Skocz do zawartości

F11 535xd M-Sport


Dawid S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadzam się. Chyba najpiękniejsze obecnie produkowane auto a w tej cenie w porównaniu do jakichś Astonów czy Porsche to praktycznie za darmo je rozdają ;)

 

@Dawid - sweeeeeeeeet ride :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć henake :) ale ten świat mały. BTW. B. Ładne auto

 

Czytam, czytam i chyba co raz głupszy od tego czytania sie robię. Z tego co wyczytałem to tak jak poprzednie 5 E60 jak i obecne F nie trzymają mocy deklarowanej przez producenta, przykład z deklarowanych 300Km na hamowni wypluwa 285KM. Jeżeli są takie rozstrzały w mocach to bedzie dobrze jak u mnie będzie 300KM i 600nm. Pojazdy dla ludu (VW) zawsze pokazuja więcej na dyno niż podaje producent, ale żeby pokazywało mniej? :? Możecie się wypowiedzieć ?

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

523i mnie się organoleptycznie wydaje żwawsze niż te 204 KM. Ponieważ nie widać istotnych różnic pomiędzy silnikami w 528i a 523i to podjerzewam, że w realu różnica może być mniejsza niż 50KM. Ogólnie wydaje się nie mniej żwawe niż 218 KM w 530d E60 ale nie deliberuje nad tym godzinami a na hamownię szkoda mi czasu - mam ciekawsze rzeczy do roboty :). Moim zdaniem te silniki też się docierają i po jakimś czasie dochodzą do pełnej mocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

535d xdrive touring ??? Takiego auta nie ma nawet w niemieckim konfiguratorze na stronie bmw.de . Chyba ,ze gran turismo . Piątka wg konfiguratora w xdrive ma silnik 30d i 258km

Nie ma zadnego przekłamania na łączach ?

Pozdrawiam

Robert

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny F11 535d Xdrive Touring rozpoczynają się od 284.900 zł. Kolega napisał, że odbiera auto za 4 tygodnie dopiero i jest to możliwe jak najbardziej.

 

Często jest tak, że zanim Bmw Polska zaktualizuje stronę mija trochę czasu ,a udając się do salonu mamy możliwość zakupu auta, którego "oficjalnie" nie ma.

 

Pozdrawiam i gratuluje zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% 535d Xdrive Touring. Dlatego też kazano mi czekać do września bo dopiero za 2 dni rusza po raz pierwszy produkcja 535d Xdrive.

 

Tu jest info z niemieckiej strony

 

http://img684.imageshack.us/img684/3343/535dxdrive.jpg

 

 

 

pzdr

Dawid

Edytowane przez Dawid S
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech rożnica w cenie (jest rzeczywiscie podana w cenniku ,a nie ma mozliowści konfiguracji ) to 5300 euro . W Polsce cena podstawy powinna wynosic ok 295-300 tys zl

Auto będzie produkowane będzie od 1 września

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nie jest wyposażone w szklany dach, nightvision, bez przedniej kamery

 

Czy ta informacja dotyczy Twojego auta , czy w ogole braku mozliwości zamówienia takich dodatków do 535 xd touring ?

 

Dotyczy mojego auta, jedynego czego nie "idzie" zamówić wraz z xdrive (brak takiej konfiguracji) to niemożność zamówienia asystenta parkowania

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid

Gratuluję szczerze zakupu . Napisz kilka słów jak odbierzesz autko . Jestem ciekaw Twoich wrażenń ,a w szczegółności :

jak się jeździ 313 konną piątką i jak się sprawdzają 19 calowe koła na naszych drogach

Pozdr

Robert

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 w podstawie za 300k to przesada... Lepiej trochę dołożyć i kupić 7 w podstawie...

 

... z ringami podświetlanymi zniczami ;). Jak dla mnie na maksa wypasiona piątka jest zdecydowanie lepszym wyborem niż siódemka. Jak bym miał wybrać jedno auto, które jest ideałem dla każdego to byłoby właśnie 535 xdT. Wystarczające osiągi, małe spalanie, 5 miejsc, spory bagażnik, piękne wzornictwo i solidne wykonanie. Super wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam dokładnie tak samo . Ideał !

Dla mnie z m pakietem i w kolorze kosmiczno szarym ! Aczkolwiek mimo ,ze felgi 19'' od m pakietu piękne to obawiam się trochę ich konfrontacji z polską rzeczywistością drogową...

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D Co do kół 19''. W tej chwili jeszcze jeżdżę E-270T ze zwyczajnym zawieszeniem a nie pneumatykiem. Auto jest z 2005 r.Jeżdżę od nowości i seryjnie był na mega glucie 16" od Elegance, fuj. Założyłem 18" Enkei SE na papciu 245/40/18, przez 5 lat na nich jeżdżę i prostowałem je tylko raz, skończył się asfalt i zaczął dziki zachód ;) po za tym jeździ się naprawdę ok. Zwyczajny Civic Type R z prościutkim zawieszeniem jedynie na mcphersonie z przodu i smiga na 18 calowych kołach z naleśnikiem 225/40/18, auto ma już 4 lata i ani razu nie prostowałem felg, a wolno tym nie jeżdżę. Na M351 będzie si :8)
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 w podstawie za 300k to przesada... Lepiej trochę dołożyć i kupić 7 w podstawie...

 

... z ringami podświetlanymi zniczami ;). Jak dla mnie na maksa wypasiona piątka jest zdecydowanie lepszym wyborem niż siódemka. Jak bym miał wybrać jedno auto, które jest ideałem dla każdego to byłoby właśnie 535 xdT. Wystarczające osiągi, małe spalanie, 5 miejsc, spory bagażnik, piękne wzornictwo i solidne wykonanie. Super wybór.

 

Trudno mi się z tobą nie zgodzić, bo różnica między 5 a 7 w grumcie rzeczy nie jest duża... Poza tym 5 ma podobne wnętrze, ale bardziej dopracowane...

No ale 7 to jednak większy prestiż ;) jakby zmienili kolor kóleczek z przodu to byłoby w ogóle super :)

http://i2.photobucket.com/albums/y27/tex05/worshipbmw.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem dzisiaj do Bawarii w Jankach spytać o cenę . 535xd touring kosztuje w podstawie 284 900 zł i ma w standardzie automatyczną klimatyzację o rozszerzonym zakresie ( czego nie ma 530 xd ) . A więc de facto róznica to 10 000 brutto więc niewielka w stosunku do 530xd . Biorąc pod uwagę ,ze mamy więcej o 55 KM i ok 15% lepsze przyspieszenie i elastyczność to na pewno 535 xd jest atrakcyjniejszą ofertą niż 530xd.

Dawid , kiedy odbierasz swój egzemplarz , połowa pażdziernika ?

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.