Skocz do zawartości

Problem ze smierdzaca klimatyzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

 

Od jakiegoś czasu zaczęło mi nieprzyjemnie zawiewać przy wlączeniu klimy.

smród wystepuje tylko przez chwile

jednak drażni

odgrzybianie było wykonane, jednak tak jak przeczuwałem nie pomogło

Czy można cośz tym zrobić ??

 

Pozdrawiam

Opublikowano
Przyłączam się do pytania. U mnie jest to samo. Jest to tylko przez chwile.
Opublikowano
a mikrofiltry wymienione???
Opublikowano
Odgrzybianie powinno sie odbywac po wymianie mikrofiltrow.Nie wiem jakiego srodka uzywacie ,moze trzeba powtorzyc operacje
Opublikowano
  • Autor
Filtry wymienione, ale mikrofiltry juz chyba nie. a cos po za tym ??
Opublikowano

Poszukaj kogos w okolicy kto ma takie urządzonko tej marki i środki tej marki WYNN'S , bardzo skutecznie usuwa smrod klimy a do tego nie jest drogo ja płaciłem 80 zł

 

http://wynns.pl/top/wynns%20klimatyzacja.php

Opublikowano

Pewny jestes ze to klima.... :?:

 

Nie wiem jaka masz skrzynie,ale jak manual to tez sprzeglo jak sie pali to potrafi smierdziec.Poczatkowo tez myslalem ze to z nawiewu,nawet bylem pewny :wink:

The ultimate driving machine.....B.M.W///M SPORT
Opublikowano
Sprzęgło ma całkowicie inny smród, to co kolega opisuje to zapach takiej stęchlizny, albo niezbyt przewietrzonego pomieszczenia, dość "wilgotny" zapach. Wydaje mi się, że odgrzybianie dobrym preparatem załatwi sprawę.
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Opublikowano
Sprzęgło ma całkowicie inny smród, to co kolega opisuje to zapach takiej stęchlizny, albo niezbyt przewietrzonego pomieszczenia, dość "wilgotny" zapach. Wydaje mi się, że odgrzybianie dobrym preparatem załatwi sprawę.

Tez tak mysle ,bo kiedys mialem to samo

Opublikowano
  • Autor
sprzeglo nie, mam automatyczna skrzynie. A o tym dobrym preparacie to juz probowalemnic nie dalo
Opublikowano
sprzeglo nie, mam automatyczna skrzynie. A o tym dobrym preparacie to juz probowalemnic nie dalo

 

 

Kolego tylko odgrzybianie, no chyba że parownik do wymiany. Odgrzybianie można przeprowadzić na kilka rożnych sposobów, prponuje poczytać http://www.motofocus.pl/technika,5159,obsluga-ukladu-klimatyzacji-przeglad-i-odgrzybianie-w-jednym.html. Lepiej żeby odgrzybianie pomogło, bo wymiana parownika jest droga i rzadko kto się tego podejmie w E60.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.