Skocz do zawartości

Kapie woda do środka...


El_Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z cieknącą wodą. Jak popada deszcz to powolutku kapie mi na łączeniu przedniego lewego słupka z podsufitką prosto na kolana. Przeczytałem na forum, że wina może leżeć w niedrożnych kanalikach od szyberdachu, ale te są drożne... Nie wiem gdzie tkwi przyczyna, pomożecie?
BMW - Nie dla idiotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samy tylko w e32 wina leżała właśnie po stronie odpływu z szyberdachu. Może masz drożny ten wężyk, ale ma np. gdzieś pęknięcie albo zaraz koło szyberdachu nie do końca nachodzi na ten kanalik, co odprowadza wode ja u siebie ściągałem podsufitkę i skręciłem wężyk z tym kanalikiem opaską metalową i już nic mi nie kapie a wodę też mi kapała po słupku prosto na kolano.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi są ideał, igła nic nie było robione. Dzisiaj rozbiore podsufitke i zobacze co z tymi kanalikami. Dzięki!

 

jeżeli jesteś pewien, to faktycznie zostaje bardzo dokładne obejrzenie okolic szyberdachu, jego uszczelki i kanałów odpływowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dowiedz się czy szyba nie była przypadkiem wymieniana. Zobacz czy znaczek na szybie jest oryginał czy jakiś zamiennik, zajmuje sie montowaniem szyb od wielu lat i bbbb często poprawiam robote po garażowych partaczach którzy oszczedzając na materiałach nie dają odtłuszczaczy i podkładu a co najgorsze to często zamiast kleju do szyb dają masy uszczelniająco-wypełniajace. Po takich zabiegach szybka lubi przeciekać co objawia się wodą na słupku. Moja rada - zdejmij słupek i lej wode po dachu, zobaczysz czy to wina szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.