Skocz do zawartości

proszę o pomoc w sprawie regulacji lamp


grek32256

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem bmw e39 i chcałbym prosić o pomoc mam taki problem lewy reflektor świeci w dół : ,regulatory w lampach wymieniłem bo były połamane ,prawy zachowuje się normalnie czyli poziomuje ,natomiast lewy czasami coś zadziała i chodzi ale po wyłaczeniu auta znowu opada i tak zostaje .Dwa razy już rozbierałem silniczek do regulacji i pomogło tylko na chwile ,silniczek przemierzyłem miernikiem i okazało się że jest dobry .Proszę o pomoc gdzie szukać przyczyny czy te czujniki na wachaczach mogą mieć wpływ tylko na jeden reflektor. Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Przez dwa lata nie podjechałeś do żadnego mechanika http://forum.karawaning.pl/public/style_emoticons/default/pad.gif

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Według mnie masz uszkodzony silniczek w lampie.

Zamień lampy miejscami na próbe albo same silniczki.

Sygnał z lwr wychodzi na obie lampy taki sam.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

watro by jeszcze posprawdzać kabelki i wtyczkę od silniczka ale jak to nie pomoże to pewnie musisz wymienić lwr.

 

Na szczęście nie jest to drogie.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Niestety silniczek u mnie nie jest widoczny nawet po zdjeciu klosza lampy widać tylko odbłyśniki ,silniczek jest w środku zabudowany .Na szczęście działa bo go słychać lecz nie reguluje odbłyśnika :? może spadł z uchwytu :?: :?: nadal nie mam pojęcia jak to ogarnać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.