Skocz do zawartości

Dylemat zakupu / zamiany wnętrza E34 M5


Zielony-Z7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Bardzo chciałbym poznać wasze zdanie na temat zakupu pełnego wnętrza od E34 M5 w skórze koloru NATUR LEDER. Wnetrzę w dobrym stanie, dość żadkiego koloru, skórzane boczki, fotele w pełni elektryczne wraz z tylnimi zagłówkami kanapy, skórzany tunel, oraz półka z roletą również w skórze koloru NATUR LEDER. Brak natomiast czarnej podsufitki (dostępna za kwotę 900zł) całe opisane wnetrze dostępne za kwotę 2tysięcy złotych.

Co myślicie o takim zakupie za taką kwotę? Czy to okazja, czy może bardzo wygórowana propozycja? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dal bym se spokoj. Co kto woli. Chyb a ze posiadal bym jakies wypasione V8 to moze wtedy... Choc watpie, bo w 540 tez sa fajne wnetrza. To towja decycja, jak tak podoba ci sie to wnetrze to je kup. Przeciez to kwestia gustu to dlaczego pytasz nas o zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto podkreślić moje pytanie. "Co myślicie o takim zakupie za taką kwotę? Czy to okazja, czy może bardzo wygórowana propozycja?" :)

Co do wnetrza z 540i to jednak co innego niż M5, myślę tutaj chodźby o charakterystycznej półce pod lewarek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam równie ważną rzecz: proszę o konkretne odpowiedzi. Typu "opłaca się bo.... Lub też nie opłaca się ponieważ...." mile widziane :D

lieder_r to wanne mam w takim razie, czy o resztę wnętrza obitą w skórze w takim kolorze będzie równie łatwo? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam równie ważną rzecz: proszę o konkretne odpowiedzi. Typu "opłaca się bo.... Lub też nie opłaca się ponieważ...." mile widziane :D

Ale ty wymagania stawaisz. Przeciez to tylko i wylacznie twoja sprawa, bo rozchodzi sie o wyglad, a dalej idac o gust! Sam musisz stwierdzcic czy ta inwestycja ci podejdzie, czy warto wydawac 2tys na jakies boczki i polke. Ja powiem tyle ze wolal bym wydac taka kase na normlane jasne wnetrze, z ladnym drewnem i skora na tunelu czy drzwiach. Ale dla ciebie moze to juz wogole sie nie podobac.

Albo wolalbym te 2tys zainwestowac w dobrą felgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając że samochód technicznie masz w stanie idealnym to jak najbardziej jeśli Ci się podoba można kupować ale moim zdaniem TYLKO jeśli jest to w idealnym stanie. Napisałeś że w dobrym stanie co w polsce może oznaczać od znośnego do totalnej rzeźi z dziurami a 2 tysiące to nie mało więc jeśli jest cokolwiek uszkodzone czy "orzygane" to imo się już nie opłaca takich pieniędzy dawać.

Galeria samochodu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=157&t=246628


Komputery, konsole, gry - sprzedaż, serwis. http://WWW.ZETCOM.ORG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlyzet dzieki za konkretna odpowiedź. Myślę nad zmianą wnętrza z racji niedoskonałości moich obecnych boczków w postaci odklejającej sie, krzywo poklejonej i podrapanej skajki. A wnętrze musi pozostać jasne. Znalazłem M5 na części i teraz sie zastanawiam czy kupować to wnetrze bo pare mankamentów oczywiście ma. Nigdy nie było naprawiane/nie przechodziło renowacji, na tunelu są dziury po CB i przedni fotel nosi zabrudzenia (jest to dość widoczne na jasnej tapicerce) dlatego, aby było idealne (czyt. jak z fabryki) będę musiał wydać kolejne parę złotych na renowacje (ten temat już załatwiony, renowacja 500zł). Według mnie 2 takiego wnętrza ze świecą szukać....

Chyba, że okaże się po waszych wypowiedziach, ze to nie jest żadna rzadkość i nie trudno to znaleźć. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.