada do końca lutego na auto ;)

 

A swoją drogą, czy możliwe będzie potem dodanie Mpakietu? Poki co widzialem zdjecia 3 z M-pakietem w kolorze niebieskim, ciekawe jak do mojego czerwonego by to wygladalo?

 

P.S.

Jedyny dostępny pakiet w nowej 3 to pakiet polski, który wg mnie jest beznadziejny, dlatego nie zamawiałem go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie F30 przypada do gustu - design jest lekki i agresywny

wnetrze wole jednak e90 prostsze ale unikalne a w nowej F przypomina mi troche rozwiazania z renault :(

CO, GDZIE, KIEDY W MOTOSPORCIE

http://www.siescigam.pl


SKLEP Z CZĘŚCIAMI I AKCESORIAMI DO MOTORSPORTU

http://www.sklep.siescigam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to widze, ze BMW zmienilo dilerom umowe, bo do tej pory bylo inaczej.

Ja chcialem rezerwowac motocykl BMW na 2012 i zaden diler gwarancji ceny nie dawal :mad2:

Ale najwazniejsze, ze Twoja cena jest bezpieczna. :cool2:

Renault podnioslo ceny o 7% na 2012.

Chyba nie jest mozliwe, zeby utrzymac ceny 2011 przy takim kursie Euro :nienie:

Beste Maschine der Welt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetti zarezerwować czy zamówić, bo wg mnie to dwa różne pojęcia i dlatego nie chcieli dać Ci gwarancji ceny podejrzewam. Ja złożyłem zamówienie na samochód, wpłaciłem zaliczkę i stąd cena nie ulegnie już zmianie.

 

Utrzymanie cen nie jest możliwe to fakt, jeden z ludzi z branży mówił mi o 8-10% podwyżce, ale akurat w to, że tak drastycznie podniosą ceny nie chce mi się wierzyć. Natomiast, przy kwotach za samochody BMW czy też inne marki z tego segmentu, dla nas - klientów, każdy procent ma znaczenie (przynajmniej tak ja to odczuwam) ;)

 

Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Złoty stracił w tym roku do EUR 11% więc pewnie podniosą ceny i to więcej żeby dodatkowo zabezpieczyć się przed wahaniami kursowymi. A jak podniosą to indywidualny eksport albo oferta brokerów z UK znów będzie bardziej opłacalna ;)

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o spartańskim wnętrzu bardziej chodziło mi o stylistykę, niż jakość wykonania. :)

 

Z ważniejszych elementów jakie wybrałem:

- oczywiście wersja sport line

- kolor czerwień melbourne

- automatyczna sportowa skrzynia

- reflektory adaptacyjne

- biksenony

- asystent świateł drogowych

- navi

- przyciemniane szyby

- czarna skóra z czerwonym szwem

- podsufitka w kolorze antracytowym

- active protection

- internet

- Hi-Fi Harman Kardon

- Sportowe zawieszenie M

- felgi 18" wzór 397

 

To chyba ważniejsze elementy. Powiem tak, będzie to moje pierwsze BMW i mam nadzieję, że się nie zawiodę...

 

Ciekawy wybór. Ja bym pewnie wybrał inny kolor, ale ta czerwień będzie się rzucać w oczy (i to chyba na plus). Gratuluję i czekam na recenzję auta po odbiorze.

Pozdrawiam.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużym skrócie - Modern Line, skóra, felgi 18, automat, adaptacyjny układ jezdny M, sportowy układ kierowniczy, nawigacja Professional, zestaw hi-fi. Do tego polski pakiet i sporo rozmaitych pożytecznych drobiazgów. Pożałowałem natomiast trochę na HUD-a i wszelkiego rodzaju kamery oraz asystentów:(
Primator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOD: Kurcze, przestańcie w końcu cytować całe poprzedzające wypowiedzi.... :duh:

Jakie niedociągnięcia? Ludzie nie umieją użytkować tych samochodów i stąd te mity :)

Gratuluje wyboru, ja jak sobie bym konfigurowal to asystantow tez bym olal, ale huda mialem na liscie wyposazenia obowiazkowego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście cena wyszła poważna i w sumie tego huda odpuściłem już z przyczyn psychologiczno-finansowych :?

Gdyby zechcieć uzupełnić konfigurację o wszystkie fajne opcje, koszt osiągnąłby rozmiary absurdalne jak na w sumie niewielkie auto.

Co do silnika - jest szereg przyczyn takiego wyboru (większość jest na tym forum raczej oczywista :D ) , ale kierowałem się również tym, że jest to silnik mający już jaki-taki staż na rynku , a zatem najgroźniejsze "choroby dziecięce" powinien mieć już za sobą. Spodziewam się, że będzie czuły na poziom oleju, no i sprężarka wymaga stosownego podejścia. Ale to mam na bieżąco także w obecnej 330d.

 

Zobaczymy, podzielę się swoimi wrażeniami na forum.

Primator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primator sprzedajesz 330d ?

 

Autko bedzie ekstra, tylko w zimie bedzie ostro (chyba, ze jezdzi sie tylko po miescie i głównych drogach to spoko).

 

 

Miejmy nadzieje, ze nie BMW nie da kakaa jeśli chodzi o jakość wnętrze i takowe NIE bedzie przeszczepione z Jedynki, ktora jak na tak znamienitą markę ma bardzo poważe niedostatki jakościowe we wnętrzu pojazdu.

 

Ps poczujesz co znaczą prawdziwe osiagi. 335i to naprawde szybka furka, 330d to taczki przy niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 330d idzie "w obrót". Trochę mi jej szkoda, to świetny wóz.

Zima jest faktycznie problemem, ale to już znam z 330d; żałuję że nie ma na starcie 335ix, ale nie mogłem czekać.

A swoją drogą, na benzynową szóstkę rzeczywiście się cieszę :D

Primator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie auto na pewno będzie wspaniałe.

 

Osiagi pierwsza klasa, prowadzenie kosmos i calkiem fajna stylistyka.

 

No i przede wszystkim BMW 3 - samochód od wielu lat kultowy.

 

Gratuluje doskonałego wyboru i uważaj sie za szczęsliwca, ze mozesz sobie pozwolić na nowy tak wspaniały samochód :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.