Skocz do zawartości

[E46] Wizualny wyglad - przy waszej pomocy , co wyszło ?


hbreakerB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , ostatnio pisalem temat co moge zmienic w swoim autku , bylo bardzo duzo odpowiedzi , za co bardzo wam dziekuje , ktos zasugerował zebym wrzucił foty co z tego wszystkiego wyszło , tak ze wrzucam , prosze oceniajcie , w sumie to WASZE POMYSŁY + moja kasa i samochod hehe :p

 

auto wygladało tak : http://img651.imageshack.us/g/77906059.jpg/

 

teraz wyglada tak : http://imageshack.us/g/855/97589361.jpg/

 

 

co sadzicie ? sorka za foty ale tak zaparkowałem ze nie moglem podejsc z zadnej strony :pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Brawo!

 

To jest to co bym zrobil w kazdym e46 - zalozyl biale kierunkowskazy, bialo-czerwone lampy z tylu i felgi :) i auto jest kompletne :D jedynie mnie osobiscie nie odpowiada drewno w srodku, ale to juz jest kwestia gustu :) dla mnie drewno to moze byc w salonie :P

 

a tak z ciekawosci - ile cie kosztowalo takie autko i ile kosztowaly te zmiany w nim? :) moze byc na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, drewno bylo juz jak kupiłem wiec ciezko go sie pozbyc , chociaz mi nie przeszkadza :p sprawia wrazenie limyzuny :p

 

hmm , za samochod dałem z opłatami , zarejestrowaniem go w polsce [ bo jest z holandii ] , OC itp 20k , felgi + kierunki + lampy tył itp co w nim zrobilem około ; 2k co daje razem 22k.

 

;) zaciecie szukam znaczka bo jak widzicie jest wytarty do szarosci ale nikt nie ma jak narazie na forum ;//

Edytowane przez hbreakerB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zmiany na wielki plus :) Zaopiekuj sie jeszcze znaczkiem na masce i bedzie git :))) Pozdrawiam

 

wytrwale szukam od miesiąca i nie moge ogarnac.. mialem z allegro za 30 zł to po miechu odpadł sam przy 110km/h ;p

 

wiadomo moge kupic oryginał na allegro ale kto wie czy to naprawde oryginał , no i drugie wez 120 zł wydaj na znaczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaluj kup orginal jest trwalszy ja za swoj dalem w angli w przeliczeniu 120 zl a powiem wam ze czesci w salonie bmw w angli sa czasami tansze niz w kraju np galka zmiany biegow do e46 ze skory kosztuje 40f orginal a w aso posluszny od 180zl do 220zl.
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy od funduszy :) mozesz zderzaki i progi z m pakietu :P ale tak taniej to listwy ochronne w drzwiach i zderzakach ktore teraz sa czarne mozesz puscic w kolor auta, masz ciemne ramki szyb wiec albo zmien na chromy albo nerke na czarno pusc zeby to razem wspolgralo :) to wzmocnienie ktore widac za nerkami mozesz na czarno pomalowac to bedzie mniej widoczne przez nerki :P
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy od funduszy :) mozesz zderzaki i progi z m pakietu :P ale tak taniej to listwy ochronne w drzwiach i zderzakach ktore teraz sa czarne mozesz puscic w kolor auta, masz ciemne ramki szyb wiec albo zmien na chromy albo nerke na czarno pusc zeby to razem wspolgralo :) to wzmocnienie ktore widac za nerkami mozesz na czarno pomalowac to bedzie mniej widoczne przez nerki :P

 

 

wzmocnienie napewno pomaluje bo to sa male koszta a w sumie widac to , a mozesz mi pokazac o jakie ci listwy chodzi nad drzwi na allegro jakas przykladowa aukcje ?

 

nerki na czarne podobaja mi sie , ale sam nie wiem.. tak samo jak z ringami mam dylemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img194.imageshack.us/img194/5238/89231469.jpg

 

nie wiem czy klamki masz w kolorze auta ale tez mozesz je zrobic jakbys nie mial :) z tylu nad rejestracja ta listwa tez w kolor :) z przodu tez na zderzaku masz te listwy ochronne :)

moze mala lotka na bagaznik taka naklejana.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć? Zdejmujesz i do lakiernika. Dla mnie malowane listwy psują optykę auta (wrażenie malowanego po całości, choć ja jestem za ori i zawsze będę doradzał nudne rozwiązania fabryczne), ale klamki to podstawa. Zdziwisz się, jak pierwszy raz złapiesz za polakierowana klamkę, jak to fajnie w dłoni leży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć? Zdejmujesz i do lakiernika. Dla mnie malowane listwy psują optykę auta (wrażenie malowanego po całości, choć ja jestem za ori i zawsze będę doradzał nudne rozwiązania fabryczne), ale klamki to podstawa. Zdziwisz się, jak pierwszy raz złapiesz za polakierowana klamkę, jak to fajnie w dłoni leży.

 

 

ołki dołki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontaż listew to 10 min. roboty. Tylko niech lakiernik uważa, żeby nie pogiąć tych drzwiowych, bo to bardzo podatny plastik.

Możesz wymienić żarówki kierunków na chromy i to chyba wszystko. Bo chyba nie po to zmieniałeś na białe, żeby teraz przyciemniać etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontaż listew to 10 min. roboty. Tylko niech lakiernik uważa, żeby nie pogiąć tych drzwiowych, bo to bardzo podatny plastik.

Możesz wymienić żarówki kierunków na chromy i to chyba wszystko. Bo chyba nie po to zmieniałeś na białe, żeby teraz przyciemniać etc.

 

 

szczerze to dalem za te kierunki 80 zł , wiec to nie jakies mega pieniądze a widziałem na allegro takie same tylko SMOKE , troche ciemniejsze , co sadzisz jak bym te SMOKE dał zamiast tych białych ? ;> zawsze te biale moge tu na forum jeszcze opylić za 50 zł ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wokół szyb:

http://img294.imageshack.us/img294/8403/dscf5126m.jpg

Jeśli moda się nie zmieniła, to szybko znajdziesz chętnego na zamianę tu na forum, bo większość ludzi preferuje shadow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wokół szyb:

http://img294.imageshack.us/img294/8403/dscf5126m.jpg

Jeśli moda się nie zmieniła, to szybko znajdziesz chętnego na zamianę tu na forum, bo większość ludzi preferuje shadow.

 

 

nie podobają mi sie te listwy ;/ ;d kiedys mi sie opor podoboly teraz wydaja mi sie ze juz za duzo tego jak one sa , i przesyt czuje :D wole czerń ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.