Skocz do zawartości

nieznana kontrolka w E-34


pathrow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od jakiegoś czasu po włączeniu zapłonu zapala mi się jakaś dziwna kontrolka. Nie mam bladego pojęcia co to może być. Kontrolka znajduje się w dolnej części zegarów między środkiem a prawą stroną. Ma kolor czerwony a kształt jak zębatka i chyba ma coś w środku. Jest wielkości wyświetlanych biegów.

 

Co to może być ?? Po zapaleniu silnika kontrolka gasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to kontrolka od automatu (zembatka z wykrzyknikiem w środku). niestety mam istrukcę po niemiecku więc niewiemle rozumiem :oops: ale wydaje mi się ze ona ma się na chwilę zapalać przy starcie.

 

jesli sie myłe to mnie poprawcie :wink:

Teraz mam tylko wspomnienia..... http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=19333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze u mnie tez sie na chwile zapala przy uruchamianiu po czym gasnie. Znajduje sie w okolicy kontrolki od recznego i abs o ile nie pomiedzy nimi. Niestety ja tez nie wiem o czym ona mowi :< Coprawda nie mam automatu ale z checia sie dowiem :).

 

A tak apropo, ktos wie co to za czerwona dioda obok wlacznika swiatel swieci sie, kiedy kluczyk jest w zerowej pozycji lub nie jest wogole wlozony do stacyjki? Przyznam sie bez bicia, ze nie szukalem, ale temat akurat mi podpasowal :roll2: . Nie mam alarmu, albo o nim nie wiem :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze u mnie tez sie na chwile zapala przy uruchamianiu po czym gasnie. Znajduje sie w okolicy kontrolki od recznego i abs o ile nie pomiedzy nimi. Niestety ja tez nie wiem o czym ona mowi :< Coprawda nie mam automatu ale z checia sie dowiem :).

 

A tak apropo, ktos wie co to za czerwona dioda obok wlacznika swiatel swieci sie, kiedy kluczyk jest w zerowej pozycji lub nie jest wogole wlozony do stacyjki? Przyznam sie bez bicia, ze nie szukalem, ale temat akurat mi podpasowal :roll2: . Nie mam alarmu, albo o nim nie wiem :8)

 

No to wychodzi na to, że nie wiemy o czym nas informuje ta kontrolka ale też wydaje mi się że jest ona od automatu tak więc bardzo ciekawe jest to że Fac3k masz u siebie taką kontrolke skoro nie masz automatu, a może był kiedyś u ciebie automat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fac3k troszke sie pomylil, pisze o kontrolce od hamulca a tobie pathrow

chodzi raczej o kontrolke od biegow - lampka kontrolna elektroniki sterujacej i raczej powinna gasnac. Jak sie myle to mnie poprawcie.

Pozdro

Pozdrawiam wszystkich chorych na tzw chorobe BMW :)

http://img500.imageshack.us/img500/4504/06102004bmwe34series5m5resize3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.