Skocz do zawartości

BMW [e46] 330i sedan


pawci06

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie do wszystkich znających temat planuje założenie takiej felgi do E46 330i http://moto.allegro.pl/alufelgi-18-e39-bmw-5x120-z-oponami-oryginal-i1585858369.html

1. Czy jest to dobry pomysł

2. Czy będa pasować bez żadnych obcierek o tego typu historii

Z góry dzięki za rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duze felgi , max 17' na polskie drogi acz kolwiek 17 tez za duze , najlepsze 16 chyba ze nie zalezy ci na komforcie jazdy i chcesz co jakis czas prostować felgi i trzymac mocno kierownice non stop bo na 18 napewno prowadzenie samochodu bedzie trudne ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja mam u siebie 17 cali i 235/45 i napisze tylko tyle ze jezdzi mi sie na nich super , auto jest sztywniejsze lepiej trzyma sie drogi ,a o tym trzymianiu kierownicy dwoma recami to pisza chyba tylko ci co jezdza wiejskimi drogami bo ja nigdy niemialem z tym problemow , a o wyladzie to juz niewspomne nawet . Ja mam 2.0d a do 3.0 i mysle ze musza byc koniecznie konkretne oponki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja chce się dowiedzieć czy 18" wejdzie z taką oponą 255/35ZR1890Y w nadkole przód i tył bez problemu będzie dało się latać bez dobić do nadkoli i obcierek jest mi ktoś wstanie to zapewnić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zapewnić że nie bedą pasować :nienie: Są to koła z e39 prawdopodobnie mają et20, w e46 dla standardowych felg jest to et47 (lub 46 nie pamiętam dokładnie :roll:). Różnica jest zbyt duża. Jeżeli chodzi o opony to nie wydaje mi się aby przednie nadkola e46 pomieściły opony o szerokości 255....

Według katalogu e46 z konca 2001 roku:

-przód 8 J x18 cali - 225/40/18

-tył 8,5 J x 18 cali- 255/35/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.