Skocz do zawartości

Skrzypi z tyłu


chwieju

Rekomendowane odpowiedzi

chcałbm sie dowedzieć co to może być,gdy wjadę na nierówność słychać skrzypienie z tyłu jakby amortyzatory, ale gdy bujam samochodem z całej siły jest cisza...kiedyś miałem podobnie i okazało się, że to osłona od tarcz hamulcowych ale teraz to sprawdziłem i to nie to :/ a do tego zauważyłem ze z tyłu od strony pasażera słychać brzęczenie..zaczęło się to w tym samym czasie co to skrzypienie..ktoś mi podpowiedział, że to brzęczenie to może być pompa paliwa..nie wiem cz to skrzypienie ma powiązanie z brzęczeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...prawdopodobnie skrzypi poduszka gumowa ,element numer 2 z tego linku http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HB51&mospid=47370&btnr=33_0433&hg=33&fg=30 lub, jakiekolwiek inne elementy gumowo metalowe tylnego zawieszenia

a tak na marginesie to nastepnym razem poszukaj trochę ,bo temat był już poruszany nie raz...

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...no właśnie tu jest problem, bo nie wiem cz mam nivo :/ Niby na zbiorniczku od wspomagania jest zielna nalepka z napisem CHF 7.1 czyli jakby było, ale jak zamoczyłem kawałek kartki papieru to był taki rzadki i lekko brązowawy i kolega powiedział mi, że to prawdopodobnie czerwony

 

po czym sprawdzić cz mam nivo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze wymieniales amorki lub poprzedni wlasciciel to zrobil i zalozyl na amortyzatory zbyt ciasne odboje.Najlepiej posmaruj olejem trzpienie amorkow i pojezdzij troche po dziurach zeby sie rozprowadzil. Kolega mial identyczny przypadek w E34-ktos zalozyl za ciasne odboje,ktore byly wcisniete na sile,po czym trzpien amorka nie mogl sie swobodnie w nich poruszac i powstawalo zgrzytanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

u mnie okazało się,że to skrzypienie występuje na gumowych podporach stabilzatora. Gdy spryskałem ,,gumowe wsponiki" WD 40 przeszło, ciekawe na jak długo

 

dzięki za wszelką pomoc

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.