Skocz do zawartości

zderzak przedni M , co potrzebne do montażu?


MateuszC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie , trafia mi się w kolorze , za dobrą cenę , wiec warto , choćbym miał przed sprzedażą zdjąć i sprzedać . Powiedzcie tylko , co potrzebuje dokupić ,żeby taki zderzak z demontażu dobrze spasować?

 

Z którego roku masz auto po lifcie czy przed? Masz PDC czy nie? Ten zderzak co ci się trafił jest kpl.? Są halogeny kratki? I jeszcze jedna sprawa, jak byś chciał przed sprzedażą go zdjąć do odsprzedania to będziesz musiał kupić nowe nadkola bo te trzeba przyciąć aby założyć zderzak M. Moim zdaniem auto będzie wyglądać śmiesznie jak wymienisz tylko przedni zderzak, a tył i progi zostawisz stare. Jestem świeżo po dokładce kompletnego oryginalnego nowego pakietu aerodynamicznego M :mrgreen: . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie , trafia mi się w kolorze , za dobrą cenę , wiec warto , choćbym miał przed sprzedażą zdjąć i sprzedać . Powiedzcie tylko , co potrzebuje dokupić ,żeby taki zderzak z demontażu dobrze spasować?

 

Z którego roku masz auto po lifcie czy przed? Masz PDC czy nie? Ten zderzak co ci się trafił jest kpl.? Są halogeny kratki? I jeszcze jedna sprawa, jak byś chciał przed sprzedażą go zdjąć do odsprzedania to będziesz musiał kupić nowe nadkola bo te trzeba przyciąć aby założyć zderzak M. Moim zdaniem auto będzie wyglądać śmiesznie jak wymienisz tylko przedni zderzak, a tył i progi zostawisz stare. Jestem świeżo po dokładce kompletnego oryginalnego nowego pakietu aerodynamicznego M :mrgreen: . Pozdrawiam

 

Jestem tego samego zdania. Zmienić cały komplet albo nie ruszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o dołożeniu potem tyłu i progów . Szkoda tylko ,że zostaje jeszcze problem podsufitki , i kierownicy . Zderzak kompletny na PDC ,podobno po lifcie ja mam auto sprzed.

 

Zderzak M pakietowy czy z przed liftu czy po jest taki sam :!: . Zdrzak zwykły po lifcie ma inne czujniki PDC są mniejsze, ale jak masz auto przed to wszystko OK czujniki będą pasować. Myślę jednak że jak masz zamiar zmieniać potem i progi i tylni zderzak to kup cały nowy oryginalny M pakiet i daj do lakierowania. Oprócz przedniego kompletnego zderzak trzeba jeszcze mieć osłony chłodnicy za zderzakiem bo są inne i jeszcze taki dwa elementy pod spodem auta przy kołach od strony zderzaka. Z tyłu ślizgi zderzaka, osłona akymulatora i uchwyt dolny zderzak przy dyfusorze. Moim zdaniem nie kombinuj ze starociami po jak bedziesz chciał zrobić wszytko tak jak w oryginale to po dokupieniu progów i zderzaka na tył oraz wszytkich pozostałych dupereli mocujących wyjdzie podobnie, albo i drożej niż za nowy kpl. orygiał. Nowy oryginalny M pakiet 4200zł na alegro, za granicą jeszcze taniej. Lakierowanie w ASO 1500zł + pianki belki zderzaka przedniego 120zł w ASO (nie są konieczne przed liftem, można dociąć) Jak byś miał auto po lifcie to sporo drożej bo by było trzeba zminiać wszytkie czujniki PDC + wiązki od nich, belkę zdrzaka przedniego, kostki od halogenów pianki belki zderzaka przedniego i ślizgi zderzaka przedniego (dodtakowo do kpl. M pakietu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega macio ma racje najlatwiej kupic caly zestaw za 4200 i bedzie wszystko jak oryginal,ale mozna to zrobic za 2500+malowanie i tez bedzie ok-ja tak zrobilem i jestem zadowolony.

przedni zderzak-musisz miec kompletny kratki,halogeny,zaslepki spryskiwaczy,wloty chlodzenia tarczy hamulcowych (nadkola trzeba lekko przyciac ale to nie problem)

tylni zderzak-najlepiej slizgi (mozna tez przerobic stare -nie problem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.