Skocz do zawartości

Youngtimery z ogłoszeń


Gość lagadula

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Powiedzialbym zaporowo-sufitowa. :duh:

Koles mysli na pewno, ze "... przyjdzie glupi i kupi". :mad2:

Nie znam sie na cenach E24 u nas w kraju... ale wydaje mi sie, ze juz za 20.000 PLN "wyhaczy sie" cos porzadnego...

... a moze sie myle :roll2:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enerdowskie BMW czyli EMW:

http://moto.allegro.pl/item138860449_unikat_zabytek_bmw_340_z_1950_roku.html

 

Może ktoś potrzebuje na części... wiele pasuje do przedwojennych beemek.

Cena trochę "gruba" ale pewnie można się dogadać.

PS Zeszłej jesieni wyłowiliśmy podobne auto na pewnym złomowisku pod Szczecinem. Znajomy kupił całość za 1200 zł. Zabrał lepsze fanty a resztę zutlizował fleksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
http://moto.allegro.pl/item139259834_bmw_524_turbo_diesel_2_5.html

 

naprawde ladna E28 :mrgreen: szkoda tylko ze taka cena...

 

zakładając że autko jest w takim stanie jak opisano w ogłoszeniu to ile według was jest warta ? ... 12 to z deko przegięcie - na moje 8 max 9 tyś

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
zakładając że autko jest w takim stanie jak opisano w ogłoszeniu to ile według was jest warta ? ... 12 to z deko przegięcie - na moje 8 max 9 tyś

Warta jest tyle, ile ktoś jest w stanie zapłacić.

Trudno powiedzieć ile warty jest youngtimer :roll:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Nikt nie da więcej jak 8 tyś za diesla ! Niema szans... To nie TDI !!

Myślę, że znajdzie się amator :idea:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie da więcej jak 8 tyś za diesla ! Niema szans... To nie TDI !!

Myślę, że znajdzie się amator :idea:

 

Rozmawiałem z gościem bo mniej czy więcej jestem zainteresowany - na razie badam teren

Auto ma całkowity przebieg na poziomie 230tkm , natomiast cały układ napędowy tj silnik , skrzynia i sprzęgło itp około 90tkm . Założone i kupione jako fabrycznie nowe w serwisie BMW we Francji . W jego rękach od 10ciu lat bez wypadku - co było przed tem nie jest w stanie powiedzieć w 100% . Auto uzytkowane w francji - teraz przywiezione do Polski .

 

Podesłał mi pare fotek - super idealna nie jest . Co najgorsze (dla mnie ale to sprawa gustu) to ma niebieski środek . Pożyjemy zobaczymy ... jakieś komentarze ?

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze chyba lepiej kupic sobie jakąś zadbaną benzyne ? 12 tyś się znajdzie już jakaś perełka...

 

pokaż mi ładną e-28 528 lub 535 (z historią i dokumentacją)

bo 520 , 525 itp nie biorę pod uwagę .

Poza tym nikt nie mówił że te 12 tysi jest ceną sztywną . Ja jezeli będę na prawdę reflektował to cena musi zejść grubo poniżej 10ciu - inaczej dam sobie spokój .

I jeszcze jedno - jeżdziłeś 524td w e-28 ?

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się ze sprzedawca nie bedzie taki chetny do negocjacji. Skoro wóz jest przyzwoitym stanie, ma historię i wogóle, to jaki sens obniżania ceny ? Ten samochód bedzie nabierał tylko wartości.

Ja swoją E30 cenie na 10.000 PLN . To dwa razy wiecej niż norma. Ale nie sprzedam taniej. Wiem co mam. Autko sobie stoi w ciepłym, rozruszane co 2 tygodnie.

Bedzie nabierac wartosci wraz z wyginieciem ostatnich waskich lamp w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak , gdyby całe auto miało 80tkm to ok - to jest pierwsza sprawa .

Druga - to auto jest jeszcze do opłat .

Trzecia - nie ciekawy kolor w połączeniu z nieciekawym kolorem tapicerki - wiem , na to każdy patrzy inaczej i w przypadku youngtimerów (chyba) nie powinno się za bardzo wybrzydzać .

 

Na dzieńdobry choć nie dosłownie dowiedziałem się że autko byłoby do oddania za około 10 tyś .

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lagadula dokładnie! Tak powinieneś cenić swoje E30, nie widziałem ale wierze że jest super a oryginalnie utrzymanych e30 jest chyba mniej niż e24 w tym samym stanie. Tak trzymać! :8)

BMW 2800 csa 70 Nachtblau

BMW 628CSi 85 Karminrot

BMW 635CSiA 89 Shadowline Highline Motorsport

[ Currently: Motorsport na tapecie ]

[ WSZYSTKIE CZĘŚĆI DO E24 = tel 510635633 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze chyba lepiej kupic sobie jakąś zadbaną benzyne ? 12 tyś się znajdzie już jakaś perełka...

 

pokaż mi ładną e-28 528 lub 535 (z historią i dokumentacją)

bo 520 , 525 itp nie biorę pod uwagę .

Poza tym nikt nie mówił że te 12 tysi jest ceną sztywną . Ja jezeli będę na prawdę reflektował to cena musi zejść grubo poniżej 10ciu - inaczej dam sobie spokój .

I jeszcze jedno - jeżdziłeś 524td w e-28 ?

 

A dlaczego 525 nie ? Skoro rozważasz 528 i 535 to raczej nie chcesz się wozic ekonomicznie tylko bardziej sportowo więc 524 odpada, nie jeździłem td bo jakoś mnie nie przekonuje taki silnik w yountimerze :hand: I co oznacza historia i dokumentacja ? Książka serwisowa ? http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=4756764&id=hvapoilhl43&source=as24_inseratsg_detail_ueberschrift np ta jest ładna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie pieniądze chyba lepiej kupic sobie jakąś zadbaną benzyne ? 12 tyś się znajdzie już jakaś perełka...

 

pokaż mi ładną e-28 528 lub 535 (z historią i dokumentacją)

bo 520 , 525 itp nie biorę pod uwagę .

Poza tym nikt nie mówił że te 12 tysi jest ceną sztywną . Ja jezeli będę na prawdę reflektował to cena musi zejść grubo poniżej 10ciu - inaczej dam sobie spokój .

I jeszcze jedno - jeżdziłeś 524td w e-28 ?

 

A dlaczego 525 nie ? Skoro rozważasz 528 i 535 to raczej nie chcesz się wozic ekonomicznie tylko bardziej sportowo więc 524 odpada, nie jeździłem td bo jakoś mnie nie przekonuje taki silnik w yountimerze :hand: I co oznacza historia i dokumentacja ? Książka serwisowa ? http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=4756764&id=hvapoilhl43&source=as24_inseratsg_detail_ueberschrift np ta jest ładna...

 

chyba się nie rozumiemy ... każdy ma swoje wytyczne , doświadczenia i upodobania . 525 nie chce , 524 może być - tak juz mam i nie musisz mnie przekonywać w drugą stronę .

Ta którą podałeś w linku jest przed "liftingiem" - też nie chce :mrgreen: poza tym cena wywoławcza na poziomie 2800 czyli w okolicach 2500 do oddania , do tego dolicz opłaty , przywiezienie itd - nie dam 15 tyśięcy za e-28 i dodam że tez wcale nie zależy mi koniecznie na e-28 .

 

EDIT

 

ps przejedż się (zdrową) 524 i zmienisz zdanie nt diesla w e-28

Edytowane przez Mehow
marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
fakt faktem ze ciezko cos idealnego dostac....

Bo nikt nie chce nic oddać, wszyscy chcieliby tylko sprzedać :wink:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem ze ciezko cos idealnego dostac....

Bo nikt nie chce nic oddać, wszyscy chcieliby tylko sprzedać :wink:

hmm pewnie masz tu na mysli okazje?? okazje sa :mrgreen: ale ta 524td E28 to za 10tys to z lekka przegiecie wolalbym dolozyc pare tysiecy i kupic z M30 z niemiec albo ze szwajcari :norty: chociaz jesli jest naprawde ladna to znajdzie sie amator ktry lubi klekoty :mrgreen:

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Diesla mnie nikt nie przekona NIGDY :8) Klekot to klekot...

Bez urazy ale to jest opinia każdego kto nie miał stycznoci z takim autem.Jak każde E28, M21 ma swoje zalety i wady.Moje 524td jest w dodatku na automacie czyli najwolniejszy model E28 ale daje wiele frajdy i kiedys na próbach sprawnociowych nikt nie dał mu rady :wink:

Ja zdecydowanie polecam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.