Skocz do zawartości

sprzeglo


jacek221191

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak planuje zakup bmw e36 w sedanie silnik 2.0 na vanosie

no i wlasnie tu zaczynaja sie schody sprzeglo chodzi strasznie ciezko jak w jakims traktorze (nie slizga sie) i uszczelka pokrywy zaworow sie dosyc mocno poci mysle ze to drugie nie jest duzym problemem bardziej martwi mnie to sprzeglo wydaje mi sie ze jest moze to byc wina silownika lub docisku mial juz ktos z was tak?

http://otomoto.pl/bmw-320-climatronic-C18305267.html macie tu link do aukcji moze jeszcze cos na nia znajdziecie auto nie ma rdzy tylko ten ala gril troche napuchl tak to reszta progi blotniki listwa przy klapie i podloga zdrowa

a no i zapomnialem po odkreceniu korka od oleju przy wlaczonym silniku tak jakby olej bulgocze to chyba normalne przy lancuchu rozradu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak planuje zakup bmw e36 w sedanie

To za nim wszystko rozplanujesz zastosuj się do zasad panujących w tym dziale forum które są zamieszczone na górze naszego działu

 

punkt 9 Twojego regulaminu

"Nikt nie może pouczać, piętnować innych (w tym nowych) użytkowników Forum. Tylko administrator i moderator może zwrócić uwagę, aby poszukać odpowiedzi w archiwum. Jeśli ktoś nie chce po raz kolejny pisać tego co na forum już jest, to niech w takim temacie nie pisze nic."

wiec zamknij ku*wa ryj :)

i jesli nie masz nic do powiedzenia to nie pisz w temacie proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec zamknij ku*wa ryj :)

i jesli nie masz nic do powiedzenia to nie pisz w temacie proste :)

nobla to za ta wypowiedz nie dostaniesz, temat zly, problem niespecjalnie jasny, nie cytuje sie calej wypowiedzi poprzedzajaca dana wypowiedz, a jesli chcesz zeby powiedziec co w tym wozie jest nie tak patrzac na jego foty to chyba kpisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku gdybym wiedzial jak mam napisac zeby "goru"z forum jezdzacy 1.6 condonem mi odpowiedzial to tak bym napisal

z zdjeciami chodzilo mi o to zeby ktos zobaczyl czy auto nie ma przodu z przed liftu a deski rozdzielczej po lifcie kumasz czy dalej nie bardzo ci idzie?

problem nie jasny a co mialem nakrecic film jak to ciezko chodzi pedal sprzegla zastanow sie czlowieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzeglo chodzi strasznie ciezko jak w jakims traktorze (nie slizga sie)

 

to ze pedal chodzi ciezko, a to ze sprzeglo sie nie slizga... to dwie rozne sprawy wiec ciezko bylo stwierdzi o co chodzi, nie bede sie rozpisywal, bo i tak zapewne moderator usunie temat, a najlepiej i Ciebie z forum.

Zatem poki mozesz klnij na nas ile sil jezeli sprawia Ci to radosc.

po za tym, to jak wyglada przod przed i po lifcie bez problemu mozna znalezc w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzeglo chodzi strasznie ciezko jak w jakims traktorze (nie slizga sie)

 

to ze pedal chodzi ciezko, a to ze sprzeglo sie nie slizga... to dwie rozne sprawy wiec ciezko bylo stwierdzi o co chodzi, nie bede sie rozpisywal, bo i tak zapewne moderator usunie temat, a najlepiej i Ciebie z forum.

Zatem poki mozesz klnij na nas ile sil jezeli sprawia Ci to radosc.

 

powiem ci ze malo kumaty jestes mysle ze 90% osob zrozumialo by to tylko ze ci jakos slabo idzie czytanie ze zrozumieniem kolego :)

twoje nie rozpisywanie sie polega na tym ze g**no wiesz a chcesz zablysnac na forum wyskakujac mi tu z swoim "lolem"

radosc sprawi mi to jak ktos kumaty (czytaj nie ty) wejdzie do tematu i bedzie mogl mi normalnie odpowiedziec :)

 

przeczytaj jeszcze raz punkt 9 regulaminu i skoncz te swoje odsylanie mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zdjeciami chodzilo mi o to zeby ktos zobaczyl czy auto nie ma przodu z przed liftu a deski rozdzielczej po lifcie kumasz czy dalej nie bardzo ci idzie?

Weź przestań już pisać bo się kompromitujesz. A jeśli chcesz otrzymać odpowiedź to zastosuj się do zasad tu panujących

Edytowane przez seba e36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zdjeciami chodzilo mi o to zeby ktos zobaczyl czy auto nie ma przodu z przed liftu a deski rozdzielczej po lifcie kumasz czy dalej nie bardzo ci idzie?

Weź przestań już pisać bo się kompromitujesz. A jeśli chcesz otrzymac odpowiedź to zastosuj sie do zasad tu panujących

 

zasad tu panujacych tzn? pucowanie sie ***** "lolujacym" mi tu w temacie? czy tym odsylajacym mnie gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... dzień w dzień, ludzie mnie zaskakują coraz bardziej...

Ty serio wchodzisz np. do znajomych do domu, jesteś wulgarny, obrażasz ich, po czym wymagasz pomocy?

 

No to masz: grill i zegary przedliftowe, schowek na rękawiczki poliftowy.

 

Samochód na milion procent miał dzwona i ocalał tylko schowek [choć lampka w środku mogła strzelić]. Co więcej, na zdjęciach wyraźnie słychać szklanki, a i biegi ciężko wchodzą [widoczne na pierwszym zdjęciu].

 

Tyle w temacie. "Zakumaj sobie."

 

Co do "goru z forum jezdzacego 1.6 condomem" - przynajmniej ma czym jeździć i gwarantuje Ci, że wiedział, co kupuje. I "guru" [bo pewnie o to Ci chodziło] piszę się przez 2 otwarte "u". Chociaż rozumiem, że instalacja przeglądarki ze stosownym sprawdzaniem pisowni jest tematem trudnym do ogarnięcia. O zasadach ortografii, gramatyki i interpunkcji języka polskiego nawet nie wspominam... zbyt głęboka woda.

 

 

Poza tym, jesteś wybitnie niekonsekwentny. Jako argument przeciwko Koledze, który słusznie zwraca ci uwagę, podajesz regulamin, co do którego sam się nie stosujesz.

To ci powiem tak, że wulgarne słownictwo [NAWET wykropkowane] nie jest tolerowane.

 

Co do zasad, na start poczytaj [hmmm........] to: viewtopic.php?f=68&t=120678

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazilem "kolege od 1.6 condoma" gdyz nie bardzo pasuje mi odpowiedz typu "lol" jednym slowem odpowiedzial na wszystko (tak mowi moj brat w wieku 10 lat) :)

a kto powiedzial ze ja nie mam czym jezdzic? :) potrzebuje samochodu do rozrywki dupowoz juz mam

slusznie zwraca mi uwage spoko pisze mi co zle zrobilem (nie odsyla mnie do czytania regulaminu, bo regulamin to czyta sie przy braniu kredytu/rat)

 

w koncu do czegos jest to forum? gdybym znalazl satysfakcjonujaca mnie odpowiedz to nie pisalbym z takim nieudacznikiem jak ty na tym jakze pomocnym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś fajny.

 

Samochody w większości jeżdżą, jak twoje robią kapcie, do tego cudze... cóż, nie można mieć wszystkiego, jak to mówią.

 

Sądząc po poziomie twojego języka, tematyka zajęć z podstawówki jest ci bardzo dobrze znana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.