Skocz do zawartości

Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania


Hondelyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zmien sposób wyslawiania albo kazdy doświadczony użytkownik bedzie mial Ciebie w D....
wszyscy do tej pory odpowiadaj nie na temat 11 wiec cierpliwość mi się konczy pytam o wyposażenie a oni komentuje kolor , wydech itp... może ty opdowiesz mi czy cos brakuje w środku z wyposażenia - jestem nowy i dopiero zaczynam drążyć temat ! pogladja i daj znac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie ma komfortowych foteli, skóry nappa, regulacji pochylenia tylnej kanapy, podgrzewanej kierownicy, chyba brak dsp, chyba brak ogrzewania tylnych foteli, rolet przeciwslonecznych, szyby solar, wysuwanej podłogi bagażnika, poszerzen nadwozia, aluminiowych sidestepow, kratki oddzielajacej przestrzeń bagazowa od pasażerów.... Czyli jest to podstawowy model+panorama, która nie jest akurat atutem bo sa z nia problemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[bAD] ...... ze tak powiem ma full opcje czy nie , to ze Wam się nie podoba to pikus ja tym jezdzic będę !!!!!!!!!!!!

czy jest full , czy można wymagac więcej ????????????? pozd i czekam na konkret odp

 

sa tu jakies chyba zwroty grzecznosciowe a ty sie tego nie trzymasz,prosisz o opinie a zas napiszesz takie cos kolego--

 

Przytocze post kolegi--Kkk5

Zmien sposób wyslawiania albo kazdy doświadczony użytkownik bedzie mial Ciebie w D....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[bAD] ...... ze tak powiem ma full opcje czy nie , to ze Wam się nie podoba to pikus ja tym jezdzic będę !!!!!!!!!!!!

czy jest full , czy można wymagac więcej ????????????? pozd i czekam na konkret odp

 

sa tu jakies chyba zwroty grzecznosciowe a ty sie tego nie trzymasz,prosisz o opinie a zas napiszesz takie cos kolego--frendli--

 

Przytocze post kolegi--Kkk5

Zmien sposób wyslawiania albo kazdy doświadczony użytkownik bedzie mial Ciebie w D....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma komfortowych foteli, skóry nappa, regulacji pochylenia tylnej kanapy, podgrzewanej kierownicy, chyba brak dsp, chyba brak ogrzewania tylnych foteli, rolet przeciwslonecznych, szyby solar, wysuwanej podłogi bagażnika, poszerzen nadwozia, aluminiowych sidestepow, kratki oddzielajacej przestrzeń bagazowa od pasażerów.... Czyli jest to podstawowy model+panorama, która nie jest akurat atutem bo sa z nia problemy

 

no w końcu konkret podziękował

ale dalej kilka pytan

regulacja pochylen tylniej kanapy ???? gdzie jest jak zobaczyć na zdjęciu

podgrzewana kiera to samo jak wyżej ????

szyby solar ???? o co kaman bo sa przyciemniane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać ....co napisaliście. Ja napisze co myślę.

Auto na zdjęciach ładne, autochaus,kojarzy mi się z turkami - generalnie to oni sprzedają auta w Niemczech. Zakładając diesla w Niemczech i podatek to przebieg może być dużo dużo większy ....

Jeśli miałbym kupić takie auto za 40 -50 tyś.to po pierwsze czujnik lakieru. sprawdzić czy nie po powodzi .Musi być bezwypadkowy. Dalej wersja wyposażenia, dekoder nr vin i sprawdzam co jest co nie.

Nie jest to na pewno wersja ful,ale może po prostu Niemiec na własne życzenie zażyczył sobie taką wersję.

mam znajomego w Niemczech we Frankfurcie i szczerze mówi ,auto od Niemca jest droższe niż w Polsce. Więc jeśli sprzedaje Turek (bo kto inny) to musi być coś na rzeczy.

Ale ...co ja mogę wiedzieć.....

Nie jestem znawcą bmw ale po woli je poznaję.....x5 e53 i e34 520

Duży dystans do okazji,ale jeśli masz możliwośći ....oglądaj. sprawdzaj.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a gdzie sie podziala znakomita wypowiedz, ze ma w d... Rury itp...

 

pare postów wcześniej

 

no nie ma. Wykasowales...

 

fakt nie ma ale to nie ja skasowałem może admin - dziwne !

każdy szuka to na co mu jego budżet pozwala

mi osobiście kolor auta, skór i tłumiki pasowały - nie wyglądało to na Wiejski tunning

mielisce tylko ocenic wyposażenia ale ciężko to szło

 

pytam dalej bo jestem tu nowy - można sprawdzić VIN ktoś na forum pomoże ?? napiscie jak możecie

 

p.s.

a może jest gdzie opis co ma być w takim aucie ???? czyli wypisane wszystkie za, bo jak wpisuj cos na wyszukiwarce to czeka mnie dużo szukania i niekoniecznie na temat

 

see you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po kolei i z osobna,

 

Czy ktoś już widział to cudo? - http://otomoto.pl/bmw-x5-serwisowany-w-aso-pierwszy-wlasciciel-C34982883.html (O_o)

 

Pewnie tylko kluczyki, numer VIN i dowód rejestracyjny są sprawne, a może to rzeczywiście okazja?

 

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

Bigbug

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po kolei i z osobna,

 

Czy ktoś już widział to cudo? - http://otomoto.pl/bmw-x5-serwisowany-w-aso-pierwszy-wlasciciel-C34982883.html (O_o)

 

Pewnie tylko kluczyki, numer VIN i dowód rejestracyjny są sprawne, a może to rzeczywiście okazja?

 

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam

Bigbug

 

to angliki z tego rocznika ida po 20 000 zl(jakies 4000 funtow) . Pewnie samochod bez skrzyni i silnika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Lubelskim była X 5-tka za 18900 -do oddania za 17000 - cena super,ale co się okazało:

- do rejestracji

-opony łyse 19 cali

-silnik stukał (rzekomo hydro) -na 99 % rozrząd.

-stuki w zawieszeniu

-klima do nabicia

Więc to też była okazja. Cenowa.

Trzeba przyznać ,że BMW X5 dobre musi kosztować. Co z tego że kupimy za 15-20 tyś jeśli i tak musimy wyłożyć kupe sary..... tarcze klocki,zawieszenie ,olej filtry,jakiś osprzęt silnika,pompa wody,opony letnie ,zimowe...skrzyni biegów.....w końcu silnik ....to wszystko pada....

Ja zakładam ,że coś z nią nie tak,ogłoszenie nie trzyma się kupy, telefon jakiś dziwny ,i gość sprzedaje jeszcze audi i vw (handlarz czy oszust?)

Z dystansem kolego

;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.