Skocz do zawartości

Awaryjne podczas nagłego hamowania


kamiloo98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy w bmw e90/91 jest system, który automatycznie załacza swiatła awaryjne przy ostrym hamowaniu ??

 

Pozdrawiam

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w modelu po lifcie mozliwe, ze jest cos takiego, tak jak kolega wyzej napisał. natomiast w modelu przed liftem, nie ma żadnego migania awaryjnymi ani trzeciego stopu. Jest jedynie dwustopniowa lampa stopu. Hamując normalnie po każdej stronie z tyłu zapala się jedna żarówka, hamując gwałtownie, zapalaja sie dwie żarówki po każdej stronie.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po gwaltownym wyhamowaniu do "0" zalaczaja sie napewno awaryjne, ale czy 3 swiatlo stop tez miga to nie wiem...

Testowalem to specjalnie po przeczytaniu info w instrukcji.

-------------------------------------------

pozdrawiam

obara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po gwaltownym wyhamowaniu do "0" zalaczaja sie napewno awaryjne, ale czy 3 swiatlo stop tez miga to nie wiem...

Testowalem to specjalnie po przeczytaniu info w instrukcji.

Na pewno tez stop miga, ja robiłem testy w nocy i widac to wyraźnie, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E92 przy normalnym hamowaniu palą się po dwie żarówki, przy ostrym przeciwmgielne się dołączają...

 

A to nie są przypadkiem te drugie żarówki od stopu tak jak w E90/E91? A z tym 3cim światłem stopu muszę sprawdzić, ale z tego co pamiętam nic takiego u mnie nie ma - tylko zapalają się dodatkowe żarówki w stopach - no ale to jak wiadomo jest opisane w instrukcji obsługi.. także nie ma się co podniecać :lol:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.