Skocz do zawartości

WITAM i proszę o rade.... co do części do E39 540i


gatewayfl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem dziś E39 540i 1998, uważam, że nie jest w złym stanie jednak chce ją doprowadzić do ideału. Chce zakupić i wymienić tarcze hamulcowe przód i tył wentylowane (nacinane, nawiercane). Komplet amortyzatorów przód i tył (ze sprężynami), osłonę pod silnik i skrzynie, nadkola oraz uszczelki pokryw zaworów. Proszę o radę doświadczonych forumowiczów, jakich dobrych firm wybrać części by zrobiły swoją robotę i były w miarę przystępnych cenach. Oto numer VIN: WBADE61080BU89155

P.S. Chętnie zakupię je od kogoś sprawdzonego z forum. (części tylko i wyłącznie nowe ;-)

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep :

www.czescidobmw.pl

Sam robię zakupy w tym sklepie od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Z tego co wiem to właściciel jest fanem marki i użytkownikiem tego forum.

Nie raz miałem dylemat co do wyboru części, u nich możesz liczyć na fachową pomoc i chętnie ci doradzą. Wysyłają części zawsze ekspresowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę odsprzedać łączniki stabilizatora Febi, w 540 nie ma różnicy lewy prawy, więc oba są takie same. 50zł za sztukę. Wytrzymują 20-30 tys.km, bynajmniej u mnie bo drogi w moim regionie mam makabryczne. Ogólnie polecam Lemfordera, Febi, Mayle, a co do tarcz to zależy jak autko będzie jeździć bo jak ostro to Zimerman a jak normalnie to Textar, Jurid itp, ale uwaga na ATE bo widziałem już kilka aut z problemami typu bicie po kilku ostrzejszych hamowaniach i wcale przyczyną nie byla woda. Co do częsci rzeczywiście j.w. mają tylko dobre i wiedzą który producent w danym momencie sprzedaje kiche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mi się pomyliło i to była cena za dwa.

A czy jeździł ktoś na zestawie AP Sport. Wiem, że niktórzy zamiast M technika wsadzają AP. Zestaw amory+sprężyny kosztoawł na allegro jakiś czas temu 2500zł.

A czy w innych modelach poza 540 i M5 są takie same amory w M techniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.