Skocz do zawartości

A może dacie się namówić na jakiś zlot w okolicach radomia


rychu1984

Rekomendowane odpowiedzi

O takim na 2000aut zapomin...organizacja,reklama rozgłos...lata spotkań począwszy od kilku aut do ilości jak na innych zlotach...pozatym na 2000aut potrzebne conajmniej lotnisko i BARDZO ale to BARDZO dobra organizacja(pozwolenia,policja,straż,pogotowie)...w radomiu można zorganizować coś na kilka aut chętnych...
...Ciśnij jeśli masz pasję nie stawaj,wsiądź odpal fure w gaz napier...szyby w dół,ryk silnika niech cię niesie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle musisz mnie przewieść 323 bo następne będzie takie auto w coupe ale musze się przejechać co i jak...

 

poki co zrobilem 400km, wiec wiele Ci nie moge powiedziec, jestem na etapie wymiany uszczelki pod miska, i tej zlaczki metalowo gumowej na wale napedowym, wyleciala mi jej nazwa teraz z glowy. Zostalo jeszcze nabicie klimy i pare innych pierdół. Co do samej jazdy i komfortu nie bede sie wypowiadal, bo o ile sie nie jedzie na 1905 roku, po rownym asfalcie to samochod zyje wlasnym zyciem. Z przodu mam 235 i mala sportowa kierownice. Koła wraz z oponami bede sprzedawal na zime, wiec jak jest jakis masochista to pisać do mnie ;) pewnie bysmy sie dogadali. Felga oczywiscie 18'' RH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.