Skocz do zawartości

Prosze o porady znawcow! Zamiana E60 525d 2004r na E90 2007r


przemo01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam E60 sedan 2004r 525d przebieg ponad 290tys 18alu, wypos.standard, bez xenon, welur, szary met. sprzeglo zaczyna charczec..i pare innych drobiazgow...

propozycja zamiany na E90 2007r 2.0benzyna sedan . srebrny me., wypos. standard , bez navi, welur, przebieg 61tys swiezo sprowadzona z niemiec od 1wlasciciela serwis,

Prosze o pomoc i porady znawcow tematu.

Z gory dziekuje za odp.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu napewno zobaczysz różnice , e90-tka będzie młodsza. Ja bym się nie zamienił zważywszy, że cięzko będzie ci się przezwyczaić do 3 ( gorszy komfort jazdy ) No i silnik, benzyna diesel, musisz sie zastanowić czego potrzebujesz.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E60 posiadam kilka miesiecy komfort z jazdy niesamowity ale przebieg duzy..i zaczynaja sie dziac dziwne rzeczy..sprzegloczy tam docisk lub dwumas do wymiany... tam ten mlodszy i tylko 61tys przekulane... sinik nie ma znaczenia zawsze miaem benzyne E60 moj pierwszy diese troche tanszy w eksploatacji (w Holandii 30centow roznicy na 1l ropy a benzyny) ale sadze ze E90 spali troche mniej jak 525d wie cwyjdzie prawie na to samo...No nie wiem sam co zrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalą tak samo czyli w granicach 8l w cyklu mieszanym, wybór należy do ciebie, odrazu ci mówię, że miejsca jest dużo mniej w 3, więc jesli już bym się zamieniał to tylko ze wzgl. na przebieg, o ile ten jest prawdziwy.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile prawdziwy jest przebieg w tej 318 to warto sie zamienic. Zaoszczedzisz 30 centow na kazdym litrze i o ile masz zarejestrowane w NL (sam tez w NL mieszkam) to zaoszczedzisz sporo na podatku drogowym. 318 wazy mniej i benzyna jest nizej opodatkowana.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przesiadłem z e90 2007 320d po chipie, teraz posiadam e60 2005 530dA, wszystko super jest lepiej na plus dla e60 ale jest dla mnie za miekka:) zdecydowanie lepiej prowadziło sie e90..noi troche fajniejsze deska rozdzielcza jak dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie odpowiedzi i porady. Decyduje sie zamienic. Jak nie bede zadowolony sprzedam lub wymienie:))

Mario benzyna drozsza o okolo 30centow wiec razcej nei zaoszczedze na kazdym litrze :) eksploatacja bedzie bardziej kosztowana ale nei sadze aby to byla duza roznica. Nie ma blach Nl w swojej E60..i w e90 tez nie zamierzam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przebiegu wydaje sie byc rzeczywisty 1 wlasciciel 54letni, w srodku zadnych oznak uzytkowania tzn galka kompletnie bez zadrapania, oraz sprzedajacy udziela mi gwarancji na autentycznosc przebiegu oraz jest ks. serwisowa. Wiec sadze ze przebieg oryginalny, aczykolwiek jak mozna sprawdzic w przypadku samochodu sprowadzonego z niemiec??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario benzyna drozsza o okolo 30centow wiec razcej nei zaoszczedze na kazdym litrze :) eksploatacja bedzie bardziej kosztowana ale nei sadze aby to byla duza roznica. Nie ma blach Nl w swojej E60..i w e90 tez nie zamierzam:P

 

Racja z cena benzyny, moja pomylka :duh: Nie wiem o czym ja myslalem. Przynajmniej z podatkiem drogowym mialem racje...

 

PS. Gdzie kolega mieszka jesli wolno zapytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

Posiadam E60 sedan 2004r 525d przebieg ponad 290tys 18alu, wypos.standard, bez xenon, welur, szary met. sprzeglo zaczyna charczec..i pare innych drobiazgow...

propozycja zamiany na E90 2007r 2.0benzyna sedan . srebrny me., wypos. standard , bez navi, welur, przebieg 61tys swiezo sprowadzona z niemiec od 1wlasciciela serwis,

Prosze o pomoc i porady znawcow tematu.

Z gory dziekuje za odp.!!!

 

Tak się zastanawiam jaki interes ma w tej zamianie właściciel E90 ? Rocznik masz 2004, przebieg prawie 300 tyś. km., ubogie wyposażenie, sprzęgło na wykończeniu i pare innych drobiazgów :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyem po cenach tych samochodow na allegro juz za 50tys mozna dostac krajowke z 2006,2007 z przebiegiem o 40-80tys km tez z podstawa wyposazeniem... moze ciezko sprzedac e90..tak slyszalem od znajomego handlarza lecz moje e60 rowniez nie latwo z takim przebiegiem a chcialbym dostac 45tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku co ty w ogóle mówisz e90 z 2006r z przebiegiem 40 tys. ? Jak już takie są to może jedna na 1000 sztuk

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, Twoje E60 z takim przebiegiem i wyposazeniem z 2004 to gora 35-40 tys zl. E90 320i z 2007 z podstawowym wyposazniem, bezwypadkowe i z 60 tys km to jakies 45-50.

 

Chyba, ze skrecisz licznik na 150-180 to pewnie bys mogl w PL wyciagnac za swoje E60 moze z 45, ale wiadomo tutaj na forum jestemsy zdecydowanie przeciwni takim procederom....

 

Ogolnie rzecz biorac taka E60 z takim przebiegiem i wyposazeniem jest bardzo trudna do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia obowiązkowo!!!

 

Naturalnie zgadzam sie z przedmowca. Kazdy samochod z drugiej reki nalezy definitywnie sprawdzic jak tylko sie da. Ba, nawet kupujac samochod z salonu, nowy, mozna sie natknac na poprawki lakiernicze. Jesli sprzedajacy nie jest w stanie udokumentowac przebiegu, nie ma co ryzykowac. Ta marka ma to do siebie ze nawet 5 letnie egzemplarze moga w srodku wygladac jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.