Skocz do zawartości

BMW 320 bmw 320i M PAKIET sport editio- opinia vin an24853


Rekomendowane odpowiedzi

założyłem taki temat

viewtopic.php?f=5&t=149241ogólnie widzę że na rynku ciężko jest znaleźć e36 nawet za większe pieniądze niż moje 14000zl ogólnie 99% to zmordowane auta .

A co sądzicie o tym z linku poniżej

 

 

http://otomoto.pl/bmw-320-bmw-320i-m-pakiet-sport-editio-C17577253.html

 

może ktoś rozkodować

Edytowane przez Chabera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: silnik taki jak poszukujesz, kolor , wersja i ogolnie pakiet sa naprawde fajne. Cena nie odstrasza. Szkoda tylko , ze nie widac wnetrza. Jedyne co naprawde gryzie w oczy to spasowanie elementow karoserii. glownie chodzi mi o lewy blotnik przod i maska. Reszta "na oko" jest fajna..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

wg mnie cos bylo z przodu,

lampy przednie to jakis cyrk, nie wiem co jest z tymi lampami, ale coraz wiecej ludzi pcha do e36 to badziewie, ani to wygladu ani funkcjonalnosci

na pasie pod maska brak nalepki od klimy, wydaje mi sie ze maska ma ciemniejszy odcien, spojrz tez na szpare miedzy maska a blotnikiem po stronie kierowcy, zdecydowanie przy podszybiu jest szersza niz przy lampach

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedający powiedział że kiedyś lekko w jechał w inny samochód który miał hak - naprawiany zderzak i nerki wymieniał .

może maska była ruszana a zapomniał powiedzieć

znależć e36 latne to ciezki kawałek chleba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem taki temat

viewtopic.php?f=5&t=149241ogólnie widzę że na rynku ciężko jest znaleźć e36 nawet za większe pieniądze niż moje 14000zl ogólnie 99% to zmordowane auta .

A co sądzicie o tym z linku poniżej

 

 

http://otomoto.pl/bmw-320-bmw-320i-m-pakiet-sport-editio-C17577253.html

 

 

nie od dziś wiadomo, że największa wada e36 to poprzedni właściciele :D (oczywiście szacun dla tych co dbają i nie robią z e36 lexusów i innych rakiet) jak szukasz M52B20 to może do Dojczlandu się wybierzesz, nasze państwo z racji pojemności zedrze z Ciebie mniejszy haracz, a i prostych e36 pewnie jeszcze trochę tam zostało.

 

p.s czemu akurat chcesz mniejszy silnik, wcześniej wklejałeś większe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby mieć więcej do wyboru, w przyszłości myśle o swapie na 2,8 lub coś mocniejszego. A do 2,0 myśle o założeniu gazu bo auto ma służyć na co dzień i później kupić drugie auto a to e36 swapować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rozkodowanie:

 

 

Vehicle information

VIN long WBACB51050AN24853

Type code CB51

Type 320I (EUR)

Dev. series E36 (4)

Line 3

Body type LIM

Steering LL

Door count 4

Engine M52

Cubical capacity 2.00

Power 110

Transmision HECK

Gearbox MECH

Colour TECHNO-VIOLETT METALLIC (299)

Upholstery STOFF/LEDER/ANTHRAZIT (C1AT)

Prod. date 1997-03-20

 

Order options

No. Description

243 AIRBAG FOR FRONT PASSENGER

277 LT/ALY WHEELS DOUBLE SPOKE STYLING

320 MODEL DESIGNATION, DELETION

337 M SPORTS PACKAGE

410 WINDOW LIFTS, ELECTRIC AT FRONT

415 SUNBLIND FOR REAR WINDOW

428 WARNING TRIANGLE

441 SMOKERS PACKAGE

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER

498 HEADRESTS IN REAR, MECHANIC. ADJUSTABLE

510 HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM

520 FOGLIGHTS

534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING

556 EXTERIOR TEMPERATURE DISPLAY

668 RADIO BMW REVERSE RDS

704 M SPORT SUSPENSION

710 M LEATHER STEERING WHEEL

785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS

801 GERMANY VERSION

803 DELETION 3RD STOP LIGHT

863 EUROPE/DEALER DIRECTORY

879 GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli to auto nie miało jakiejś większej przygody czy według was jest warte swojej ceny??? Jaki tester lakieru polecacie czy w kwocie do 300zł można kupić niezły miernik?? chciałbym się zaopatrzyć przed oglądaniem tego auta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ja uwazam, ze cena jest ok, naturalnie mozna i trzeba troche potargowac

co do miernikow to ja mam taki miernik i sprawdza sie. Juz pare razy ratowal mnie przed "iglami"

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=b334utzzys1d

 

u naszych zachodnich sąsiadów znalazłem taka alternatywę - na tygodniu wyposażam się w czujnik lakieru i zamierzam obejrzeć tego fiolecika boje się tylko żebym się zbyt nie napalił i nie kupił auta na siłę. Czy jest ktoś z okolicy Brzega żeby mógł zobaczyć to auto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
hat einen kratzer an der stoßstange vorne rechts siehe bild und im auto an der vorderscheibe ganz oben siehe foto

gosciu uczciwie opisuje, ze auto ma obciere na zderzaku i na przedniej szybie zadrapania na gorze (zdejcie nr4) nie wiem tylko czy to zadrapanie na szybie nie pochodzi od odklejonego lusterka, na tym zdjeciu jakies przewody wiszace widac, wg mnie pochodza od lusterka, w najgorszym wyadku szyba przednia do wymiany,

jezeli bys sie na nia decydowal to jak dla mnie brewki i naklejek z klapy od razu out

wez tez pod uwage 18,6% oplaty akcyzy, co w konsekwencji moze dac podobna jak nie wyzsza cene jak za ten fiolet, chociaz z drugiej strony lepiej doplacic i cieszyc sie zdrowym egzemplarzem, ale nikt tez nie powiedzial ze jak z DE to mozna zamknac oczy i brac bo tam tez sa uczciwi inaczej

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie sztuki wewnątrz są dobrze utrzymane najgorsza jest ta złodziejska akcyza 18,3 % jaką wymyślili Polscy ustawodawcy tylko kusi do tego by w każdy sposób ją ominąć koszty . napisałem mail do Niemca zawsze m52b25 lepiej mieć niż b20 fioletowa nie jest zła ale czuje że może być po przygodzie dziś prawdopodobnie wyposażę się w tester lakieru myślę o takim

http://allegro.pl/miernik-tester-grubosci-lakieru-gl6s-radom-bateria-i1474446811.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.