Skocz do zawartości

Czy to realna cena dla mojej E34?


juve_fan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Jak juz wczesniej wspominalem, szykuje sie do sprzedazy mojej Niuni.

Chcialbym abyscie rzucili okiem na nia i ja wycenili, wiadomo ze narazie to mozna tylko wnioskowac ze zdjec, ale stan techniczny podobny do wizualnego to moge zapewnic ;)

Ja osobiscie chcialbym dostac za nia 7000?

Czy to duzo czy jest to osiagalna cena? :)

Motor to m50b20 z gazem zwyklym(spisuje sie naprawde ok ;) ) bez vanosa, rocznik 1991

ponizej fotki,wiem ze jakosciowo nie powalaja na kolana ale narazie nie mam nic lepszego do cykania fotek :)

 

BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze tyle ze odpycha ten zwykly gaz w tym silniuku. Reszta nawet moze byc. Widze automatyczna klimatyzacje, czy byla w oryginale? :) Spoiler tez psuje cala linie E34, takie jest moje zdanie. Widac tez ze majstrowales przy zegarach. Powiem tyle ze ciezko bedzie te 7tys urwac, ale 6tys czemu nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ten gaz ma taki wplyw na ludzi ;) Jesli chodzi o klime to byla juz w oryginale, bo sprawdzalem Vin. Ja od siebie dolozylem tylko elektryczne fotele z pompowanymi ledzwiami.

Jesli chodzi o spojler to jest to oryginalny produkt Hella, a nie jakis Tesco' wy wyrob :) tak juz kupilem i jak dla mnie jest ok :)

Zegary tez juz byly takie jak kupilem auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam Hela czy nie Hela. Spiler to chyba tylko do Alpiny, ale i to ludzie lubią. Dla porownania, ja kupilem 2 mies temu swoja E34, 93r, M50B20 Vanos. Za 7150zl z roczną sekwencją i 4szt nowe opony. No, ale nie obylo sie bez wydatkow. Musialem troche wlozyc w przednie zawieszenie, oleje, filtry i ogolnie duperele typu wisko, roleta tylej szyby, zalatalem wydech, uzupelnilem podswietlenie w srodku, na zewnatrz zreszta tez, zakonserwowalem ją i przelozylem cale wnetrze. Ale to juz bylo moje widzi misie, bo chcialem miec drewno. Teraz jakbym ja sprzedawal to zadal bym chyba minimum 9tys, bo do auta praktycznie nie mozna sie doczepic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej ktora by ludzie wybrali. Twoje 3.0 azzzz czy moje m20b20 ;) wizualnie podkreslam. a za miesiac i silnikowo ;p 4.4 v8 angol zamowiony :D

Jak ja mam zwykle 2.0 na vanosie. Chetnie wrzuce fotki tak za tydzien jak ja obnize i postawie na nowych Alu. Ciekawe co by ludzie wybrali pod wzgledem optycznym, bo silnikowo to wiadomo ze V8. Sam mialem taki brac, znaczy 4.0 w serii. Ale pewnie wczesniej czy pozniej bedzie, co sie odwlecze to nie uciecze, jak to sie mowi.

 

A zapomnielam twoj nick, to ty masz te E34 z tym smiesznym grafem na masce :D

Edytowane przez rafal735r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ci tym poprawie humor ale może znajdziesz klienta za tyle ile chcesz , ja swoją tez z zwykłym gazem kupiłem za 8100 (koleś chciał 8500 ) to zależy czy chcesz szybko sprzedać czy ci się nie spieszy . Jak masz czas to możesz spokojnie czekać na odpowiednią sumę która cię zadowoli

powodzenia bo ładna sztuka

http://img11.imageshack.us/img11/6204/e340211.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realia cen giełdowych są takie, że za swoje auto dostaniesz 4000 w porywach do 5000 zł. Niestety...

 

Mysle ze to jest lekka przesada. Za taka kase mozna kupic E34, ale jej stan bedzie pozostawial sporo do zyczenia. zreszta wystarczy spojrzec na dzial "Co sądzicie o..." i opinie niektorych uzytkownikow ktorzy szukaja aut w zaproponowanej przez Was cenie, to wyskakuja litanie czasami niezle.

Zreszta kolo marca mialem propozycje 6000 od reki ale wtedy jeszcze nie mialem w planach sprzedazy, poza tym kwota mnie nie satysfakcjonowala i Bunia zostala.

Na forach w podobnej cenie sprzedawaly sie BMW pozostawiajace sporo do zyczenia a ich cena oscylowala w granicach 6500-6000, wiec jak dla mnie kwota 4000 jest nie na miejscu.

Nie mam jakiegos parcia na sprzedaz, wiec promocji marketowych robil nie bede :wink:

Oczywiscie dziekuje za wszystkie odpowiedzi, szanuje je i zapewne wyciagne wnioski :)

PS ja za 94r.318 ti dałem 4800.jakiś miesiac temu

ale E36 na dodatek w compakcie to nie to samo co 5er, wiec cena automatycznie musi byc nizsza. Tak mi sie wydaje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.