Skocz do zawartości

Płyty nawigacyjne do BMW Polska + EU! Tanio!


demid54

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania płyty nawigacyjne do BMW (system Business).

 

Mapy pasują do następujących modeli:

 

seria: 1 (E81, E82, E87)

3 (E90, E91, E92, E93)

5 (E60, E61)

6 (E63, E64)

X5 (E70)

X6

 

POKRYCIE:

Austria, Andora, Belgia, Czechy, Dania, Niemcy, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Norwegia, Portugalia (w tym Madera), San Marino, Szwecja, Szwajcaria, Słowacja, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie), Watykan Chorwacja, Republika Czeska, Węgry, Polska, Słowenia

 

Info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania płyty nawigacyjne do BMW (system Business).

 

Mapy pasują do następujących modeli:

 

seria: 1 (E81, E82, E87)

3 (E90, E91, E92, E93)

5 (E60, E61)

6 (E63, E64)

X5 (E70)

X6

 

POKRYCIE:

Austria, Andora, Belgia, Czechy, Dania, Niemcy, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Norwegia, Portugalia (w tym Madera), San Marino, Szwecja, Szwajcaria, Słowacja, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie), Watykan Chorwacja, Republika Czeska, Węgry, Polska, Słowenia

 

Info na priv.

Czy to nie wstyd handlować tak oficjalnie pirackimi mapami ?

No i trochę strach, bo gdyby COŚ to przetrzepią całe forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja gdzieś pisałem że mam pirackie płyty?

o jakim wstydzie się do mnie odnosisz i czy mnie o coś oskarżasz?

Odpowiadam:

 

Po pierwsze - to Forum służy do bezinteresownych porad i wymiany doświadczeń. Do "kupię-sprzedam" służy osobny dział albo Allegro.

Po drugie - to Ty nie napisałeś że masz do sprzedania oryginały (w co oczywiście nie wierzę - przykład poprzedniego Kolegi oficjalnie piszącego o kopiach).

Po trzecie - w razie zainteresowania się ICH takimi ogłoszeniami to w dzisiejszych czasach może wszystkich "zaboleć" (właścicieli Forum, kupujących Twoje mapy, Ciebie)...

 

Dlatego napisałem delikatnie o wstydzie, a Ty pytasz się o jakim się "do Ciebie odnoszę" (swoją drogą to śmieszne sformułowanie...).

 

 

.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty jesteś śmieszny

opierasz swoje tezy na domysłach

rzygać mi się chce jak czytam coś takiego

Żyj w swoim własnym wyimaginowanym świecie

Zdrówka życzę

Zacznę od końca - ja Tobie zdrówka nie życzę... a na rzyganie to dobry jest Aviomarin...

 

 

o jakim wstydzie się do mnie odnosisz
A za to to Twój nauczyciel od j. polskiego powinien się pochlastać :mad2:

 

 

I borąc pod uwagę Twój styl pisania oraz to jak się bulwersujesz zaczynam podejrzewać że jest to ! PROWOKACJA ! = każdy kto zapisze się na zakupy u Ciebie wpakuje się w kłopoty !!!

 

OSTRZEGAM !!!! przed tym klubowiczem

 

.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.