Skocz do zawartości

Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania


Hondelyk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dość sporo zainwestowałem w oryginalny interfejs Carly na WiFi + soft Carly, czyli podobno najlepsza opcja do diagnostyki przez telefon i powiem Ci że nie jestem zadowolony. Możliwości kodowania Carly w E53 są takie jak żadne w porównaniu z tradycyjnym ncs expert, diagnostyka podobnie. Przydatne jest to jedynie w sytuacjach awaryjnych bo zawsze można wozić w aucie, jednak żeby mieć pewną diagnozę to wg mnie daleko mu do tradycyjnych metod typu kabelek do laptopa + INPA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z mojego doświadczenia brakuje przycisku wyłączającego ekran navi tak bezpośrednio z panelu a nie z menu. Nawet jak jadę gdzieś daleko to zmieniarka grom z bt spisuje się najlepiej a za navi robi tel z androidem i mapami sygic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce,ale zaryzykuję z zadaniem pytania :) Proszę o wyrozumiałość,Kobieta kupuje samochód ;)

Potrzebuję dowiedzieć się gdzie w białymstoku mogę sprawdzić bmw jakie zamierzam kupić. Szukam warsztatu(nie aso,bo cena sprawdzenia powala)który sprawdzi mi dobrze samochód i ma pojęcie na temat marki :) Nie potrafię też znaleźć żadnego postu z opisem na co zwrócić uwagę przy zakupie x5. Byłabym ogromnie wdzięczna gdyby ktoś mi tu go podlinował. Pozdrawiam serdecznie :) Anna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, po doinwestowaniu swojego X'a stwierdzam, ze to nie samochod dla mnie, nie korzystam z jego mocy, raczej sie bujam, a to chyba nie fura do tego, zatem rodzi sie pytanie : czy na X'a szuka sie dlugo kupca ? Prosze o wypowiedz osob, ktore maja o tym pojecie. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 E53 4.4 2001r - full opcja, naprawde full, sprawdzilem na stronce, gdzie mozna wybierac dodatkowe opcje do samochodow, ktore w danych rocznikach wychodzily, jedynie bez sport pakietu. Fura bez gazu, stan lakierniczy o dziwo bdb, tylko maska byla malowana, nic wiecej, ale to nie przeze mnie. Kola oryginal 18, w zasadzie to cala oryginalna jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, po doinwestowaniu swojego X'a stwierdzam, ze to nie samochod dla mnie, nie korzystam z jego mocy, raczej sie bujam, a to chyba nie fura do tego, zatem rodzi sie pytanie : czy na X'a szuka sie dlugo kupca ? Prosze o wypowiedz osob, ktore maja o tym pojecie. :cool2:

 

W tym roku go kupiłeś? Mozesz podac vin jakies fotki i cene za niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam przy sobie dowodu, takze z vinem na ta chwile ciezko, podesle za godzinke. Studiuje i fura stoi 400km ode mnie, garazuje, wiec dalszego sensu nie ma trzymac, to moje pierwsze BMW, wg mnie jedyne sluszne, z 3 i 5 mam polewke, mowa o ,,wies tuningu". Fotki moge podeslac, mam stare, kupiony w grudniu, a co do ceny to jeszcze nie wiem na ta chwile ile sobie cenic, mysle, ze w okolicach 21 chcialbym dostac i sprzedac, a nie sie bujac i wolac za fure 28, czy tez wiecej, jak widze na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twoje auto faktycznie trzyma się kupy to sprzedawanie go za 21tys to wg mnie zwykłe psucie rynku, zobacz po ile te auta stoją np. w Niemczech, nasz rynek jest chory. Jeden wystawi za pół darmo bo chce się pozbyć, a potem Janusze widzą i szukają kolejnych okazji żeby wydać oszczędności swojego życia, następnie Mirki sprowadzają trupy zza granicy żeby sprostać oczekiwaniom cenowym Januszy i koło się zamyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co samochod jest moj, jak bede chcial to go potne na zyletki, albo sprzedam za zlotowke. Nie atakuj takimi postami, jestem na tyle uczciwy, ze po prostu jezeli ktos mi powie, co jest do roboty w tym samochodzie, czego mu brakuje - ponegocjujemy. Sam kupilem go za mniejsze pieniadze, bo zwyczajnie po wlozeniu w niego odpowiedniej ilosci pieniedzy ten samochod jest sprawny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.