Skocz do zawartości

m62 zla praca


bellocaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich fanow bmw.

Ostatnio walcze z moim e38 z silnikiemm62b35 bez vanos i nie moge sobie z tym poradzic. Cuc jak silnikiem troche telepie nie pracuje rowno. Po podlaczeniu pod inpe wychodza bledywypadaniezaplonow na cylindrze 1 i 5 . w inpa jest cos takiego jak smothness i tam wlasnie na tych cylindrach jest kiepsko wartosci sa wysokie. zamienialem cewki jak i swiece miejscami by sprawdzic czy moze to wina cewki badz swiecy i nic dalej to samo. Auto jak jeszcze nie osiagnie temperatury pracy jedzie normalnie przyspiesza itp jak juz sie zagrzeje masakra czuc wypadanie zaplonow przepaly w tlumiku brak mocy nie chce za bardo sie rozpedzic ogolem nie da sie jechac. Nie wiem co dalej sprawdzic. Wiem ze sondy zle pracuja (mam juz do podmiany) tylko nie sadze by sondy mialy na to taki wplyw zeby nie dalo sie jechac autem i zla praca byla by na kazdym cylindrze. Jutro sprawdze jeszcze kable jakie ida do cewki bo moze tam jest problem nie dosiera napiecie na cewke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zdziwila mnie jedna sprawa. Jak silnik nie ma jeszcze tempreratury roboczej I odepne przeplywke przy odpalaniu zaplai i gasnie i tak ciagle a jak jest juz rozgrzqany to odpala bez przeplywki. Tka samo jak na zimnym wypne przeplywke gasnie a jak wy[ne na rozgrzanym nie gasnie tylko lekko sie zalknie i dalej chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.