Skocz do zawartości

320d klucz - Zamyka, ale nie otwiera samochodu


slomka199

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem, dotychczas mój kluczyk działał świetnie, dziś po pracy podchodzę do samochodu i nie mogę otworzyć z pilota, otworzyłem kluczykiem w zamku, potem zamknąłem z pilota. Do teraz otwierania zamka z pilota nie działa, a otwieranie bagażnika i zamykanie działa bez problemu. Co może byc przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam miałem taki problem chwile temu musiałeś uderzyć pilotem albo mógł ci wypaść i obluzowała się kieszeń od bateryjki lub ukruszył się jakiś tranzystorek na płycie u mnie właśnie to było przyczyna.Ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna bo jak obluzuje się kieszeń to nie działa wcale. Znajdź kogoś kto naprawia piloty i ci to zrobi o ile chcesz mieć rozcięty pilot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W E46 można zakodować kluczyk samemu wybierając poszczególne przyciski z pilota sam tak robiłem tylko nie pamiętam tej kombinacji poszukam i ci napisze.

1. Wsiasc do samochodu i zamknac drzwi

2. Wlozyc kluczyk do stacyjki i przekrecic na pozycje nr1 (zapala sie kontrolka AIRBAG) maxymalnie na 5 sek. i wyjac kluczyk z powrotem

3. Nacisnac i przytrzymac przycisk otwierania. Nie puszczajac tego przycisku nacisnac krotko, trzykrotnie w ciagu 10 sek przycisk zamykania

4. Puscic przycisk otwierania jesli proba sie udala to centralny zamknie sie i otworzy zaraz.

 

W razie braku reakcji centralnego ryglowania trzeba ponownie przeprowadzić inicjalizacje pilota.

Jeżeli posiadacie inne kluczyki z pilotem (łącznie do 4 szt. do tego auta!!), trzeba je równiez inicjalizować, każdy w ciągu 30 sekund po poprzednim. Nie wolno przy tym poruszyć zamka kierownicy!! "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E46 można zakodować kluczyk samemu wybierając poszczególne przyciski z pilota sam tak robiłem tylko nie pamiętam tej kombinacji poszukam i ci napisze.

1. Wsiasc do samochodu i zamknac drzwi

2. Wlozyc kluczyk do stacyjki i przekrecic na pozycje nr1 (zapala sie kontrolka AIRBAG) maxymalnie na 5 sek. i wyjac kluczyk z powrotem

3. Nacisnac i przytrzymac przycisk otwierania. Nie puszczajac tego przycisku nacisnac krotko, trzykrotnie w ciagu 10 sek przycisk zamykania

4. Puscic przycisk otwierania jesli proba sie udala to centralny zamknie sie i otworzy zaraz.

 

W razie braku reakcji centralnego ryglowania trzeba ponownie przeprowadzić inicjalizacje pilota.

Jeżeli posiadacie inne kluczyki z pilotem (łącznie do 4 szt. do tego auta!!), trzeba je równiez inicjalizować, każdy w ciągu 30 sekund po poprzednim. Nie wolno przy tym poruszyć zamka kierownicy!! "

 

 

Próbowałem tak juz 100x...ale nie idzie..nie wiem. Może bateria rozladowana;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to przeszukajcie forum bo jest ten temat już z 100raz.Nikt wam nie mówi o co chodzi bo po co za każdym razem co tydzień ktoś ma ten sam problem i zakłada nowy temat zamiast poszukać :mad2:

Taki przekażnik CI jest potrzebny http://www.aphelektra.com/p/pl/216vd/przekaznik+12vdc+podwojny+siemens+v23084-c2001-a303.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.