Skocz do zawartości

iDrive - wymiana Joysticka


domelsnake

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak jak w temacie mam problem z Joystickiem. Wyglada na to ze bede musial go wymienic ale nie bardzo wiem jak rozmontowac podlokietnik.

 

Znalazlem 2 sruby w przedniej czesci podlokietnika ukryte pod listwami maskujacymi (z prawej i lewej strony) i w sumie na tym sie skonczylo...

 

Nie chce polamac zadnych zatrzaskow wiec pytam jak po kolei to rozmontowac abym mogl wykrecic joystick.

 

Patrzylem na schematy na real oem ale nie wiele tam widac

 

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem ale odpowiedzi nie dostalem....

 

 

 

Wyglada na to ze trzeba wyciagnac ten maly schowek z tylu (w niektorych wersjach sa tam dodatkowe gniazda zapalniczek lub przyciski u mnie jest schowek). Po jej wyciagnieciu uzyskamy dostep do 2 pozostalych srub. Na schemacie z real oem widac ze puleczka po lewe i po prawej stronie ma zaczep. Sprawdze i dam znac jak poszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Twoją półeczkę wyciąga się podobnie jak tu :

 

PS. Dziwię się że nie pofatygowałeś się aby znaleźć opis w TIS-ie bo tam masz wszystko opisane łącznie z obrazkami.

 

http://img441.imageshack.us/img441/1623/c07086eebfc92a8b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Guzior2

 

Szukalem w TISie ale nie bylem pewien czy moja puleczke bede mogl wyciagnac w ten sam sposob jak na zdjeciu (chodzilo mi o dokladne rozmieszczenie zaczepow - co z kolei udalo mi sie znalezc na chemacie z real oem)

 

Raz jeszcze dzieki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoją półeczkę wyciąga się podobnie jak tu :

 

PS. Dziwię się że nie pofatygowałeś się aby znaleźć opis w TIS-ie bo tam masz wszystko opisane łącznie z obrazkami.

 

http://img441.imageshack.us/img441/1623/c07086eebfc92a8b.jpg

 

Ooooo moje zdjęcie :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

!? PO lifcie i bez Joya? Bardzo dziwne.

Joy ma wbudowane dodatkowe ledy a to wymaga sterowania - więc jeśli faktycznie auto poliftowe to zapewne można wstawić joystick - tylko kwestia modułów towarzyszących. Tutaj Capaz może być pomocny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.