Skocz do zawartości

[E8x] Uchwyt na napoje - zamowienie grupowe


TERF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no w koncu doszlo :) bardzo ladny i bedzie cieszyl oko jak sie go zamontuje :) ale to za jakis czas :) jak na razie mam l4

moze w koncu ktos mi powie jak zdjac mieszek z recznego i lewarka zmiany biegow :) bede wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziś otrzymałem moja paczuszke i niestety raczej bez rozkrecania tunelu sie nie obejdzie. Moze całkowicie wyciagać nie trzeba będzie ale na pewno trzeba bedzie go poluzować aby wkrecic 2 wkrety od dolu. :(

 

Ja wezme sie za to w przyszlym tygodniu bo przy okazji bede radyjko diagnozowac.

 

Najbardziej mnie zastanawia czym to wyciac. Katówka nie da rady bo to troche za małe ale mysle o wiertarce z jakims dobrym wiertelkiem. A wy jak planujecie to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry ostry noż :8) + ewentualnie drobny pilnik :twisted: i bedzie ok :)

 

z tego co poczytalem to reczny mniej wiecej wiem juz jak sciagnac :) - od strony tylnej kanapy :) moze jakos sie uda

a drazek zmiany biegow - wrzucam na 2 bieg i ciagne ku gorze :)

 

dobrze zalapalem z tym sciaganiem ? na cos trzeba uwazac zeby nie urwac ? bo ja juz jestem "chory" i przy ladnej pogodzie jutro sie zabiore za to - kij ze jestem chory :) modzic trzeba :P :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukolo - to nie smart gdzie wszystko jest jednorazowo , aby coś urwać to trzeba być naprawdę fizycznym :) .

Ja ściągełm już raz tunel bo motnowałem podłokietnik , ale nie pamiętam jak to robiłem :) . Wiem że chyba pod mieszkiem ręcznego jest śrubka , po bokach tunelu i trzeba ściągnąć wykończenie koło gałki aby tunel nam całkowicie zszedł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie wygladam ale krzepe mam :D w koncu gornikiem jestem :) jutro sie pobawie i obczaje jak sie to sciaga :)

 

tak btw smart nie smart wszystko da sie zepsuc niekoniecznie specjalnie :)

 

jutro popoludniu zdam raporcik :) o ile bedzie ladna pogoda :)

 

Kamilu :) Łukasz jestem tak przy okazji :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys robil i mial aparacik przy sobie bylo by milo jakas mini galerie z matazu umiescic. :)

 

obowiazkowo :) wszystko zalezy jak sie beed czul i jaka bedzie pogoda :) chory jestem :8) a autko niestety od churka stoi :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w dalszym ciągu nie otrzymałem uchwytu :evil:

jak wspominałem wcześniej ,nie spieszy się bo obecnie śmigam Lanosem hehehe ,no ale w końcu mógłby dojechać ...

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w przelewie napisales wszystko jak trzeba ? nick z forum tez ?? zadzwon do niego albo napisz maila i wyjasnij sprawe :) jesli wyslal niech ci pokaze stosowny dokument :)

 

A TAK BTW :) :twisted:

 

GOTOWE :mrgreen:

 

Opiis montazu chcecie tutaj czy utorzyc nowy temat ?? :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 8 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.