Skocz do zawartości

318i wystające lewe koło


cinek383

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do was, otóż dopiero na dniach zauważyłem że lewe przednie koło wystaje lekko za błotnika tzn nadkola, a porównując z prawym tamte siedzi dobrze jest schowane i nie wystaję, wiecie może co to może oznaczać?? może coś sie poluzowało??

 

dodam że opona to 205/50 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach zauważyłeś ? Czyli rozumiem, że auto dopiero kupione ? Bo chyba się samo to nie zrobiło.

Może ta felga co wystaje ma inne niższe ET. Sprawdź czy wszystkie felgi mają taki sam wymiar ET (lub IS .. różnie opisują na felgach) . Jeśli jedna felga wystaje to obstawiałbym że jest inna. (z Et jest tak że im mniejsza wartość tym felga bardziej wystaje na zewnątrz). Chyba, że może jakiś dystans tam jest :P Nic tylko musisz sprawdzić, szczególnie to ET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wystawanie opony jest związane z felgą nie ma opcji zeby przy identycznych felgach i sprawnym podwoziu jedna opona wystawała a druga nie. Sprawdź to ET felgi lewej i prawej i wszystko jasne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, przyjżałem się dokładnie felgą i jest tam pewien wybity numer, na 3 felgach taki sam, a na tej co wystaję różni się nie znacznie, co to może znaczyć?? inna felga?? i to przez nią wystaje koło??

 

niestety nie wiem za bardzo o co chodzi z tym ET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie to. napisz na forum co jest tam napisane, albo zrób zdjęcie. Jak już wcześniej napisałem to nr (dwucyfrowy za pewne) poprzedzony literkami ET (lub IS) czy tak tam jest ? (ET XX lub IS XX) tym kodem powinny się różnić. Et to osadzenie felgi.... wpisz w google i tam jest dużo info wraz z ilustracjami. Jak już wcześnie napisałem im niższy nr ET tym felga bardziej będzie wystawała na zawnątrz a im wyższy nr tym do środka. Także chyba jasne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.