Skocz do zawartości

Bmw E36 325i odcinka w M50 i M52 na vanosie


bmw325i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym sie dowiedziec cos na temat odciecia w silnikach z vanosem, czy kazdy silnik na vanosie ma taka dziwna odcinke, mialem e36 325i bez vanosa i odcinala elegancko a teraz rozgladam sie za druga e36 bo tamta niestety skasowalem i ogladalem wlasnie taka co miala ten zjeb.... vanos i wedlug mnie to beczy nie odcina wiec ciekawi mnie czy kazdy silnik z vanosem ma taka sama odcine? :? Edytowane przez bmw325i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego może jakieś nagranie z tym brzydkim odcięciem . Nie spotkałem się nigdy z odcięciem typu " łułułułu "

No i szukaj zadbanego egzemplarza a nie który ładniej brzmi na odcięciu . ( zresztą jak by ktoś do mnie przyjechał po auto i zaczął kręcić do odcinki to mogło by się to dla niego źle skończyć :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

:duh: A Ty kolego chcesz robić szpan na wioskach odcinką w BMW czy jak, bo nie kumam co ma odcinka do użytkowania auta?

Jak już kupisz auto z wymarzaną odcinką to koniecznie nie zapomnij o turbospojlerze i HIDxsenonach. Bedzie mega lans na wiosce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbospojler i HIDxenon mozesz sobie zamontowac ty do tej swojej e30 i to jeszcze 318 :norty:

Dla mnie prawdziwe bmw zaczyna sie od 6 garow a ty jak masz odkuzacz to nie powinienes wypowiadac sie na ten temat.

 

P.s

Ciekaw jest jakie odciecie ma ta twoja maszyna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbospojler i HIDxenon mozesz sobie zamontowac ty do tej swojej e30 i to jeszcze 318 :norty:

Dla mnie prawdziwe bmw zaczyna sie od 6 garow a ty jak masz odkuzacz to nie powinienes wypowiadac sie na ten temat.

 

P.s

Ciekaw jest jakie odciecie ma ta twoja maszyna :D

przy v8 i v12 twój też jest odkurzaczem,nie masz sie czym podniecać.

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze po to wlasnie jest to forum zeby zaczerpnac nieco informacji na temat tej marki ale widze ze chyba sie mylilem bo jak narazie nikt nie odpowiedzial sensownie na moje pytanie tylko kazdy pisze jakies bzdety :? Edytowane przez mattiss
usunięcie treści obraźliwych /mattiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
mylilem bo jak narazie nikt nie odpowiedzial sensownie na moje pytanie tylko kazdy pisze jakies bzdety :?

Głupie pytanie, glupia odpowiedź.

A to w jaki sposób wypowiadasz się na forum, wyzyważ innych od h... świadczy tylko o Twoim poziomie i raczej utwierdza w przekonanio że wozissz się po wioskach z odcinką .....tututututu..... Buhaaaaa

Odcinka służy tylko to tego by taki ktoś jak Ty bez potrzeby nie pałował silnika. Nie służy do lansu czy popisach na wioskach. Też myślę że bmw to minimum 6 garów. Ale są też 4 cylindowe i też jeźdzą. A Tobie radzę pszesiadkę to takie 1,8 bo jak rozbiłeś te swoje 2,5 w piękną odcinką to raczej nie ogarniasz takiej mocy.

 

A i jeszcze jedno. Tutaj forumowicze sobie pomagają, jak mają problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kolego wiejskie to jest to odciecie na drogim filmiku prawdziwa beta powinna az strzelaca a nie beczec, a jesli chcesz wiedziec na co mi ta odcinka to ci powiem dla samego siebie bo lubie na jedynie do konca az uslysze odcine i dwoja zaprawiam tez do odcinki a na trojce to zalezy ile jeszcze jest prostej :norty: czyli efektowne ruszanie ze swiatel ha ha:wink: A jazde 325i ogarnia bardzo dobrze ale popelnilem jedem blad i troszke mnie on kosztowal :( Edytowane przez mattiss
usunięcie wykropkowanego wulgaryzmu /mattiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wlasnie kolego wiejskie to jest to odciecie na drogim filmiku prawdziwa beta powinna az strzelaca a nie beczec, a jesli chcesz wiedziec na co mi ta odcinka to ci powiem dla samego siebie bo lubie na jedynie do konca az uslysze odcine i dwoja zaprawiam tez do odcinki a na trojce to zalezy ile jeszcze jest prostej :norty: czyli efektowne ruszanie ze swiatel ha ha:wink: A jazde 325i ogarnia bardzo dobrze ale popelnilem jedem blad i troszke mnie on kosztowal :(

 

Moje 318 dochodzi na 4 do odciniki ale co z tego. Z resztą nie ważne. Nic wiecej nei bede pisał. Jak kolega bizon napisał. Odpowiedzi na Twoje pytanie masz sensowne już dwie. Ja już wiecej nic nie napiszę, bo szkoda się zniżać to tego poziomu dyskusji.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Miłego podniecania podczas stary z pod świałet :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec pierdzenia panowie. Żenujący poziom dyskusji nagradzam zamknięciem tematu. Autor odpowiednią odpowiedź otrzymał i tyle. Otrzymuje też ode mnie ostrzeżenie za wulgaryzmy i tym podobne.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.