Skocz do zawartości

pływa po drodze....


Patryk210

Rekomendowane odpowiedzi

witam..

rozciekła sie mi przekladnia kier..zakupiłem używkę (bmw e36 210i) , ale oddałem ją spowrotem bo sie okazało ze coś ją blokuje (przy skręcie w lewo, kierownica miała straszny opór) wiec zakupiłem inną i załozyłem... mmm na pierwsze dni miodzio tylko jeszcze musiałem ustawić zbierzność... po ustawieniu zbierzności u 2róznych fachowców autko pływa po drodze(koleinach) jak diabli!! lekka nierówność i juz po całej drodze... (byłem na szarpakach zero luzu!

 

panowie pomóżcie czy maglownic sie jakoś odpowietrza reguluje itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam

mam ten sam problem autko plywa strasznie, jade nie wiecej niz 40 i tylem rzuca, bylem na diagnostykach 2 roznych niby wszystko ok, amortyzatory ok, zbierznosc ok, luzow brak nie wiem o co chodzi ale jest to niebezpieczne

jutro jade na geometrie

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykluczam to bo raczej rozklekotany maluch by mnie nie wyprzedzał :) na tej samej drodze :) jak jest równo to jestem mistrz tzn pierwszy wszędzie koleiny to panicznie szukam drogi... powiem Tak czy to BMW nie jest przereklamowane a własciciele są Fanatykami ... zaczynam tak myśleć wczęsniej chłodzenie teraz zawieszenie...
kupie silnik 2,5 L bądz 2.0 litra albo zestaw do swapa na 3l ,3,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ale to jest bmw ja jade 40 inni po miescie 70 kmh to jest róznica ... coś nie gra i tylko na nie równoisciach i koleinach a to nie jest poślizg... poslizg ma to do siebie ,że zazwyczaj czuś potem jak łapie przyczepność ... jak chwilowo wjerzdzasz na lód i potem na sfalt ...
kupie silnik 2,5 L bądz 2.0 litra albo zestaw do swapa na 3l ,3,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom to jest denerwujace nie dosc zejedziesz 40 i ledwo sie trzymasz drogi a tu cie maluszek mija

Obecnie:

F11 530d M-Pakiet 2013

F10 520D M-Pakiet 2012

F25 X3 2012r.

Było:

1.E36 320i Coupe

2.E36 323i Coupe M-Pakiet

3.E46 320D Touring

4.E46 330xd Touring

5.E39 525D Sedan M-Pakiet 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy przereklamowane, bo fanatykiem jestem, to fakt :)

Ja na zimówkach dosłownie nie czuję żadnych kolein, na letnich koleiny czuję, ale nadal nie nosi autem.

 

Jednak skupiłbym się na Waszym zawieszeniu, geometrii i kołach (oponach).

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jednak byla to zbieznosc

 

To jest 50% przypadków.

Geometrię powinien robić ktoś, kto ma sprzęt i wiedzę. "Pan Tadzio" nie da rady :)

 

Drugie 50% przypadków, to wyrypana któraś guma w zawieszeniu, jednak pożądny warsztat NIE ZROBI geometrii dopuki nie naprawi zawieszenia.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i zazwyczaj cisnienia nei sprawadzająw kołach.

U mnie widział,że jest koło krzywe wyjerzdza z Budy ale mimo wszytko ustawiał :evil: i dlatego pytałem szeroko na tym forum czy wymiana gum belki i lornetek cofnie troche koło. Powiem tak mam wrażenie ,żę jednak sie cofneło :)

kupie silnik 2,5 L bądz 2.0 litra albo zestaw do swapa na 3l ,3,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.