Skocz do zawartości

F11 520d M - Sport


Slavo

<t>Jak podoba Ci się to autko?</t>  

108 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
piękna jesli miałbym kupowac f10/11 miałbym powazny dylemat bo według mnie to najładniejsze kombi na rynku :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak widzę takie auto to płakac mi się chce.

A to z powodu,że nigdy nie będzie mnie stac na takie.

nigdy nie mów nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ladne autko, kombi mi sie bardzo podoba, do tego praktyczne, w przeciwieństwie do sedana.

Silniczek troche maly, ale nie ma tragedii , za to odwdzięczy sie splaniem ;)

#

PS.te 5 glosow na "srednie" to pewnie Ci co zal im d..e sciska z zazdrosci , albo tacy co maja kupe siana i zero respektu do innych, bo oni jezdza M5 itp itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Ladne autko, kombi mi sie bardzo podoba, do tego praktyczne, w przeciwieństwie do sedana.

Silniczek troche maly, ale nie ma tragedii , za to odwdzięczy sie splaniem ;)

#

PS.te 5 glosow na "srednie" to pewnie Ci co zal im d..e sciska z zazdrosci , albo tacy co maja kupe siana i zero respektu do innych, bo oni jezdza M5 itp itd :)

 

masz racje piekny samochod - nie kazdy urodzil sie pod szczesliwa gwazda( zaraz beda mnie atakowac ...)aby miec ponad 300 KM. U kogos jest wyznacznikiem tylko 300KM i stawia to na 1 miejscu, nie zdajac sobie sprawy , iz ma jeszcze rodzine:) Gratuluje "czarna perla" :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne :) nie dałem bardzo ze względu na kolor - ja osobiście preferuję każde byleby nie czarne. Wiadomo - rzecz gustu, ale i ankieta ma chyba za zadanie wyrażenie swojej subiektywnej opinii :)

 

Ponadto dorzucę jeden - dosyć obiektywny argument - za jaśniejszymi kolorami. Otóż na jaśniejszym lepiej widać załamania i przetłoczenia na karoserii. Przy ciemnych kolorach te subtelności giną. Poza tym razem z przetłoczeniami gubi się m-pakiet, który o wiele bardziej jest wyeksponowany przy titansilber albo cosmograu.

 

Niemniej samochód świetny :)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;) btw fajne "oczko" z Bmw ;) ja pierwsze miałem w 2004 r i było po drodze kilka skoków w bok... A propos koloru to wiadomo, ze jest to kwestia gustu. Carbon bardzo mi się podoba, szczególnie jak jest czysty i mokry to w słońcu daje fajne efekty. To właściwie granatowy, bo rzadko kiedy wyglada na czarny...

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.