Skocz do zawartości

NOWA GAZETA MOTORYZACYJNA!!


mikelodz

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj sie przeszedlem do empiku i poczytalem ta gazetke tylko ze wydanie o VW. Jednak moje przypuszczenia sie potweirdzily. Praktycznie same golfy 1 i 2, poprzerabiane na samoloty. Kupa spoilerow, "lambo doors", szpachla i kominy z 4 rurami. Jak tak ma wygladac wydanie o bmw to ja nic nie wysylam :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj sie przeszedlem do empiku i poczytalem ta gazetke tylko ze wydanie o VW. Jednak moje przypuszczenia sie potweirdzily. Praktycznie same golfy 1 i 2, poprzerabiane na samoloty. Kupa spoilerow, "lambo doors", szpachla i kominy z 4 rurami. Jak tak ma wygladac wydanie o bmw to ja nic nie wysylam :naughty:

 

też ostatnio rozglądałem się za tą gazetą ale jej nie widziałem za to było BMW SCENE I BMW TUNING ale wszystko po niemiecku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Wczoraj sie przeszedlem do empiku i poczytalem ta gazetke tylko ze wydanie o VW. Jednak moje przypuszczenia sie potweirdzily. Praktycznie same golfy 1 i 2, poprzerabiane na samoloty. Kupa spoilerow, "lambo doors", szpachla i kominy z 4 rurami. Jak tak ma wygladac wydanie o bmw to ja nic nie wysylam :naughty:

 

też ostatnio rozglądałem się za tą gazetą ale jej nie widziałem za to było BMW SCENE I BMW TUNING ale wszystko po niemiecku

Lego... Już ze 3 razy w tym wątku było napisane że to czasopismo o BMW dopiero powstaje i będzie w sprzedaży pod koniec listopada... :duh:

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sie przeszedlem do empiku i poczytalem ta gazetke tylko ze wydanie o VW. Jednak moje przypuszczenia sie potweirdzily. Praktycznie same golfy 1 i 2, poprzerabiane na samoloty. Kupa spoilerow, "lambo doors", szpachla i kominy z 4 rurami. Jak tak ma wygladac wydanie o bmw to ja nic nie wysylam :naughty:

 

też ostatnio rozglądałem się za tą gazetą ale jej nie widziałem za to było BMW SCENE I BMW TUNING ale wszystko po niemiecku

Lego... Już ze 3 razy w tym wątku było napisane że to czasopismo o BMW dopiero powstaje i będzie w sprzedaży pod koniec listopada... :duh:

ja moze trochę niejasno napisałem i ty mnie zle zrozumiałeś.szukałem VW TRends NIE BMW TRENDS(bo ma być dopiero na koniec listopada)a jak szukałem VW TRends to znalazłem BMW SCENE I BMW TUNING po niemiecku

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek e36, gość wyraźnie napisał że BMW Trends nie będzie o tuningu :duh:

 

Jak wygląda sprawa finansowa? Ile płacicie za fotki ile za artykuł, który ukaże?

 

Podobno w jednym z numerów ma być opis beemka-klubu...

 

Ale wg.mnie powinien się ukazać np. spis treści czy polityka gazety. A tak bez obrazy wygląda to tak że ktoś wylukał niszę w czasopismach zrobił biznes plan że artykuły i zdjęcia ma za free i będzie robił biznes. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie Witam BMW FANÓW. Zaglądam tu od czasu do czasu i za każdym razem się załamuję. Po pierwsze już padają słowa krytyki choć gazeta dopiero się ukażę, po drugie nie raz już napisałem jak ma mniej więcej wyglądać gazeta i że nie będzie tylko tuning, czy tp, po trzecie dla kolegi przede mną: to jest zapełnienie luki ale nie da zrobienia interesu tylko dla ludzi, którzy BMW kochają a zdjęcia nie są nam potrzebne żeby wklejać na tło wymyślonych imprez!Pomyśleliśmy, że większość z Was chciałaby zobaczyć swoje autko w gazecie, dlategoi chcieliśmy zrobić wielki plakat składający się z pojedynczych zdjęć Waszych aut! Naprawdę niech co po niektórzy wezmą na wstrzymanie a krytykować sobie będzie później mogli do woli, bo jak ktoś naprawdę kocha BMW, to doceni pomysł wydania gazety dla i o posiadaczach aut z niebiesko-białą szachownicą. :duh: Jestem do dyspozycji i odpowiem chętnie na pytania tylko się nie powtarzajcie proszę.

 

Pozdrawiam

ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
... bo jak ktoś naprawdę kocha BMW, to doceni pomysł wydania gazety dla i o posiadaczach aut z niebiesko-białą szachownicą. :duh:

 

Dla uściślenia: biało-niebieskim śmigłem :wink:

Poza tym w 100% zgadzam się w przedmówcą: czas na krytykę będzie (lub miejmy nadzieję że nie) po ukazaniu się czasopisma na rynku...

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla wyjaśnienia: wiem, że jest to śmigło i w przeciwienstwie do większości posiadaczy BMW wiem dlaczego właśnie śmigło. Znam doskonale historię BMW i podejżewam,że niejedngo bym zdziwił. Napisałem "szachownica" gdyż tak potocznie się mówi o znaczku BMW.

 

Pozdrawiam

ML

 

PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba pomysł z taka gazetą, i na pewno będę ją prenumerował.

Oczywiście mam nadzieje na gazetę fachową, sporo techniki, historia.

Generalnie jest o czym pisać, niech to tylko wszytsko będzie fachowe i rzetelne, a czytelników nie zabraknie.

 

Z tym zdziwieniem to może i racje, bo słyszałem kiedyś że zakładyz Eisenach w DDR - Wartburga robiły i BMW kiedyś, to było to samo..... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze krytykowania niektórych ludzi sa bezsensowne.lepiej poczekać do wydania 1 numeru i zobaczyć jak naprawde ta gazeta bedzie wyglądać.Mysle ze po 1 numerze mozna podsyłać Mikelodz co by było mozna ewentualnie zmienić aby zwiekszyć atrakcyjność pisma i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lego Twoja wypowiedź mi się podoba.Właśnie o to chodzi, że słuchając Waszych uwag będziemy gazetę udoskonalać, bo w końcu ma to być dla Was!Co do techniki to nie jesteśmy pewni gdyż na forach jest tego bardzo dużo i wielu z Was ma sprawdzonych i godnych polecenia mechaników dlatego zobaczymy jak to będzie. Wasze opinie są dla nas bardzo ważne ale nie oczekujcie diametralnych zmian bo nie wszystko jest możliwe a niektórzy o tym zapominają.

 

Pozdrawiam

ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do techniki to nie jesteśmy pewni gdyż na forach jest tego bardzo dużo i wielu z Was ma sprawdzonych i godnych polecenia mechaników dlatego zobaczymy jak to będzie.

Pozdrawiam

ML

 

a ja bym sobie na przyklad chetnie poczytal jak dokladnie dziala vanos, valvetronic (tak to sie pisze ??) czy ten nowy dizelek z dwoma turbinami .. ;)

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż jeszcze śliczne E28 od Bartka i Diesla, którzy nie chcą się zamienić na E34 :wink:

 

:shock: :shock: :shock: Wielkie dzięki Elwis :!: :D My już pewnie poza rok 87' nie wyjdziemy :wink:

 

Wracając do gazety to myślę że warto by poświęcić przynajmniej jedną stronkę na ładnego klasyka z całą jego historią i opisem technicznym :wink: W przypadku niektórych klasyków bardzo ciężko sie dokopać do jakiś informacji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż jeszcze śliczne E28 od Bartka i Diesla, którzy nie chcą się zamienić na E34 :wink:

O dzieki Ci Wielmożny Panie za Twe szczodre słowa, my tylko niegramotna biedota (E28 :wink: )

z czwartaków :twisted2:

 

:shock: :shock: :shock: Wielkie dzięki Elwis :!: :D My już pewnie poza rok 87' nie wyjdziemy :wink:

Ja to chyba sie nawet cofne w rozwoju pod wzgledem youngtimerów

- moze tak lata 71-81 :twisted2:

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ok widziałem gazete BMW TRENDS powiem tak jest tam duzo rzeczy o ktorych była mowa w tym wątku:jest tam historia modelu chyba 3,potem opis jakiegoś klubu BMW chyba z Torunia,jakiś tuning,potem o gościu i jego BMW co powierzył przeróbke firmie Hamann,nastepnie jest artykuł opowiadajacy o gosciu dla ktorego bmw(roadstery)to pasja tyle zapamietałem (przejzałem gazete w Kolporterze).Gazetka ma ponad 60 stron kosztuje 9.95(chyba tak jakoś).Ja nie kupiłem :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na jakieś poważne wydawnictwo poświęcone BMW...

 

moim skromnym zdaniem takie wydawnictwo juz jest, nazywa sie "BMW Car" - znakomicie wydane, bez "tjunigu" a jezeli juz to profesjonalny, z opisami nowych modeli i tych z historia.

Jedyna wada to cena tego miesiecznika ~ 35 zyli :cry: , a i jest po angielsku :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec panowie mam przed soba "BMW trends".

Bardzo ladnie wydana, choc powiedzialbym ze w wiekszosci poswiecona serii 3. (nadzieja w nastepnym numerze).Jest kilka bledow ale calosc jest oki. Mogla by byc troszke grubsza.

ps. Marco ,Torunski klub Bmw to nie tylko palenie gumy

Pozdro

Pozdrawiam wszystkich chorych na tzw chorobe BMW :)

http://img500.imageshack.us/img500/4504/06102004bmwe34series5m5resize3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec widziałem tą gazete w kiosku i musze powiedzieć że wydana w miare ładnie, ale mogła by liczyć wiecej stron.

Nie zagłebiałem się - tylko przekartkowłem kilka stron. Widziałem że kalendarz ma na środku na przyszły rok :wink: . Nie kupiłem i zastanawiam się czy kupie bo 9,95 to niby nie tak dużo ale z drugiej strony dużo.

Mam nadzieje że się rozwinie w miare czasu z nastepnymi numerami, życze powodzenia :cool2:

 

 

Edit: przeczytałem sobie od początki ten topic i wyczytałem że ta gazeta to 2-wumiesięcznik - więc może jednak się zdecyduje i kupie :8) bo tak jak pisał "mikelodz" to tylko 4,50 miesiecznie -a w sumie 5 - jeśli patrząc na kase :mrgreen:

Bayerische Motoren Werke http://img482.imageshack.us/img482/7716/bmwsmiley9vq.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.