Skocz do zawartości

330XD 2007 r Kombi Czy te felgi pasują , NAVI montaż ..


blackhawk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stałem się szczęśliwym posiadaczem BMW 330XD 2007 kombi 231km po chiptuning 274KM/580 Nm

razem z autkiem zakupiłem fajne felgi zdjęcia poniżej , lecz rozmiar to :

 

18"

8 Cali szerokość

ET35

 

jak założyłem felgę na jedno koło to wydaje mi się że wystaje za nadkole a jak pewnie założę oponę 225/40 to będzie wystawać , a wszędzie widzę że takie felgi powinny pasować a moim zdaniem są za szerokie i ET powinno być min 40 co o tym sądzicie ?

 

Mam jeszcze jedno pytanko czy jest możliwość założenia NAVI do samochodu i czy jest to bardzo trudne znalazłem na allegro kilka ofert NAVI i całej deski przygotowanej pod NAVI ?

 

będę wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam Jarek

 

http://img64.imageshack.us/img64/8686/19991406.jpg

Edytowane przez blackhawk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już Ci mogę napisać że nie ma takich szans, bo 4 000pln to już musisz dobrze kombinować :)

 

Co do felg to żadnego zdjęcia nie widać...

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi to koszt k 5-6 tyś z montażem Krakowie jest firma która dokłada ale robi to za 7400zł a samemu można się zmieścić w okolicach 5-6 wszystko zależne od tego jaki kolor tapicerki masz ja np kremowy trudno dostępny ale masa roboty z tym jest odpuściłem temat .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam stałem się szczęśliwym posiadaczem BMW 330XD 2007 kombi 231km po chiptuning 274KM/580 Nm

razem z autkiem zakupiłem fajne felgi zdjęcia poniżej , lecz rozmiar to :

 

18"

8 Cali szerokość

ET35

 

jak założyłem felgę na jedno koło to wydaje mi się że wystaje za nadkole a jak pewnie założę oponę 225/40 to będzie wystawać , a wszędzie widzę że takie felgi powinny pasować a moim zdaniem są za szerokie i ET powinno być min 40 co o tym sądzicie ?

 

Jezeli te felgi maja takie parametry jak napisales, to beda ok, nie powinny wystawac - nie sa zbyt szerokie, 8.0" to minimum do Twojego samochodu przy tej srednicy (tyl powinien miec szersze felgi).

 

Poza tym nie sa fajne, to chinskie repliki z kilogramami ciezarkow, takze przemysl czy warto je wogole montowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czym kolego stwierdziłeś że to Chińskie, nie znam się na felgach ale to są oryginały wszystkie oznaczenia się zgadzają i jak dobrze pamiętam odlewy są sygnowane BMW , a co do odważników to nawet nowe felgi i to markowe trzeba wyważyć.

Akurat miałem w Subaru STI specjalistyczne fele magnezowo-tytanowe i nawet je trzeba było wyważyć po jakimś czasie , więc ciężarki o niczym nie znaczą bo ani jeden rant nie ma najmniejszej ryski . Ale jeśli wiesz jak odróznić od oryginałów bardzo proszę napisz , A mogą być takie same kapcie z przodu i z tyłu z felami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czym kolego stwierdziłeś że to Chińskie, nie znam się na felgach ale to są oryginały wszystkie oznaczenia się zgadzają i jak dobrze pamiętam odlewy są sygnowane BMW ,

 

Bardzo prosze

 

1. Oryginalne felgi styling 166 byly produkowane tylko w rozmiarach 19x8.5 ET12, \19x9.5 ET17, 19x9.5 ET28, Ty masz 18"

2. Oryginalne felgi byly produkowane przez BBS, a jak jest z Twoimi? Porownaj sobie oznaczenia i wyglad wnetrza felgi

 

http://imageshack.us/m/26/551/rearinner1.jpg

 

3. Jest cala masa roznic w wygladzie Twoich felg, a felg oryginalnych, przyjrzyj sie :)

 

a co do odważników to nawet nowe felgi i to markowe trzeba wyważyć.

 

Kazde felgi sie wywaza, ale nie kilogramami ciezarkow tak jak to co pokazales na zdjeciu.

 

Akurat miałem w Subaru STI specjalistyczne fele magnezowo-tytanowe i nawet je trzeba było wyważyć po jakimś czasie , więc ciężarki o niczym nie znaczą bo ani jeden rant nie ma najmniejszej ryski . Ale jeśli wiesz jak odróznić od oryginałów bardzo proszę napisz ,

 

Nie ma czegos takiego jak felgi magnezowo-tytanowe :) Mogles miec felgi wykonane ze stopu aluminiowo-silikonowego z dodatkiem magnezu. Komplet prawdziwych felg magnezowych bylby bliski polowy wartosci Twojego E91.

 

A mogą być takie same kapcie z przodu i z tyłu z felami ?

 

Moga byc, ale nadal uwazam, ze tyl powinien miec szersze felgi i opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.