Skocz do zawartości

wyłączenie czujnika pasów


laki44

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego...powiem Ci tylko jedną dobrą rade. Zapinaj pasy i nie patrz na to że trzeba zapinać/odpinać no stop w mieście!!!! Wcześniej miałem E46 i nie zapinałem pasów bo mi sie nie chciało...skończyło sie na szczescie na kilku mandatach. Zakupiłem pół roku temu e90 i miałem ten sam problem - pasy pika i pika jak to zrobić zeby nie pikało. Potem jakoś mówie dobra bede j zapinał nie bede kombinował...5 dni temu miałem wypadek swoja e90 ---> jechałem do pracy 30km/h i nagle z drogi podporządkowanej wjechało we mnie 3 siurków Vectrą 70km/h w mój lewy bok...pootwierały sie poduszki itp gdybym nie miał pasów nie wiem co by było przy uderzeniu bocznym nie mówiąc o czołówce...a tak wyszedłem z auta i chciałem ich 3 lac...dobrze ze kolega był ze mna i mnie powstrzymał..Także dla Twojej przstrogi zapinaj pasy i nie patrz na nic innego. Ja też jestem młody i uważałem ze poco mi pasy po mieście...jednak juz teraz wiem po co...dla ilości szkód moge Ci wysłać fotke mojego rozbitego auta:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w samochodach z poduszką powietrzną trzeba zapinac pasy!!! Przy wybuchu taka poduszka moze nawet zabic albo bardzo zmasakrowac czlowieka. Jestem juz przywyczajony do zapinania pasow, teraz jak jade bez nich to juz mi cos nie gra. Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgadzam się z przedmówcami, że trzeba zapinać. Ale jesteśmy wolnymi ludźmi i jak ktoś nie chce, nikt go nie zmusi.

Jak dobrze kojarze w dziale "diagnoza komputerowa" coś było na ten temat. A wyłączyć można pewnie NCS'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami

Ale może koledze nie idzie w parze zapięte pasy i zimny łokieć :norty: , a tak na poważnie to kilka lat temu jeżdżąc toyotą i też mnie to irytowało, wtedy nauczyłem się zapinać pasy, teraz mi to nie przeszkadza czy jadę 200 m czy 200 km odruchowo je zapinam. Znam przypadek, że gościu jadąc samochodem laguną bez zapiętych pasów jadąc około 70 km/h uderzył z dużego psa, który mu przebiegał drogę. Wystrzelona poduszka uszkodziła kręgi szyjne i spowodowała wstrząs mózgu. Gdyby miał zapięte pasy wyszedłby bez szwanku. :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma racje:) 9razy nie zapniesz i nic się nie stanie, a za 10 będzie tragedia. Zapinaj pasy i bądź bezpieczny.

P.S Daj fotę auta ku przestrodze. Szkoda BMW ale najważniejsze ze Ty jesteś cały i zdrowy:)

 

kurde jak wrzucic tu fotke bo cos mi nie idzie;/:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy normalni jestescie? umiecie odpowiadac na pytania ? Pytanie brzmi : czy da sie jakoś wyłączyć czujnik pasów bo cały czas pika:D:P

 

Nie pytał jakie sa konsekwencje nie zapinania pasow , to forum nie TINA gdzie mozna uzyskac porade.... :duh:

Przeciwnik SERII.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie coś takiego:

http://moto.allegro.pl/zapinka-pasow-stoper-dzwieku-pasow-stoper-alarmu-i1499739381.html

Są też takie przejściówki, wpinasz w zatrzask pasa i wtedy dźwięk masz cały czas wyłączony.

Pas zapinasz do tej przejściówki, jak masz ochotę i kiedy chcesz.

-----///Moja galeria- BMW E90- M Pakiet LCI///------

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=146363

Klik by powiększyć


e34a03810f04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szkoda fajnego auta, naprawiasz czy "idzie w świat"?

A skoro mowa o zapinaniu pasów, wolności obywatelskiej nie należy mierzyć sygnałem niezapiętych pasów, szkody na zdrowiu powstałe w wyniku nadużywania owej wolności płacimy my wszyscy z naszych podatków. warto o tym pamiętać

Pozdrawiam,

 

p.s.

jakiś problem z innymi fotkami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szkoda fajnego auta, naprawiasz czy "idzie w świat"?

A skoro mowa o zapinaniu pasów, wolności obywatelskiej nie należy mierzyć sygnałem niezapiętych pasów, szkody na zdrowiu powstałe w wyniku nadużywania owej wolności płacimy my wszyscy z naszych podatków. warto o tym pamiętać

Pozdrawiam,

 

p.s.

jakiś problem z innymi fotkami??

 

 

idzie w świat ale czekam co dalej wyjdzie z ubezpieczniem bo sprawa w toku...potem mysle sprzedać to co jest pewnie na czescie choć znając zycie i widząc co sie w Polsce naprawia to....mam wątpliwości czy ja potną..;/ pewnie pośmiga jeszcze kupe lat i sie ludzie będą z niej cieszyc:D

 

a z fotkami tak tak był mały problem;/ ale ogarniam temat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zdjecie usuniete ...

... zdjecie usuniete ...

 

Felgi od BMW wydają sie być BARDZO MOCNE, bo uszkodziła aż krawężnik dość masywny:) opona Good Year też cała:) i poweitrze nawet ma:) ciekawe czy nie ma guza choć uderzenie było felgą a nie oponą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matias-e90 potną ? przecież tutaj w ogóle nie ma żadnych uszkodzeń auto po tygodniu jest zrobione i jeździć będzie jeszcze 30lat . Gdybyś ty widział jakie e90 robią ..... na twoich miejscu wziąłbym kasę bo pewnie dostaniesz niezłą sumkę o ile masz dobre ubezpieczenie i zrobił to auto , wypłaty za szkody w bmw są piękne przynajmniej w warcie komfort . (albo bezgotówkowo bo szkoda auta)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, orygianlne felgi BMW są bardzo wytrzymałe, nie jeden wulkanizator Ci to powie :cool2:

 

Marks2004 dobrze mówi, ale ciekawe co ubezpieczyciel na to, czy orzeknie szkodę całkowitą czy nie..

 

No i gleba konkret na drugim zdjęciu ;)

 

Grunt, że Tobie nic, kij z autem, to tylko kawał blachy.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ważne jak Koledzy piszą, że Ty jesteś cały, reszta to tylko kwestie prawno-finansowe.

Co do szkody uwidocznionej na zdjęciach, to jak doświadczenie pokazało wiele razy, zostanie naprawiona i zatuszowana.

Widziałem, że szukasz już czegoś nowego, powodzenia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.