Skocz do zawartości

chip w e70 3,0d


bmwx5e70

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem spytać zastanawiam sie nad monatażem chipa może jakiegoś boxa może ktoś coś polecić czy wogóle warto coś takiego montować prosze o porade...

 

Ja polecam Mastersa,robiłem dwie E60 3.0D.Auta chodzą jak ta lala :D :D :D .Spadło zużycie paliwa,auto lepiej się zbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chipowalem we wroclawiu e70,silnik i skrzynia.

jezdze juz ponad rok i jestem zadowolony.

placilem 1500zl.

tel.724150394

 

 

Kolego a jakie parametry masz po modzie?? jaka byla seria ??

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem nad chipem tylko zastanawiam się jak sprawy się mają co do późniejszej awaryjności auta, czy zrobił ktoś większe przebiegi w aucie po chipie i czy coś w tym czasie się posypało? jak jest z częstotliwością serwisu, czy trzeba częściej wymieniać np. filtr, olej? co z filtrem FAP?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczyła by jedna odpowiedź, że człowiek się pomylił i dodał "sd" ale dobrze wiedział, że wcześniej miał 235KM więc po co ten szum, przez to zaśmiecacie posta......

czy ktoś się jeszcze znajdzie kto zakładał chipa do e70 i zrobił na nim jakiś większy przebieg?? może polecacie jakąś firmę najlepiej z okolic Warszawy-Łodzi-Rzeszowa-Lublina?? i jak cenowo sprawy wygląda, idzie się gdzieś potargować, może mają jakieś zniżki dla forumowiczów :8) :8) :8) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam model 3,5d czyli wczesniej zwany 3.0 SD ja auto robilem u Mastersa, Po modzie wyszlo 320 ps niby nie duzo, ale seria byla slaba, czy ich polecam hmm raczej tak

prosze link

http://www.tdiracing.pl/viewtopic.php?t=5592

http://i607.photobucket.com/albums/tt156/henake/auta-1_zps844b52e9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam model 3,5d czyli wczesniej zwany 3.0 SD ja auto robilem u Mastersa, Po modzie wyszlo 320 ps niby nie duzo, ale seria byla slaba, czy ich polecam hmm raczej tak

prosze link

http://www.tdiracing.pl/viewtopic.php?t=5592

 

czemu "raczej jesteś zadowolony" są jakieś minusy? ile km zrobiłeś na chipie?

właśnie brałem ich pod uwagę (1900zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
wystarczyła by jedna odpowiedź, że człowiek się pomylił i dodał "sd" ale dobrze wiedział, że wcześniej miał 235KM więc po co ten szum, przez to zaśmiecacie posta......

czy ktoś się jeszcze znajdzie kto zakładał chipa do e70 i zrobił na nim jakiś większy przebieg?? może polecacie jakąś firmę najlepiej z okolic Warszawy-Łodzi-Rzeszowa-Lublina?? i jak cenowo sprawy wygląda, idzie się gdzieś potargować, może mają jakieś zniżki dla forumowiczów :8) :8) :8) ??

 

zapraszam do VTG, silnik spokojnie sie modyfikuje, w swojej X5 zrobilem juz 75.000km na programie i wszystko dziala bezproblemowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ponizej wykres 3.0d po programie :)

auto przyjechalo na boxie, ktory zamiast dodac moc to odejmowal, dokonalismy pomiaru na serii oraz zmodyfikowalismy potem auto, klient wyjechal MEGA zadowolony.

auto w serii mialo soft na rynek belgijski (wedlug katalogu 211KM/450Nm)

 

BMW%252520X5%2525203.0D%252520CHIPTUNING%252520VTG%252520VS%252520TUNING%252520BOX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

czy 3.0d po chipie idzie porównywalnie do 3.5d w wersji fabrycznej, czy różnica drugiej turbiny jest wyraźnie odczuwalna? Może macie jakieś doświadczenie z podobnego porównania.

 

pozdrawiam

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jaki będzie efekt. A trzeba coś ruszyć na pewno bo 235 KM dla tego auta to zdecydowanie przy mało.. szczególnie mi brakuje na większych prędkościach. Ostatnio E klasy nie mogłem objechać :D

No nic, raczej przy tej wersji silnikowej (1 turbo) szału nie będzie.

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem? Popatrz tu z nieba i przypierd.l granatem."


Alpina B10 V8 4,6

E61 Edition Sport - rodzinne kombi


E39 530i 2002r - moja pierwsza miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Witam,

czy 3.0d po chipie idzie porównywalnie do 3.5d w wersji fabrycznej, czy różnica drugiej turbiny jest wyraźnie odczuwalna? Może macie jakieś doświadczenie z podobnego porównania.

 

pozdrawiam

mam 3.0d po chipe i jezdzilem 3.0sd w serii i mialem wrazenie ze jade na 4 cylindrach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.