Skocz do zawartości

Ocena pojazdu 4.4


aquarel

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17538587

Panowie prośba o diagnozę pacjenta ,wszystkie za i przeciw, stan igła, motor trochę straszy 4.4 ,jakie spalanie realne? miasto pewno 20 trasa 13 co ?.

zaczynam nowy temat nie wiem czy dobrze bo już jeden mam tam też opisałem prośbę jak coś to do kosza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17538587

Panowie prośba o diagnozę pacjenta ,wszystkie za i przeciw, stan igła, motor trochę straszy 4.4 ,jakie spalanie realne? miasto pewno 20 trasa 13 co ?.

Zaczynam nowy temat nie wiem czy dobrze bo już jeden jest podobny , jak coś to do kosza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17538587

Panowie prośba o diagnozę pacjenta ,wszystkie za i przeciw, stan igła, motor trochę straszy 4.4 ,jakie spalanie realne? miasto pewno 20 trasa 13 co ?.

Zaczynam nowy temat nie wiem czy dobrze bo już jeden jest podobny , jak coś to do kosza :wink:

Zacytowałem sorki :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jężeli 320 KM to po lifcie Coś mi się nie podoba z tymi ksenonami Powinny być spryskiwacze lam przednich montowane fabrycznie . Jajk dobrze widziałem to nie było. Więc albo duzy crasch test i nie opłacał się montować ponownie, albo to nie ksenony.Przyjżyj sie dokładnie. Wnętrze według mnie ok.Szkoda tylko. że wyświetlacz MID , a nie duży.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wyprodukowany w Marcu 2004 !

I jego krótka historia z Carfax

 

 

 

 

Model Year 2004

Make BMW

Model X5

Body Type 4 Door Wagon

Trim Level 4.4i

Engine Type V8, 4.4L; DOHC 32V

Country UNITED STATES

Assy. Plant Spartanburg, South Africa

Production Seq. Number V04979

Drive Line Type AWD

GVWR Class Class E 6,001-7,000 lb

Restraint System Dual Air Bag

Vehicle Type Multipurpose Vehicle (MPV)

Vehicle Class Mid-size MPV

Fuel Type Gasoline

 

 

 

 

 

 

 

 

LITWA Nie znaleziono

CZECHY Nie znaleziono

WŁOCHY Nie znaleziono

SŁOWACJA Nie znaleziono

SŁOWENIA Nie znaleziono

 

 

 

 

Odometer Check Info GOOD NEWS! No problem odometer records found.*

AirBag Check Info GOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.

Carfax Records Info IMPORTANT! The CARFAX database contains 7 important vehicle history records on this 2004 BMW X5 4.4I that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.

 

 

HISTORIA POJAZDU

 

Historia stanu licznka w milach

Data odczytu Stan licznika

2004-10-06 15,463

2005-02-01 15,463

 

 

Historia pojazdu

Rekord z dnia Szczegoly

2004-10-06 REPORTED AT AUTO AUCTION AS MANUFACTURER VEHICLE

2005-02-01 TITLE (Title #:EG200503200000344)

2005-02-12 VEHICLE EXPORTED TO POLAND

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za zainteresowanie ,mam jeszcze pytanko co do tych xenonów widziałem już pare sztuk i nie maja spryskiwaczy o co kaman :shock: .

Gościu twierdzi że wszystko jest jak nowe auto sprowadzone w 2005 do kraju na mienie ,reflektory zmieniane na Europę twierdzi że xenon oryginał wszystkie blachy oryginał przebieg również ,zaprasza do wybranego serwisu,całkim przyzwoicie ,ale czy oby nie za bardzo ,ostrożności nigdy za wiele ,brakuje podgrzewania foteli w naszych warunkach klimatycznych to potrzebne ale cóż :cry: ,ale auto ładne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych ksenonów kolego to sam mam auto z usa wprawdzie z 2002r. - ma ksenony spryskiwacze reflektorów oraz układ samopoziomowania. Jeżli tego nie masz możesz (powtarzam możesz ale nie musisz ) mieć kłopoty na badaniach technicznych. Nawet w którymś motorze pisali o koniecznosci posiadania spryskiwaczy i ukłdu samopoziomowania lamp. Myślę,że jest to uzasadnione normalną eksploatacją auta ( rozpraszanie światła , oślepianie innych użykowników itp. - inna konstrukcja szkieł ).Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Oświećcie mnie proszę,bo w modelu e53 widzę go po raz pierwszy.Po prawej stronie ścianki bagażnika widzę jakiś zespolony włącznik,mogę tylko dzięki swej niekłamanej bystrości umysłu :duh: strzelać że jest to elektroniczne zamykanie tylnej klapy.Cz może mi ktoś powiedzieć jakie wersje/roczniki/opcje wyposażenia posiadały taki gadget ?

 

http://photos04.otomoto.pl/photos/original/C17/53/85/C17538587_8.jpg

 

 

Pytanie jest całkiem na serio.

 

SPOKOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może auta produkowany na jakiś inny rynek nie musiały być wyposażone w spryskiwacze. W Polsce jeżeli jest Xenon to powinny być spryskiwacze. Nie wiem jak jest w innych krajach. Np.motocykle produkowane na runek USA nie posiadają awaryjnych immobilisera itp. Może podobnie jest w autach:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ksenonów to w USA w niektórych stanach jest wymóg sprskiwaczy w innych nie ma. Np. w Kalifornie nie ma.

 

W Polskich warunkach jak auto ma ksenon a nie ma sprskiwacza - to na 95% jest po stłuczce i zrobione najtanszym kosztem.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.