Skocz do zawartości

jaka antenka


lukaszra

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisałeś jaki masz model bmw. Ale moim zdaniem powienieneś mieć orginalną antnę w tylniej szybie. Trzy górne paski w tylniej szybie powinny być odpowiedzialne za prawidłowy odbiór FM. Jeżeli paski nie są przerwane to sprawdź czy masz antene, jest ona schowana przynajmiej w e34 w tylnym lewym słupku pod tapicerką. Jak sprawdzisz i okaże sie że masz wszystko to musisz jeszcze sprawdzić podłączenie w instalacji radiowej. Jeśli w twojej instalcjii radiowej ktoś coś kombinował i nie podłączył orginalnej anteny i dlatego nie działa. Do prawaidłowego jej działania musisz podać +12 V na biały kabel wychodzący z tej anteny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jaki masz model bmw. Ale moim zdaniem powienieneś mieć orginalną antnę w tylniej szybie. Trzy górne paski w tylniej szybie powinny być odpowiedzialne za prawidłowy odbiór FM. Jeżeli paski nie są przerwane to sprawdź czy masz antene, jest ona schowana przynajmiej w e34 w tylnym lewym słupku pod tapicerką. Jak sprawdzisz i okaże sie że masz wszystko to musisz jeszcze sprawdzić podłączenie w instalacji radiowej. Jeśli w twojej instalcjii radiowej ktoś coś kombinował i nie podłączył orginalnej anteny i dlatego nie działa. Do prawaidłowego jej działania musisz podać +12 V na biały kabel wychodzący z tej anteny.
ja mam e32 730 i mm na tylnej klapei a wlasciwiee kolo miej juz na blotniku .. i jest jakby tylko czesc jej bo wystaje ytlko kawalek gwintu chyba ze to cos innego jest :/ o cym ja nawet nie wiem ..:)))
,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tak samo jak sprowadziłem swoją e34 z Niemiec. Jakiś tamtejszy mechanik zamontował mi antene w błotniku zamiast zobaczyć co jest z tą orginalną. Okazało się że ta orginalna jest w 100% sprawna tylko nie jest podłączona . Podłączyłem ją i działa super a tą z błotnika wywaliłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ma podwójne szyby to wtedy w tylniej szybie nie bedzie anteny
znalazlem na necie zdecie identyczbej beemk jak nasz i ona tez ma antenke w tym miejscu gdzie ja mam tylko ten kawalek nagwintoany to oe jednak tam cos powinno byc co ?? podaje adres trony

: http://home.online.no/~st-arhol/engindexbmwe32.htm 2 rzadek 2 od lewej ta cal czarna Heiko, Germany

BMW 750 iL, 88 mod.

 

na 5 zdjeciu od gory jak ja powiekszycie widac antenke i ja w tym wlasnie miscu mam tylko gwint to jak moze o ma byc ,,, ??

,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
jesli ma podwójne szyby to wtedy w tylniej szybie nie bedzie anteny

 

Kurcze :shock: Ja mam podwojne szyby w moim e38 z 97 roku i mam antenke w tylnej szybie w sensie taka wystajaca. I szukam wlasnie takiej antenki bo mi radio lekko popiarduje i widze ze ta na aucie jest rozwalona i lekko przyrdzewiala. Chcialem wymienic. Czy jesli mam ta antenke w tylenej szybie i podwojne boczne szyby to znaczy ze ta tylna byla kiedys wymieniana? czy moge kupic pierwsza lepsza na allegro i wkrecic zamiast tej pordzewialej? jak tam gwint jest? bo oryginaly nie idzie dostac a na allegro pisza o dwoch gwintach m5 i m6. Bedzie to pasowalo? A moze ktos ma oryginal i by chcial sprzedac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.