Niestety silniczek u mnie nie jest widoczny nawet po zdjeciu klosza lampy widać tylko odbłyśniki ,silniczek jest w środku zabudowany .Na szczęście działa bo go słychać lecz nie reguluje odbłyśnika :? może spadł z uchwytu :?: :?: nadal nie mam pojęcia jak to ogarnać
Witam serdecznie mam pytanie odnośnie silniczka regulacji reflektora ksenon przed liftem.Nie działa mi regulacja po stronie pasażera,i nie wiem jak się do tego silniczka dobrać nie rozbierając lampy :?:
17 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.