Skocz do zawartości

320d - nie pali gdy zimna


tofik1234

Rekomendowane odpowiedzi

wiec tak, od niedawna posiadam bmw e46 320d z 98 roku.....i niedawno pojawil sie problem z ktorym nie moge sobie poradzic...otoz boja becia od pewnego czasu nie chce mi palic gdy postoi pare godzin na mrozie lub przestoi noc.....swiece grzeja wszystkie 4 kij wie jak z tym sterownikiem od swiec..tego nie wiem....kumpel mowi ze moze sie paliwo cofac.....rano gdy chce ja odpalic kreci jak szalona probuje zaskoczyc ale konczy sie tylko na ,,probowaniu,, niestety....gdy biore drugie auto i holuje to po przejechaniu 10 metrow odpala odrazu......jak juz sie rozgrzeje i jest ciepla to pali na dotyk......pomozcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec owe pecherzyki powietrza sa w ukladzie......i co z tym zrobic????? jak odpowietrzyc i co jest powodem wystepowania tych pecherzy??

nieszczelność w układzie paliwowym musisz szukać po kolei ..... gdzieś zasysa powietrze !

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bardzo proszę o podzielenie się z informacją na temat problemu z odpalaniem BMW 320d na zimnym. Auto podczas postoju ma ogromne problemy z odpaleniem nawet przy temperaturze -2 stopnie. Co stwierdzili mechanicy. Mam podobny problem auto jak odpali to póżniej mozna nim jeźdżić, natomiast po przestanej nocy na dworze nie do uruchomienia. Wspomagam się pożyczką proądu od innych aut ale wtedy też muszę długo kręcić. Nawet 5-6 razy. pozdrawiam. Mam juz tego dosyć powiem szczerze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam mam podobny problem - jak jest zimny nie odpala, pomaga wyłączenie światel, klimy i audio - wymieniłem akumulator. Rozrusznik nie reaguje.

Jak odpali to już hula - najgorszy jest pierwszy strzał. Nie mam pojęcia co to może być - jak odpaliłem z 2 x byłem na sprawdzeniu komputerem i nic nie wykazał.

 

Ktoś może miał podobny problem i go rozwiązał ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.