Skocz do zawartości

filtr paliwa 520 24v


bugi28

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki przypadek na benzynce jak daje delikatnie gazu auto nie chce wogóle jechać jak wcisne do dechy rusza tak jak powinna jak jestem rozpędzony i daje gaz do połowy to auto zwalnia przez chwile potem zaczyna normalnie jechać na wolnych obrotach chodzi bardzo nierówno obroty 500 -700 na gazie nie ma wogóle problemów .czy to może być filtr paliwa lub co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz mam zwykly nie sekwencja .jak odepne przeplywke to obroty troche spadają i zaczyna nierówno pracowac jak podłacze to słychac różnice w pracy na lepsze . te przerwy w ciagnięciu na bezynie nie są cały czas tylko momętami tak jakby nagle cos go puszczało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może padł jakiś wtrysk paliwa . auto teraz chodzi jakby nie pracował jeden cylinder ale obroty nie falują silnikiem nie trzęsie powyżej 1100 obr samochód pracuje równiutko a na gazie idealnie bez względu na obroty proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pierwsza sprawa to zwykła instalacja gazowa w 24v to jakieś nieporozumienie jest. Druga sprawa Kiedy kupowałeś to auto? Jak niedawno to chyba pierwsze co się robi to wymienia filtry i oleje, a jak dawno temu to przecież wiesz kiedy ostatnio wymieniałeś filtr paliwa? a jeśli wiesz kiedy to wiesz czy może być już zasyfiony czy nie... Co do obrotów to to że nie chodzi na jeden cylinder nie ma nic z tymi obrotami... wiem bo mam ten sam silnik i jak odłączę jedna cewkę to obroty nie szaleją... Napisałeś że na gazie chodzi lepiej niż na benzynie więc wykluczyłbym świece i cewki bo niedoskonałości zapłonu są bardziej widoczne na LPG niż na benzynie... Ja stawiam na filtr paliwa lub przepływomierz... no chyba ze komputer jest zepsuty ale to bym sprawdził na końcu.
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... Naprawdę.... Aż ciężko czasami ich wyprzedzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.