Skocz do zawartości

Proszę ocenić pojazd !!! Ważne !!!


aquarel

Rekomendowane odpowiedzi

czesc to auto bardzo dlugo sie sprzedaje,a sport pakietu to nie ma bo ma zwykle fotele,ciekawe co jest w nim nie tak.Najlepiej obejzec na zywo ale okolica sprzedawcy to nie ciekawy rejon Poznan Gniezno i Wrzesnia to dziuple handlarzy i kombinatorow.Moze sie myle,tylko dobrze sprawdz historie servisowa i jak dlugo w pl.Powodzenia w szukaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto to jeden wielki pic na wode.ladne sesowne oglaszenie ale na zywo to auto to juz inna bajka i tak wyglada sprawa z handlarzami.o ile sie nie myle to pierwsza cena auta to bylo 95tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tzn. że czytnik nie działa i funkcje wyświetlania przejął tuner TV.

No chyba że źle widzę ale z jakiegoś powodu nie ma widoku bezpośredniego na ekran.

Jak dobrze pamiętam to gość nie chciał mi podać vinu tej X5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jestem ciekaw dlaczego caly czas jest zaciagniety reczny jak stoi na parkingu
A to jakiś problem że jest zaciągnięty ręczny :?:

 

Są różne szkoły, a jedną z nich jest zaciąganie ręcznego gdy auto stoi, i ja tak mam, i gdy tylko wysiadam z auta to zawsze zaciągam ręczny hamulec :oops:

 

A co do samego auta, to ja bym zaczął od sprawdzenia VIN-u w ASO BMW :cool2:

 

Jednocześnie jak widać na jednej z fotek - jest data 26.09.2009 i przebieg 176004 km, więc chyba auto jest już sporo czasu na allegro i kolejny wniosek jest taki, że auto jest jeżdzące gdyż w ogłoszeniu jest obecnie przebieg 191000 :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja za swojego wzialem w przeliczeniu na zlotowki 55 tys ;).

Byl z tego samego roku,przebieg 194 tys,stan idealny.

Sprzedalem tylko i wylacznie ze wzgledu na duzy przebieg.

Aktualnie gosc wystawil go do sprzedazy tutaj:

 

http://www.autoscout24.ch/AS24Web/Detail.aspx?from=list&wl=1&lng=fra&id=7109859&qs=from%3dSearch%26zipcountry%3dCH%26make%3d13%26model%3d15792%26yearfrom%3d2004%26cur%3dCHF%26sort%3dprice%26total%3d307%26eftotal%3d307&page=1&row=6

 

oczywiscie duzo drozej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17538587

Następna do oceny ,czy może znacie temat ?? .

Jak z zawieszeniem pompowanym bo takowe ma słyszałem że komfort dość słaby :?

Auto jest z USA silniczek 4.4 i tu jest pytanie jakie spalanie prawdziwe miasto oraz trasa ?

Dzięki za odpowiedźi :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale opis walnol handlaz ze az sie smiac chce----BMW Z NIESPOTYKANYM WYPOSAZENIEM NA POLSKIM RYNKU----I wiele innych bardzo drogich dodatkow i opony wartosci 10 tys.

Z tego co zauwazylem to ma opony Yokohamy ale tyle to nie kosztuja niezle zciemnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.