Skocz do zawartości

[E87] Pompa ABS


grabson79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dzis mialem odebrac swoja swiezo zakupiona jedyneczke od dealera, zanim mialem nia wyjechac samochodzik mial przejsc przeglad i serwis. Jakiez bylo moje zdziwienie i smutek gdy dzisiaj rano dostalem telefon ze autko nie wrocilo jeszcze z serwisu z powodu awarii pompy ABS'u :shock: i bedzie gotowe dopiero na wtorek :(

 

Jedyneczka jest z 2007, przebieg 64k km, czy to normalne ze po takim przebiegu pompa nadaje sie juz do wymiany? Znalazlem w sieci informacje ze pompy ABS montowane miedzy innymi w BMW 1 w latach 2004-2008 mialy jakas wade i czesto ulegaly awarii. Mial ktos z was taki przypadek?

 

Ciesze sie z jednej strony ze to znalezli i nie bede musial oddawac auta na gwarancje za np miesiac, ale z drugiej strony jestem troszke zawiedziony...

Edytowane przez grabson79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
To prawda, że bywają awarie pomp ABS w seri 1. Np nie mozna odpowietrzyć układu hamulcowego...

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
nie każdy dealer o tym wie :)

Jakoś dziwnie mi się kojarzy :lol:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że bywają awarie pomp ABS w seri 1. Np nie mozna odpowietrzyć układu hamulcowego...

 

przy jakich przebiegach zdazaja sie te awarie o ktorych piszesz?

no coz pozostaje sie cieszyc ze to wyszlo teraz i ze juz nie bedzie sprawiac problemow w przyszlosci

 

moje info o wadliwych pompach pochodzilo z forum audi, ale wymieniono wlasnie jedynke, audi a3 i mazde 3 jako modele z wadliwa pompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak...

nikt Ci nie odpowie przy jakich przebiegach - ty masz mały przebieg, ja mam już 130kkm nalatane i nic się nie działo - tu na forum 1 też nikt nie pisał o wadliwych pompach ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.