Skocz do zawartości

330CI brak mocy i wysokie spalanie


bartekm1

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jakis czas temu stalem sie szczesliwym posiadaczem 330ci kabriolet w m pakiecie. auto ma automatyczna skrzynie biegow. moj problem wyglada nastepujaco, autu jakby brakowalo mocy. jade z predkoscia 50 mph dodaje gazu do konca i praktycznie nic sie nie dzieje auto przyspiesza ale bardzo ospale. jezeli wcisne kickdown samochod dostaje kopa. ale nie mozna przeciez jezdzic na [MOD: radzę przeczytać regulamin forum...] caly czas. nie mialem nigdy do czynienia z tym silnikiem i nie wiem jak powinien sie zachowywac. do tego spala ponad 18l przy sredniej predkosci 25k/h podczas spokojnej zazdy. ma ktos moze podobny problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mialem taki problem . auto do 3000tyś wogóle nie jechalo , padniety był któryś z czujników położenia wałka rozrządu. wymienilem i mam teraz takie odczucie że do 3tyś zbiera się ladnie, od 3-3.5tys tak jaby jakaś dziura ,od 3.5 tyś do odcinki ciągnie jak szatan. czy tak ma być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mialem taki problem . auto do 3000tyś wogóle nie jechalo , padniety był któryś z czujników położenia wałka rozrządu. wymienilem i mam teraz takie odczucie że do 3tyś zbiera się ladnie, od 3-3.5tys tak jaby jakaś dziura ,od 3.5 tyś do odcinki ciągnie jak szatan. czy tak ma być?

 

A na kompie jaki błąd wyskoczył camshaft...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było rok temu więc dokladnie nie pamiętam ,jak podłaczalem pod kompa to wogóle wykres vanosa sie nie zmieniał cały czas byly te same wartości. teraz vanos dziala ale martwi mnie ta dziura między 3-3.5 tyś obr. tak jagby go coś trzymalo, a błędów żadnych nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten interface bedzie odpowiedni do inpa? http://www.ebay.co.uk/itm/ELM327-USB-1-4-OBD-2-II-CAR-DIAGNOSTIC-UNIT-INTERFACE-/120769146078?pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item1c1e66ecde. w sobote wymieniam olej na motul specyfic ll-o4 i filtry k&n. chcialbym dopracowac auto w kazdym szczegole, drazni mnie to przymulenie. jaka wogole jest cena czujnikow walkow rozrzadu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam, dzis wymienilem uszczelniacze w vanosie, zrobiłem jakies 30km w mieście i nie odczuwam jakiejs wyraźnej poprawy. W instrukcji jest napisane ze po 200 milach uszczelki powinny uzyskać optymalne parametry. Czy Wy po regeneracji vanosa odrazu odczuliscie jakas różnice?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.