Skocz do zawartości

Kilka pytań odnosnie e36


Szymeek

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś nowy ok.Czytaj tutaj- viewtopic.php?f=68&t=136129, :arrow: :arrow: :arrow: punkt 8 :!: :!: :!: .No i na przyszłość viewtopic.php?f=68&t=120678 :wink: Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,ale nie ma co się zrażać lepiej kup bez gazu i sam przerób

właśnie przeczytałem twojego posta w dziale samochody i muszę ci napisać że aspiracje masz wysokie tylko kasy trochę mało mam bmw e36 coupe 1.8is 1994 r na sprzedaż ale nie w takich pieniądzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego znajdziesz i nie sluchaj tych ktorzy pisza ze 5 tys to za malo itd itp.... te osoby ktorzy tak pisza to kupili szroty i wlozyli w swoje BMW 3 razy wiecej niz wartosc samochodu... generalnie ceny aut poszly w dol... ostatnio szwagier sprzedal 325 tds w bardzo dobrym stanie za 5300 zl. Takze nie sluchaj glupot... Rada jedna to jest BMW i obejzyj dokladnie auto przed zakupem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię że nie znajdzie tylko dobre auto niestety kosztuje a poza tym to sam masz chyba szrota a tego 325tds to nawet za darmo bym nie chciał poszukaj samochodu z oryginalnym przebiegiem i książką serwisową to pogadamy, a poza tym to chyba pomyliłeś forum bo to nie jest forum dla druciarzy, tu jest moje auto na które mam na sprzedaż jak jesteś taki cwaniak to pokaż czym jeździsz

http://otomoto.pl/bmw-318-drugiej-takiej-nie-znajdziesz-C19020981.html

A tu masz linka gościa który kupił za 5tys bmw i później lamentował

viewtopic.php?f=19&t=158285

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego znajdziesz i nie sluchaj tych ktorzy pisza ze 5 tys to za malo itd itp.... te osoby ktorzy tak pisza to kupili szroty i wlozyli w swoje BMW 3 razy wiecej niz wartosc samochodu... generalnie ceny aut poszly w dol... ostatnio szwagier sprzedal 325 tds w bardzo dobrym stanie za 5300 zl.

skoro 325tds w bardzo dobrym stanie kosztuje 5300 to za 318tds więcej jak 3500 nie można wołać.

Prawda jest taka że nawet jak kupisz za 10 tyś to pewnie i tak będzie coś do roboty,ale jak kupisz za 5000 twój budżet jak i stan psychiczny może się znacznie pogorszyć.Zamiast jeździć będziesz przy nim dłubał.

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczę na kokosy.. chodzę do samochodówki więc sam bede co nieco robił te pierdółki, byle by się blacha nie sypała no i ten silnik jeszcze miał pare KM...

Widze na allegro ze do 5tyś jest bardzo duży wybór... ja wiem jak to jest typ pisze w ogłoszeniu za 3tyś stan bdb kilka stron dalej za 10tys widze stan bdb i wiadomo któremu nie można wierzyć..

Rownież nie chciałbym kupić od młodego... nie raz widziałem w okolicy jak typ z 316 chciał baczka strzelić... :mad2:

 

Na co zwracać szczególną uwagę przy kupnie?? Kazde auto ma swój mankament wieć pytam was bo wiem że znacie wasze samochodziki jak własną kieszeń;)

Edit:

CO myślicie o niej? 40km ode mnie... ale ten wlew na gaz to....

http://otomoto.pl/bmw-316-C20105540.html słabe wyposażenie...

 

http://moto.allegro.pl/bmw-e36-tuning-pilnie-i1731720616.html

 

http://moto.allegro.pl/bmw-e36-320i-pilnie-i1736309302.html <----------

 

Na razie tyle. Co o tych autach powiecie ewentualnie ktore byście wybrali?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego znajdziesz i nie sluchaj tych ktorzy pisza ze 5 tys to za malo itd itp.... te osoby ktorzy tak pisza to kupili szroty i wlozyli w swoje BMW 3 razy wiecej niz wartosc samochodu... generalnie ceny aut poszly w dol... ostatnio szwagier sprzedal 325 tds w bardzo dobrym stanie za 5300 zl.

skoro 325tds w bardzo dobrym stanie kosztuje 5300 to za 318tds więcej jak 3500 nie można wołać.

Prawda jest taka że nawet jak kupisz za 10 tyś to pewnie i tak będzie coś do roboty,ale jak kupisz za 5000 twój budżet jak i stan psychiczny może się znacznie pogorszyć.Zamiast jeździć będziesz przy nim dłubał.

 

Ceny moze i poszły w dół, ale bez przesady. Dobre auto nawet starsze trzyma swoją cenę. Wg mnie nie opłaca sie sprzedawac dobrego 325 TDS za 5300. Ostatnio znajomy kupił 525 TDS kombi bez klimy z 1993 roku za 9000zł. Ale auto zadbane, org. przebieg 340 tys km, nowa pompa wtryskowa.

 

Ktos inny powie ze nie warto dac 9000 tys za takie auto, bo za tyle mozna juz miec e39....a ja powiem ze warto, lepiej miec dobre pewne auto w starszym modelu niż nowszy model ale trupa.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chlopakowi trujecie,jezeli chce zaczac przygode z bmw to niech startuje......wazne zeby stac go aby utrzymal.

Taka mala rada kolego .Lepiej sietroszke wstrzymac dozbierac i kupic dobre BMW,tzn. kazde jest dobre,tylko zalezy kto jak je traktuje.

A jesli chodzi o tds'a to tylko z plastikowym kolekorem, inne sie grzeja.

Powodzenia, :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.