Skocz do zawartości

[E39] Regulacja świateł mijania/Wymiana regulatora


sulig1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Do ponownego sklejenia lamp najlepszym petentem będzie SikaLasomer 710. To jest praktycznie to samo, czym klejone są fabrycznie lampy poliftowe, które dają się rozkleić bezproblemowo po rozgrzaniu ich suszarką/opalarką/piekarnikiem. To spoiwo to butyl dzięki czemu jest bardzo klejące, nigdy nie zasycha na beton i jest plastyczne a po podgrzaniu można to bez problemu rozkleić i ponownie skleić.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej.

 

Mam prośbę.

 

Czy może ktoś opisać jak wygląda ustawienie punktu 0 na INPA?

 

Słyszałem o DIS, ale mam problem z tytułu laptopa z rs którego mam. Nie mogę zainstalować DIS. Jeśli da się to zrobić INPA to super.

Czy należy przeprogramować moduł lcm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawione mam na maksa wysoko.

 

Ale ciągle za nisko.

 

Przeprogramowywałem moduł świateł w związku ze światłami dziennymi.

 

Myślę, że mogłem zmienić punkt "0", na jakiś standard.

 

Stąd moja prośba o pomoc.

 

Oczywiście na stację podjadę.

 

Nie chcę aby ktoś we mnie wjechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wysłałem właśnie lampy do regeneracji, tj. naprawy jednego mocowania obudowy, wymiany odbłyśników i profilaktycznie do wymiany kompletu regulatorów na nowe.

Dodatkowo polerka i zabezpieczenie kloszy.

Jednak mimo wszystko świecą za nisko.

Regulacja działa prawidłowo, tj. po włączeniu zapłonu podnoszą się do góry, za moment jeszcze troszkę, czujniki sprawne, zamocowane prawidłowo.

Jestem raczej pewien, że to moja zabawa INPA i włączanie różnych ciekawych opcji sprawiły, że lampy się opuściły, stąd moje pytanie gdzie ewentualnie można wprowadzić lub sprawdzić wartość zera tj. poziomu wyjściowego do regulacji XENON.

 

Ponadto mam jeszcze pytanie o to czy uszkodzenie czujnika poziomu zawsze jest sygnalizowane w błędach modułu (...)aim control...

 

Z INPA nie mam podglądu na wartości czujników, więc trochę mnie zastanawia czy na 100% sterownik widzi je ok.

 

No nic, wrócą lampy to będę się bawić dalej.

 

Dodatkowo mam pytanko.

 

Mam na starym lapku z COM-em zainstalowanego XP-ka.

 

Lapek leciwy ale INPA śmiga jak należy. Chciałbym jednak DIS zainstalować i tu pojawia się problem.

 

Na forum przeczytałem o tym, że na XP nie pójdzie DIS, tylko z VMWARE i tak też zrobiłem.

 

Zainstalowałem VMWARE ale mam problem.

 

Wersja obrazu z DIS VMWARE jest nowsza niż mam ja, a ja nie mogę zainstalować tej wersji z paczki z uwagi na leciwy sprzęt.

 

Co sugerujecie drodzy koledzy zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.